Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

=Quaz=

 • Content Count

  148
 • Posts on chatbox

  0
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About =Quaz=

 • Grupa Użytkownik
 • Others Użytkownik

Profile Information

 • Płeć:
  Nie wiadomo
 • Skąd:
  Elbląg
 1. Troszeczkę pośpieszyłeś się z tym podaniem.Pobądź z nami dłużej na forum,nabij więcej godzin na serwerze i wtedy staraj się o posadę admina. Jestem naNIE
 2. =Quaz=

  Podanie DM+ BF2

  Przyda nam się admin na DM-a. Jestem na TAK.
 3. =Quaz=

  Steam..

  To dobrych masz kolegów najlepiej zamów sobie z Allegro, nie orientuję się w tym momencie ale koszt cd-keya to około 30zeta.Zakładasz konto wklepujesz keya i masz pewność że jesteś "Czysty" a nie jak często bywa że odkupujesz od kogoś steama a po jakimś czasie wychodzi że było banowane na blacklisted.
 4. =Quaz=

  Spadaj tato

  Donny jest kompletnie spłukany, a musi spłacić zaległe wierzytelności. Wpada więc na pomysł, by odwiedzić swojego syna, którego nie widział od lat. Potomek jest całkowitym przeciwieństwem swego rodzica - spokojny, odpowiedzialny i właśnie mający się ustatkować. Pojawienie się tatusia tuż przed ślubem syna może się okazać prawdziwą katastrofą. Obsada: Adam Sandler - Donny Andy Samberg - Todd Leighton Meester - Jamie Vanilla Ice - Antonio Susan Sarandon - Mary McGarricle Milo Ventimiglia - Chad[/b] Reżyseria: Sean Anders, John Morris Scenariusz: David Caspe
 5. Oczywiste jest że odstraszy 16bitowców ale 32 co niektórych też.Kiedyś była AKCEPTACJA REGULAMINU przed wejściem na serwer i ludzie płakali choć nie trzeba było za wiele "klikać" tu będzie ta sama sytuacja.Nie jestem przeciwnikiem pluginu bo sam gram na 32 bitach i wkur..... mnie goście walący heady przez smoke ale trzeba się zastanowić czy taki plugin nie wpłynie negatywnie na serwer.
 6. Niest niezły Jacha Arnold! Plugin jeśli już nadaje sie tylko na COD,akceptuje się go tylko raz przy rozpoczęciu gry,jak dla mnie denerwujący zawsze omijałem serwery z takimi dodatkami bo to kolejna rzecz na którą trzeba poświęcić czas.Ogólnie myślę że przydatna ale czy na pewno potrzebna ? i czy nie odstraszy graczy ?
 7. =Quaz=

  [KiK]Laki;)

  Duuuże TAK Często widzę go na serwerze,gracz opanowany,nigdy nie było z nim problemów.Jeszcze żebyś się bardziej udzielał na forum to nie było by się oco przyczepić.
 8. =Quaz=

  Siema

  O to ten odpał co wczoraj mi i Drewemu pograć nie dał.Takich gości jak ty uważam za kompletnych idiotów,bo co to za frajda jak komputer ciśnie za ciebie? wytłumacz mi to.
×