Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wallop

[dust2 only] iTo - wh

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: wallop

Nick cheatera: iTo

Serwer: dd2

Data + dokładna godzina: nie pamiętam dokładnie, wczoraj około 11:00-13:00

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): STEAM_0:1:7917350

IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): nie mam

 

http://speedy.sh/ZjPzq/dd21.dem

 

2:35

4:00 - Owszem, słychać... ale nie słychać że idzie, akurat w tym momencie jak koleś się zbliżał, lekko się cofnął. Wie że dwóch. Potem jak gdyby nigdy nic, wbiega na B bo wie że już czysto

 

7:49 - niezły słuch, szkoda że to ct biegał ;/

8:00 - ładnie patrzy długą czy ktoś nie idzie

10:00 - znów ładnie ocenia sytuacje

10:10 - wie że paka B, chociaż nie została jeszcze podłożona

10:30 - dobre info, nawet na HLTV nie było tego słychać

10:35 - wie że stoje akurat tam i już wybiega z celownikiem na mnie

12:37 - wie że tylko jeden, celuje na niego przez ściane, zabija go i może cofać. Owszem, to celowanie przez ściane fart, albo słuch - ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć ;]

 

13:01 - okej, pierwsza akcja gdy zabija gościa przez brame do ogarnięcia, widział go i słyszał, ale po co patrzy się potem przez ściane? Czyżby znów oceniał sytuacje za pomocą wh/esp? Zapewne tak, bo później wychodzi odrazu z celownikiem na mnie.

 

13:32 - tylko sobie lookne ilu idzie na B, okej?

13:55 - dobrze go słyszał że namierzał po modelu, mimo że koleś się ruszał

14:20 - a taki z niego dobry player

14:38 - pro, ale leci na fragi. Gdyby był pro to by zachował, bo każdy ogarnięty gracz wie że nawet z defem by nie zdąrzył

 

15:00 - DOBRE!

15:20 - i znów z celownikiem na mnie

15:45 - on to wie...

16:00 - nawet nie zajrzał dokładnie, ale wie że czysto

 

Myślę że wystarczy. Była jeszcze jedna fajna akcja w trupie, podczas której wyciagam HE, a iTo odrazu się cofa, nawet nie rzuciłem, ale myślał że to zrobie.

 

2005r., a gra jak 2k9-2k10. Nie dziwi mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi gdzie na tym demku jest ITO. Albo ja nie dowidzę albo to nie jest to demo. Przygotowałem popcorn i piwo z myślą że będzie co oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ni wiem czy się śmiać czy płakać! piszesz skargę,opisujesz wszystko krok po kroku a wstawiasz demko gdzie wcale nie ma gracza którego oskarżasz.

Wstaw dobre demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast na ITO zgłaszać powinieneś na siebie złożyć ze grasz na aimie i wh

Jak wszedł do górnego trupa i poszło 6 bań jak dla mnie to chyba trochę dziwne. Ale to nie ode mnie zależy co będzie. Sory za tamtego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś, z tego co widze nieźle lubisz nabijać posty. Od wczoraj nabiłeś chyba z 5 niepotrzebnych wypowiedzi. Masz do mnie problem, złóż skarge, a nie płaczesz w każdym temacie który założe. Nie masz nic do dodania, to nie spamuj i nie trolluj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackHill troche przesadzasz, ktos tu stawia powazne zarzuty a ty jak zwykle jednostronnie wyglaszasz swoje tezy. Moze podpowiesz mi w ktorym miejscu uwazasz ze autor posta uzywa wspomagaczy bo ja nic nie zauwazylam. Malo tego, zrobilam ostatnio SSy tego oto gracza ktore potwierdzily iz jest czysty. Ogladac demko i oceniac a nie walic glupie teksty. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu demka uważam, że iTo ma WH, ja już wcześniej tak twierdziłem i nie zmieniałem swojego zdania.

Gość wie wszystko tłumacząc się, że bardzo dobrze zna mapę. Przeszkadzają mu cziterzy, a sam gra na czitach, to jest porażką.

