Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wallop

[dust2 only] iTo wh...

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa, ludzie... ile można? Już drugi temat został zamknięty, z jakiego powodu? Petrus, jak nie masz czasu, to poprostu zrezygnuj ze swojej posady i daj ją komuś kto potrafi rozplanować sobie dzień.

Też Ci powiem, nie mam czasu na szukanie wzorów. I co? Temat oczywiście zostałby zamknięty, a Twój post nabity.

 

Jak dla mnie jesteś kolejnym adminem leniem, ale nie dziwi mnie to bo tak jest na każdej serwerowni. Admini leją wode i zbijają kase na serwerowni, a to co się tam dzieje gówno ich obchodzi. Sorry, może tak nie jest, ale takie zrobiłeś na mnie pierwsze wrażenie. Szczyt lenistwa, żeby nie można było troszke pomyśleć i zobaczyć, że jest już temat z demem. Przychodzisz na gotowe, może jeszcze mam za Ciebie ocenić demo? Wymagasz od zbanowanych graczy tej serwerowni pisania, podawania ss'ów i demek, a samemu nie chce Ci się przewinąć strony o 1cm niżej.

 

http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=7545

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten znowu, hahahahahahahahahaha :D

Pierwszy raz na forum widze jak Petrus został pojechany, ale przecież wallop idioto jebany aka student zarabiajcy 4 koła Petrus ma prace, nie intersuja go kurwa Twoje zale.

On nie jest Toba i kurwa nie wchodzi 40 razy na forum ze sprawdzić czy iTo dostał bana czy też nie, BO KURWA IDIOTO NAWET JAK DOSTANIE TO BEDZIE MÓGŁ TU GRAĆ.

Jeszcze takiego idioty nie widzialem żeby tak się starał że jakiś gracz dostał bana na servie FFA!

Sam Ito napisał ze sam sobie bana nie da. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cs-kopytko.pl/regulaminy/forum.html

 

Rozumiem, że jako autor tematów chcesz zbanowania gracza, ale ja mam to kompletnie w dupie co ty sobie tam wypisujesz. Jeżeli piszesz prośbę o odbanowanie bez zastosowania się do wzoru, to nie ściągam nawet ss. Jeżeli zakładasz temat zgłaszający haxa nie podając demka temat powinien wylądować w koszu. Tamten temat jest zamknięty.

 

Edytuj ten temat według wzoru wpisując same niezbędne dane.

 

ps. Nie dziwie się, że rozpadły się poprzednie Twoje sieci, skoro była na nich taka organizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten znowu, hahahahahahahahahaha :D

Pierwszy raz na forum widze jak Petrus został pojechany, ale przecież wallop idioto jebany aka student zarabiajcy 4 koła Petrus ma prace, nie intersuja go kurwa Twoje zale.

On nie jest Toba i kurwa nie wchodzi 40 razy na forum ze sprawdzić czy iTo dostał bana czy też nie, BO KURWA IDIOTO NAWET JAK DOSTANIE TO BEDZIE MÓGŁ TU GRAĆ.

Jeszcze takiego idioty nie widzialem żeby tak się starał że jakiś gracz dostał bana na servie FFA!

Sam Ito napisał ze sam sobie bana nie da. :D

 

Na VT to chłopcze powiedz. A najlepiej w realu to się odrazu Tobą zajme.

40 razy dziennie? Człowieku, jak mam czas to wchodze, góra dwa-trzy razy dziennie. Mam inne rzeczy do roboty. Jest H@ i ma pewne obowiązki co do tej serwerowni, więc każda sytuacja powinna zostać przez niego rozpatrzona, ale jak widać temat został zamknięty więc nie ma po co tam wchodzić.

 

@ petrus, to co Ty masz w dupie, nie za bardzo mnie interesuje. Dostałem ostrzeżenie za offtopic. Wiesz w ogóle co to jest? Bo chyba nie za bardzo.

 

Nie będe edytował tego tematu, otwórz tamten bo przez jakiegoś nieogarniętego moda zostal zamknięty. Nie karz mnie za to, że jakiś typek nie ogarnia i nie wie, że dopóki temat nie zostaje rozwiązany to się go nie zamyka, a wszelkie ot usuwa i daje % autorowi. Ale lepiej jebnać z grubej rury dwa kliknięcia i mieć to z głowy.

 

I kurwa kolejny typ który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Jakie znowu moje serwerownie? Weź się naucz czytać, czy tam powtórz podstawówke i zresztą, nie tylko Ty bo co druga osoba w e-świecie ma z tym problem.

 

Powiedz mi jeszcze, jaką Ty tutaj masz organizacje? Bo z tego co widze nijaką... Ludzie którzy grają tam pare latek, nie widzą u typa perfidnego wh. Włączyłby aima - ale ma lagaaaa... łohoho... Clear i ub.

 

Tutaj masz ten temat

http://cs-kopytko.pl/viewtopic.php?t=7545

 

Bądź tak łaskaw usunąć poprzednie dwa tematy bo zielony do mnie nie odpisuje, i wypowiedz się w tym w/w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieogarnięty jesteś Ty. Ja nie puacze bo nie mogę doprowadzić do bana jakiegoś gościa. Według mnie iTo ma WH, ale jakoś nie jestem jakimś maniakiem jak Ty.

Ty za wszelką cenę chcesz żeby ten gość dostał bana, nie odpuścisz. iTo sam sobie psuje wizerunek bo jest tępym człowiekiem, ale powiem Ci wallop, że Ty mu dorównujesz.

I co jeszcze ściemniasz, że Ci nie odpisuje, jedyna wiadomość od Ciebie do mnie to była " I co, dostał bana, oraz link do tematu ", nie odpisałem Ci bo to chyba jasne, nie...?

Jakby dostał bana to w temacie na pewno było by to napisane.

 

Zrobimy tak, otworzę pierwszy temat, który został napisany przez Ciebie, a tamte dwa następne zamknę. Ze spamu ich nie oczyszczę, ponieważ jako moderator nie mam możliwości usuwania postów, oraz nakładania ostrzeżeń.

 

Close.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×