Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wallop

[dust2 only] iTo - wh

36 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

wy dalej nie wiecie kto to jest ito ?????

nwahahaha

on odchodzi to jest z tad spierdalam. siema

 

tak sie sklada ze ito znam natomiast Ciebie ani troche:/ nie zrobisz raczej nikomu przykrosci jak odejdziesz a przynajmniej nikt z tego powodu sie nie zalamie. Czesc jak czapka, Pa jak parasol i W jak ... nara :D haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Zielonkawy odzywki masz ładne, jak na człowieka po przejściach bardzo łatwo Cie można sprowokować, a to żle.

Czy jestem rozpieszczony, nie sadze, napisałem tamto dlatego że tamtem człowiek opisał mnie, w ogóle nie znajac, stad to zachowanie.

Konia walić już od dawna nie musze, od tego sa kobiety

(nie obrażajac kobiet, bo to piekne osoby) no ale jak jeszcze o tym myślisz to wpadnij do mnie pobawisz sie z dziewczynkami.

Maniakiem nie jestem, gram tylko z rana do pory obiadowej.

Pozerem chyba każdy po trochu jest, ja lubie zwracać na dziewczyny uwage, liczy sie pierwsze wrażenie.

Na koniec, każdy jest kowalem własnego losu, i posiada inne wartości, Ty lubisz dresy i ściety łeb a ja lubie dobrze wygladać, chyba o tym kłócić sie nie bedziemy bo swój gust a gustach sie nie rozmawia.

I bez spinki panie moderatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale mówiłeś że spadasz i miałeś się tutaj nie pokazywać co nie?

 

Czy jestem rozpieszczony, nie sadze, napisałem tamto dlatego że tamtem człowiek opisał mnie, w ogóle nie znajac, stad to zachowanie.

Albo dlatego że to prawda ;]

 

Prymitywem jesteś, bo to widac po Twoich nieogarniętych zdaniach. Naucz się sklejać słowa i czytać ze zrozumieniem.

 

ZOBACZ TO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Tobą już skończyłem to po co drążysz? :)

No i jestem prymitywem, i co Ty masz do tego?

Będziesz chciał pogadać to napisz to podam Ci ip na vt i wtedy pogadamy jak tak bardzo chcesz ze mna rozmawiać. :P

 

Albo że to prawda, kurwa, jaki koleś. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale mówiłeś że spadasz i miałeś się tutaj nie pokazywać co nie? Więc po co to drążysz? Dałeś nam odczuć że masz na to wyebane więc po co to drążysz?

Ja założyłem temat i zamierzam się w nim wypowiadać na to, co kto odpisuje ;] Mówiłeś że spadasz, ale dalej trollujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzię mówią wiele rzeczy. :)

Dajesz te demko na BL czy nie? Ruszysz mógł byś się.

 

11.40 - 12.05 Staty 17-0, masz godzine żeby hltv ściągnać :)

 

Masz prawo pisać, ale gdy coś jest do Ciebie skierowane, a piszesz wtedy nawet kiedy nie jest to do Ciebie skierowane.

Eh, i kto to trolluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, pytasz się czy dam to demko na BL. Gdybyś był ogarnięty to byś już znał odpowiedź.

 

PS: Mogę się dowiedzieć dlaczego ten typ dalej gra? Moim zdaniem powinno się go zbanować aż do wyjaśnienia sprawy. Trzeba być ślepym żeby nie widzieć perfidnego wh, i słuch to, to nie jest ;]

 

Ja jestem trollem? To Ty dajesz się prowokować dziecino. Chwalisz się statami jak 14latek więlkością penisa. Wbijesz na FFA w 30min staty 120/10 to będziemy gadać. Zapewne teraz już grasz czysto. To że grasz na wh nie znaczy, że bez niego nie potrafisz nic ogarnąć ;] Myśl człowieku, bo widze że masz z tym problem i to wielki.

Może łaskawie odniósł byś się do dema? Wytłumacz nam te boskie info ;]

 

Chcesz komuś coś pokazać to załóż swój temat. Gdzie jest temat o moim rzekomym ab? Miałem na BL lecieć co nie? No to wio!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki typ.;D

Widzę strasznie intersuję Cię moja osoba,chcesz na priv Ci napisze trochę o sobie.

Dobra Wallopek, pisz co tam chcesz, ja będę odpisywał tylko osobą co mają jakieś pytania.

Będziesz coś chciał ode mnie (a na pewno coś będziesz chciał) to pisz prv chyba że chcesz vt ale myśle że głosu sie wstydzisz. (nie potrzebny spam).

 

Miłego dnia. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co wy ciagle spamujecie posty nabijajcie gdzie indziej i to kieruje to was dwoch

wallop idiota który intersuje sie item chyba jest jakiś spedaloy

ito pozer ktory chwali sie kasa i czeka na bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wallop idiota który intersuje sie item chyba jest jakiś spedaloy

 

Najpierw dowiedz się co te słowa oznaczają, a potem wyzywaj. Ja się nim interesuje? Chce żeby dostał bana i tyle. Widać że kolejny dziecięcy charakter bo wszystko z jednym Ci się kojarzy.

 

Niech się wkońcu jakiś admin wypowie ws. bana dla tego pacjetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iTo, pisałeś, że gram na ranking, a z tego co pamiętam byłem 2, Ty chyba z 12 i na następny dzień już 2 miejsce masz, kto tutaj gra dla topki to gra. Spójrz na siebie, dopiero potem oceniaj innych.

 

Zamykam temat, koniec dyskusji...

 

 

// EDIT :

 

Temat otwarty na prośbę autora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem demko i jest trochę podejrzane, lecz nie jestem na 100% pewny.

 

Żeby zakończyć temat proponuję, abyś dodał demko na bl. Ocena nie trwa bardzo długo. Jak ocenią, że jest odpalony to ja również dodam bana.

Wiem, że bl to nie jest jakiś cud, ale musicie zrozumieć, że nie ma pewności czy gra na haxach. Nie zbanuję aktywnego gracza na steam gdy nie ma pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×