Nie dawno pisał do mnie " Powiedz Petrusowi, żeby usunął mi admina, nie będę grał na serwerze na którym jest więcej banowana niż grania " - przekazałem to Petrusowi, ale on gra tu nadal, wiecie czemu...? Bo nie chce wpaść na innych sieciach bo tutaj jest już dość długo i myśli, że ludzie nigdy nie napiszą na niego skargi...

 

Blackhill, a co jest dziwnego w wypłaceniu 6 baniek naraz...? Ja nieraz po 7 baniek z usp pod rząd sprzedawałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, śmiać mi się chce, ale dobra kłócić się nie będę, ale spokojnie.

Pozwolicie że wytłumaczę naszemu zajebistemu moderatorowi aka SLU Gang, patola Zielonemu.

Powiedziałem żeby Petrus mi zabrał admina bo tutaj nie da rady grać, jest to serv ns/steam także byle kto może Tu wejść i czitować, gram tylko tutaj?!

Tak się składa że jestem adminem na serverowni HashJama jeżeli nie słyszałeś o tej serverowni to chyba ty grasz tylko na dd2.

Tam jest jakiś "poziom" wchodzę tam gdy ktoś do mnie napisze, lub mam dużo wolnego czasu bo tam akurat nie wejde tak jak kopytko pograć ffa i cała gra bez żadnego wysiłku, tam nie dali by sobie tacy ludzie rady jak grający na kopytku (jest kilka dobrych graczy, lecz ich jest garstka). Tutaj wchodzisz walisz na runde 30-50 fragów, jeżeli grał bym na topke tak jak Ty zielony, i miałbym sporo czasu na gre to uwierz w życiu byś mnie nie dogonił, wchodze na kopytko bo lubie pograć sobie na średnim poziomie, bez żadnej spiny. A to że Ty zielony mi napiszesz że mam WH to spływa to po mnie, wejdź na HashJama i pokaż swoja grę na trochę lepszym poziomie.

Już na turnieju ktoś nagrał demko na mnie, i Co? Petrus był w następnym meczu sędzią i jakoś JAK ZWYKLE miałem najlepsze staty i jakoś nic podejrzanego nie było.

Pomyślcie po co miał bym odpalać się na jakiś only DD2, raczej nie żeby się dowartościować, bo to śmiech :D

Wallop - Chłopie wrzucasz moje demko, po tym jak Ci napisałem że wrzucę Cię na bl za tego AB, nie wiesz nic o mnie, o tym gdzie grałem, i co robiłem, raczej Ciebie nie powinno Cie intersować tak? czy może się mylę.

Nic nie poradzę, że przewyższam was "skillowo" róbcie, banujcie mnie co tam chcecie, nie zapomnijcie demka na Bl wstawić.

Aha, zielony czemu mi tyle razy mnie straszyłeś żę wrzucisz moje demko zeby kazdy widział, i co zwątpiłeś ?

Jeju, nie zauważyliście tego że jak ktoś nowy przychodzi i wali po 30 fragów od razu ma robione od was SS?

Wasz poziom to jest właśnie taki jak na kopytko, 0 tp każdy lepszy gracz ma pojazd od czitów. :<

To jest smutne bo nigdy tutaj nie będą grali ludzie pokroju anroo, czy lepsi, dlaczego? Bo ciagle osadzanie kogoś i wyzywanie, robienie ss itp to wkuriwa ludzi, zaden admin nie ma tutaj pojecia o banowaniu czitów (malesiak i hanka cos umia) reszta? ZERO.

Powiedz mi zielony gdzie są gracze, anroo, neo jarzębski, gdzię sa Ci gracze co jechali wszystkich? chyba też na mnie czas przyszedł.

Na koniec, zielony nie musisz mi odpisywać bo ja wiem że TY przez kabel lubisz pogadać, także to chyba nie bedzie miało sensu nie?

