Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
.Nashi.^

Opcja /zamień

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Problem dotyczy tego, że przyciski na klawiaturze odpowiadające opcjom 'tak' i 'nie' przy wymianie pełnią jednocześnie funkcje zmieniania broni.

 

Kiedy trafi nam się takie na przykład AWP - od razu dostajemy z kilka ofert wymiany. Nie przeczę, że ta opcja jest przydatna i w pewnym stopniu ułatwia gre. Ale jest to co najmniej denerwujące gdy podczas gry chcemy zmienić broń, a tu niespodziewanie oferta wymiany. Z rozpędu klikamy 1 aby zmienić broń i tracimy nasze AWP.

Niektórzy bedą nas 'bombardować' wymianami aż w końcu przez nieuwage klikniemy 1 - tak. Nie wiem jak innych, ale mnie to już nieźle wkurzyło, gdy chcąc zmienić broń traciłam cenny item ^^'

 

Wymyśliłam kilka rozwiązań problemu. Pierwsze z nich to opcja zablokowania zamiany. Wówczas nikt nie mógłby się z nami wymieniać, po prostu nie miałby takiej możliwości. Drugie to zmiana przycisków z 1 i 2 na jakiekolwiek inne bez funkcji, chociażby 8 i 9. Trzecie rozwiazanie polega na tym, żeby zamienianie się itemami nie było możliwe podczas rozgrywki, tzn tylko kiedy jesteśmy martwi.

 

mam nadzieję, że wszystko jasno napisałam. Proszę o komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to na początku wkurzało, jednak się przyzwyczaiłem. Zdarzyło mi się chyba 2 razy, że przez przypadek straciłem item, ale to złodziejom na niewiele się zdało, bo kicki poleciały ;P

Nie wiem czy możliwa jest zmiana na klawisze 8,9, jeśli tak to jest to bardzo dobre rozwiązanie!

Wydaje mi się, że opcja usunięcia odpada, ponieważ jest to bardzo fajny plugin. Opcja wprowadzenie zamiany, gdy osoba jest dead może okazać się zbyt skomplikowana lub nierealna.

Jeśli, by się okazało, że ktoś nagminnie próbuje zamienić się itemem, to możesz zgłosić to adminowi. Taka osoba powinna dostać co najmniej upomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akceptacja wymiany: klawisz ( np 8 )

Odrzucenie wymiany klawisz ( np 9 )

 

Tak jak napisał Matek

Kiedyś na jakimś tam servie tak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem innego zdania zostawić jak jest tylko zmienić to żeby można bylo się wymienić po zabiciu to wtedy było by lepiej ale te przyciski zostawić można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym, aby można tylko oddawać itemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak jest . Zostawić ;)

 

[ Dodano: 2012-01-24, 23:25 ]

Zamknijcie temat :D W końcu xdd ;] Po co mają ludzie spamować ^^ ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×