Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
doctor

Plugin na zmienne ip. Smierc cheterom.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłam link do artykułu, który pozwala pozbyc się takich trolli jak Justin Biber. Daje on możlowośc banowania graczy ze zmiennym ip w taki sposób aby już więcej nas nie niepokoili. Oczywiście niesie to za sobą pewne konsekwencje.

Cytując Osamę "Z tego co widzę to Cię nie widzę ;D W ogóle nie kojarzę Cie na serwerze, jak dla mnie mógłbyś jeszcze trochę z nami posiedzieć na forum i na serwerze ". Powodem takiego stanu rzeczy był fakt, że przez prawie 2 tygodnie serwer był sparaliżowany przez 2 cheatów: Skull i wyżej wspomniany Justin. Dlatego widząc jednego z nich nawet nie próbowałem wchodzic na serwer i pewnie częśc mniej cierpliwych czyniła podobnie.

Patent jest sprawdzony i skuteczny. Działał na moim serwerze przez dłuższy czas. Myślę, że warto się nad nim pochylic.

 

http://amxx.pl/topic/53692-banneo-ban-na-neostrade-dokladny-opis/

 

W razie problemów mogę podesłac inne linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

no ciekawe ciekawe. Powiem szczerze, że ja za dobrze się na tym nie znam. Ale czy to nie będzie banowało np całego osiedla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie można z tym spróbować. Całkiem fajny plugin, aby pozbyć się graczy którzy grają na AB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe ciekawe. Powiem szczerze, że ja za dobrze się na tym nie znam. Ale czy to nie będzie banowało np całego osiedla?

 

Niestety tak dlatego też pisałem o konsekwencjach, jednak zważając na korzyści myślę że i tak się opłaca. Poza tym plugin można stosowac tylko na zatwardziałych cheaterów a nie wszystkich graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś przydatny plugin ; d .

jeśli by to zadziałało nareszcie nie było by problemów z niektórymi cheaterami o zmiennym Ip.

fajne fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, tutaj pojawia się problem. Banujesz jednego czitera, a kolejne 50 osób nie może grać i na forum sypią się skargi, zażalenia ludzi, którzy nigdy nie grali na naszej sieci, a mają na niej bana. Plus taki, że pozbywasz się czitera, ale minus taki, że graczy będzie mniej i wychodzi na to samo jakby cziter grał i zniechęcał ludzi do gry... Takie jest moje zdanie na ten temat, H@ niech się jeszcze wypowie, ale wydaje mi się, że powie dokładnie to samo co ja.

Nie ma jak na razie takiego pluginu, który skutecznie banował by zmienne IP, ponieważ działa to na zasadzie banowania przedziałów IP. Przy zmiennym IP pierwsze cyfry są zawsze takie same i banując właśnie ten przedział, banujesz wszystkich z takim samym przedziałem, a na jeden przedział przypada jakieś 50-100 modemów, a więc banując 5 cziterów, banujesz również 250-500 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację zielony jednak nie wiemy czy więcej osób z sieci takiego Justina w ogóle gra na waszym serwerze. Następnie lepiej mimo wszystko pozbyc jednego upierdliwego cheata i poświęcic pare ip bo na ich miejsce pojawią się inni gracze. Poza tym pisałem żeby używac go tylko w ostateczności kiedy wszystkie inne dostępne sposoby zawiodą. Skoro jednak HA już o tym myślał i stwierdził, że takie rozwiązanie go nie satysfakcjonuje to dalsze dywagacje są raczej daremne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×