Tak wiem co napiszes, że Ty dużo przyzyłeś, lubisz ćpać, jesteś dresem, perdolisz pedałów we flanelowej koszuli etc, już to akurat wiem, także jak możesz nie pisz już. :) Wiem że odpiszesz, no ale cóż taki już jesteś, ulica tak Cie wychowała i nikt na to nie poradzi. :P

Wallop - Miło mi że tak przejąłeś się moją gre, ale na przyszłość nie osądzaj ludzi jak sam nie jesteś lepszy. ( Nie aapomnił demka na Bl wrzucić)

 

Także dziękuje wam, pamiętajcie mnie jako o iTo grającym na WH.

 

 

BLESS YA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnieś się do dema i przestań płakać ;]

Założe się że na BL'u byłby ban, bo ewidentnie widać wh/esp.

 

Człowieku gram w tą gre od około 9lat, nie oszukasz mnie ;] Hashjama? Toż to poziom nie wiele wyższy od kopytka i mircowych graczy ;]

Ile tam godzin przegranych na tym Twoim 2k5 z allegro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś SPAKOWAŁ te demo, to łatwiej by się ściągało. Chętnie obejrzę demko na podstawie tych Twoich opisów... Z tego miejsca, uważam, że iTo ogarnia temat, ale jak wiadomo... nigdy nic nie wiadomo :P

 

wallop, czepiasz się rocznika kont i allegro... ja pier... ja mam konto z 2004, które kupowałem specjalnie dla CS:ConditionZero. Jeśli chodzi o przeszłość CSową - mniejsza o szczegóły. Według godzin, grałem w to 0,2h... czyli w 12minut zdobyłem czołówkę CB (ClanBase), ESL'a i kilka turniejów w Polsce...:D Mistrzostwo Świata. Przy moim CS 1.6 widnieje ok. 450h... Aaaaaaaale mało jak na 8letnie konto, nie?

Ufff... nie widać przynajmniej ile zmarnowałem już życia na ten nałóg.

 

Więc lepiej nie opieraj się na godzinówkach i rocznikach Steam, bo jeżeli jesteś tak bardzo kumaty, to powinieneś wiedzieć, że swego czasu Steam miał "krach" swoich statów, a przede wszystkim - nie prowadził ich od początku !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam rejestruje godziny od początku, w 2007r. miał crasha tak więc będe się na tym opierał i bedę się opierał na historii konta. Nie obchodzi mnie czy kupował od kolegi czy z allegro... Widze jak gra, a gra na wh. Człowiek nie istnieje, a mówi co innego. Rozumiem, można mieć dwa, trzy, a nawet cztery konta - tylko niech o tym powie. Wtedy inaczej na to spojrze. Jak dla mnie koleś ma z 16-18lat, głos mocno zmutowany z powodu częstego picia alkoholu. Kupił konto na allegro po to aby nikt sie go nie czepiał że ma "skilla", a konto 2k11. Jak dla mnie gra z dwa lata, odpala się i udaje pro. Odpisał... tylko że nie na temat ;] Zaczął coś sapać, a co do demka powiedział tylko tyle że zostało wrzucon (wow). Ogólnie nic sensownego, nawet zdań sklejać nie potrafi, jednym słowem - prymityw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od alkoholu i prymityw? :P

Założę się na moją cała rodzinę że ja w wieku 20 lat, zarabiam więcej niż Twoi rodzice razem wzięci.

Dzieciaku, popierają Cię tylko osoby typu zielony, dla których gracze lepsi od nich maja Wh.

 

Juz tu nie wejde na forum, także trzymaj się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wallop czas gry podany na steam nie ma znaczenia, ja gralam jeszcze w cs 1.5 a tam nikt nic nie naliczal.

 

ito jestem bardzo zaskoczona twoim zachowaniem ? przeciez po to jest demko, aby kazdy mogl wypowiedziec sie co sadzi na jego temat tak? Z pokora trzeba przyjac wypowiedzi bo kazdy ma prawo do wlasnej oceny. Wg mnie jezeli chodzi o skilla na kopytku to nie odbiega on od innych serwerow. Nabicie 30-50 fragow na runde wcale nie jest takie proste... zalezy kto i ile osob jest na serwerze. Kolejna sprawa to najezdzanie na skill zielonego, osobiscie uwazam ze jest on bardzo dobrym graczem. Troche przeraza mnie twoje narcystyczne nastawienie jezeli chodzi o twoj skill... cyt: " Nic nie poradzę, że przewyższam was skillowo". Fakt jestes niezlym graczem ale moge smialo wymienic na wstepie wg mnie conajmniej 6 lepszych. Hashajama nie slynie wcale z dobrych graczy:/ Co do serwera kopytko to faktycznie bylo paru adminow ktorym przeszkadzalo to ze ktos lepiej gra ale takich znajdziesz wszedzie. Serwer jest tak jak napisales ns/steam - przyjmuje kazdego gracza i liczy na dobra zabawe. Niestety wchodza na niego haxy i wszystko psuja lecz myslisz ze na takiej hashajamie only steam ich nie ma? Jest udowodnione ze jest prawie tyle samo czitujacych na steam co i bez niego. Dlaczego tak dziwnie sie zachowujesz i piszesz ze juz wiecej tu nie bedziesz przychodzil? Bo ktos wyzwal Cie od cziterow? Strasznie agresywnie reagujesz i podejmujesz dosc dziecinnie decyzje ..., chyba ze jestes winny. Po obejrzeniu demka nie wiem co moglabym napisac, nie wiem co o tym sadzic. Z jednej strony skill, z drugiej przegiecie. Wypowiem sie krotko. Jezeli nic nie masz to twoj skill nadaje sie nie na hashajame a do reprezentacji bo wg z AWP jestes lepszy od samego Luq'a. Ja proponuje dac na BL aby ocenili zawodowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z postem Hanki. Nie rozumiem trochę tego oburzenia i burmuszenia się. Trochę razem pograliśmy i nagle nara, pozdro i w dupie:P Mnie też non stop ktoś oskarża i wręcz błagam, żeby założył mi skargę na forum... jak widać - wciąż za słabo, aby ktoś to zrobił:D

 

Nie chce mi się wierzyć, że czitujesz. Opisane demko jest z dupy, ale też są tam ciekawe kąski.

 

Bez sensu jest opisana akcja bodajże z 7:49, gdy strzelasz z awp na prostej. Przecież najpierw przebiega, zauważył "zarys" i potem wrócił, aby zabić. Nawet ślepy by to zobaczył... O_o

Ale chwile później - skradasz się z respa CT na A i na długiej słychać, jak ktoś 'skanuje' przez róg. JA bym podjął rękawice i spróbował go zdjąć... AAAALE iTo wyczuwa, że coś się kroi na B i idziesz tam.

 

Staram się być obiektywny, bo subiektywnie zakładam, że masz mega skill. Obym się nie mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że masz mega skill.

 

W takim razie nie widziałeś mega skilla. iTo to przeciętniak, a ja wczoraj wręcz lamiłem. Już samo to że porównujecie wszystkich do luq czy neo jest żałosne. Kim oni są? Dla mnie nikim. Są znani i co z tego? To że są znani nie znaczy że są dobrzy, wręcz przeciwnie. Znam wielu graczy którzy w pojedynke daliby rade całej złotej piątce. Tak się ich wychwala bo są znani i tyle. Reklama robi swoje. Jaka czekolada jest lepsza? Wedel czy Sublimo? Oczywiście że Wedel bo każdy zna tą firme i jest super pro bo jest reklamowana. Sublimo przewyższą ją smakiem i ceną - 1,30zł za ta samą lub podobną wage ;/

To samo ze słuchawkami. Steelseries?! A co to w ogóle jest? Marka ma z 5lat, góra 10 i MASOWO zajmuję się produkcją sprzetu dla graczy. Założe się że 80% ludzi na tym forum myśli że jeśli neo używa steelseriesów to muszą być dobre, bo on jest dobry, bo on gra na lanach itede itepe. Nikt zapewne nie kojarzy takich firm jak akg, koss, audiotechnica, stax i wiele wiele innych. Przykład? SS 7h vs. Koss UR-40. Które lepsze?

 

Założę się na moją cała rodzinę że ja w wieku 20 lat, zarabiam więcej niż Twoi rodzice razem wzięci.

 

No cóż... moi rodzice są już na emeryturze. Zarabiam od 17roku życia. Mam 23 lata (w lutym), 3 rok studiów i 3,5-4k na rękę tygodniowo.

 

popierają Cię tylko osoby typu zielony, dla których gracze lepsi od nich maja Wh.

 

Dobrze... Jak dla mnie jesteś odpalony, demko myślę pójdzie na bl'a (nie moja w tym głowa) i wtedy się okaże kto miał racje... ale Ty i tak znajdziesz wymówkę. Widzisz, mówisz że zielony nie ogar, a sam na mnie napinałeś że mam aima... aim>wh

 

 

Hanka, iTo tak napina bo się poprostu wydało. Zobacz że dopóki nie było dema był całkowicie spokojny. Zapewne myślał, że jestem botem który tego nie ogarnie.

 

Nabicie 30-50 fragow na runde wcale nie jest takie proste...

 

Dla niektórych to standard :)

 

Widzisz, koleś uważa że jest pro, bo najzwyczajniej w świecie jest zarozumiałym typem które myśli że jeśli zabije mnie, raz czy dwa to jest ode mnie lepszy. Jak już mówiłem, przeciętniak.

 

 

malesiak

Zachowanie iTo w grze jest nienaturalne ;] Nie sprawdza podstawowych kamp, nie rozgląda się. Wyczekuje zawsze tam, gdzie ktoś wyjdzie, gra FFA, nie ma taktyki, gra chaotycznie. Z doświadczenia wiem, że te roczniki mają już wyrobioną taktyke na każdą sytuacje i wiele czynności robią podświadomie jak np. w/w lookanie za każdy róg. Ja czuje się niepewnie gdy przejde przez jakąs lokalizacje nie sprawdzając jej, chociaż tak ciut ciut.

iTo nie zagląda tam gdzie nikogo nie ma. iTo może przejść 10 razy przez tą samą pozycje nie zaglądając za róg, ale gdy ktoś tam jest to albo wyczeka, albo podejdzie i zabije.

 

Dużo można opisywać, ale to nie ma sensu bo zawsze znajdzie się wytłumaczenie. Może nie wszystkie akcje są podejżane, ale tych podejzanych jest na tyle dużo że wystarczy abym stwierdził iż jest odpalony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się zabawa w wyliczanie kasy. Ja zarabiam 2 kafle miesięcznie i dobrze mi z tym. Uwierz mi, że widziałem wielu proskillowych graczy i wiem co to znaczy grać dobrze. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje - każdy ma do tego prawo. Ty wypowiadasz się w tym temacie jako oskarżyciel, a ja jako oceniający - postronny. Koniec tematu z mojej strony. Swoje powiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ito byl dla mnie podejrzany.. tez patrzylem jak gral z awp, tam gdzie nikogo nie bylo - szybki zoom i biegnie dalej. Gdy ktos byl - cofa sie/ucieka/wyczekuje.. bl jak dla mnie.

Dla iTo : chlopie, jesli naprawde grasz, to po co Ci steam i mix? zeby sie podniecic jak dziecko? :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jakaś agresja? Że wygadałem to co sądze o tym servie? Hania ma racje, dodajcie te demko na BL i ocenia to "zawodowcy", napisałem te posty wcześniej bo denerwuję mnie jak jakiś pionek będzie mnie oczerniał na forum od czitów, i będzie mi mówił że mam 16 i głos taki od alko, zarabiasz 3-4 koła na studiach? hiehie ; P dobry wałek nie jest zły, ale nie o tym mowa.

Wiecie, jedni będą mnie uważać za gracza który gra na wspomagaczach a drudzy, będą uważać inaczej, Wallop chłopie, nie mam Ci za złe że wrzuciłeś mnie na forum czy coś, tylko chodzi o to że nie lubie jak ktoś kogoś oczernia bez podstawnie, wrzuciłeś skarge na gracze, okej nie ma problemu, dajesz i oceniają ludzie, nic prostszego.

Lecz Ty od razu zacząłeś mnie jechać, wiec nie myślałeś chyba że będe siedział cicho, uważasz że grałem na Wh, okej, złozyłeś podanie, wyraziłeś opinie jest okej. Tylko skończ wyzywac mnie w jakiś sposób, ja się przyznałem że robiłem to tylko dlatego że Ty pierwszy na mnie najechałes.

No i przesadziłem z tymi rodzicami, i moimi zarobkami, nie powinno mnie to obchodzić. Trochę szczeniacko ale przyznaje się do błedu.

Także, nie chce sie już kłócić, juz się osoby wypowiedziały, wrzuć Wallop demka na BL i oni ocenia.

 

Bless Yaa!

 

 

Aha, proszę o zbanowanie mojej osoby, a czy dostane UB będzie zależało czy dostanę bana na BL czy też nie. Sam z siebie to proponuje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy dalej nie wiecie kto to jest ito ?????

nwahahaha

on odchodzi to jest z tad spierdalam. siema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wy dalej nie wiecie kto to jest ito ?????

nwahahaha

on odchodzi to jest z tad spierdalam. siema

 

Zaprawdę powiadasz nam, ciekawa opinia. Chyba zjadłeś kilka... słów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wallop, potwierdzę każde Twoje słowa jeśli chodzi o to, że iTo igra nie rozglądając się w ogóle, ale jeśli ktoś jest skampiony ( za skrzynką, czy za rogiem ) to dopiero wtedy patrzy i strzela i tak jak mówisz, gra bardzo chaotycznie, na pewno nie ma skilla gościa, który gra 6 lat...

 

iTo, tym co napisałeś, że zarabiasz więcej zniszczyłeś mi mózg. Może właśnie dlatego jesteś rozpieszczonym nastolatkiem o mózgu dzieciaka. Nie życzę Ci biedy, ale może gdybyś jej posmakował zmienił byś szacunek do innych. Mówisz, że dla mnie każdy gracz lepszy ode mnie ma WH...? Fajnie dowiadywać się rzeczy o swojej osobie, od jakiegoś maniaka, co w dodatku jest nie prawdą. Np. anroo - ode mnie nie dostał ani jednego bana, czy nawet kicka, po nim widać, że gra bardzo dobrze... Wiesz co, może dostaniesz bana, może nie osrywam Cie typie z góry na dół. ja nieraz wchodząc na serwer mam staty 10:9, bo nieraz zdarzy mi się dzień, w którym okropnie lamie, a Tobie zawsze idzie bardzo dobrze, a to nie zdarza się nawet najlepszemu graczu, każdy ma swój słaby dzień, Ty takiego nie masz bo Twój kolega Wall Hack daje Ci bardzo dobre info.

Dla mnie miałeś WH, masz WH i będziesz miał WH nie zależnie od tego czy dostaniesz bana człowieku. Mówisz, ze lubię pisać przez kabel...? Kabla to mi możesz zrobić, bo tylko do tego się nadajesz. Prowokujesz mnie i myślisz, że Ci nie odpiszę...? Jesteś tępym, żałosnym człowiekiem. Myślisz, ze jak grasz na HJ to jesteś jakimś kozakiem, masz tam admina to możesz wszystko. Ja wiem dlaczego kupiłeś tam admina, żeby nie mogli zrobić Ci SS'ów bo byłbyś udupiony w momencie. HashJama to bardzo słaba sieć na puchatku grają lepsi, bardziej zgrani gracze i tam zdarza mi się zaliczać życiówki.

iTo, mam pomysł, grasz lepiej ode mnie idź zwal sobie konia i pochwal się kolegom z piaskownicy ^^ Zawsze mam UBAW jak ktoś robi z siebie pozera, iTo jest idealnym przykładem takiej.

 

Hanka, dzięki że uważasz mnie za bardzo dobrego gracza ; ))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×