Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Only one

[BF2] na wolce odpał nie do ogarnięcia.

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Only one

Nick cheatera: na wolce!

Serwer: bf2

Data + dokładna godzina: 15.01.12 10:20

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): ip sripe kurde, ns jest wiec teraz tak, nie wyobrazam sobie bana na ip bo dziecko na pewno ma zmienne, proszę, wręcz błagam was abyście pomysleli jak to rozwiązac gdyż zwykły ban nie pomoże, koleś gra codziennie i nie wiem jakim cudem żaden admin go nie wyczaił, wiekszosć adminów słabo ogarnia ale to inny szczegół. Jedynym rozwiązaniem jest ban na nick aby koleś nie wchodził bo sobie gra nie dosc ze na wh to ma juz ponad 30 odznak i 3 licencje, lata nie widzialny, szybki i oczywiscie wie gdzie i jak. Jak mu pogroziłem to wyłączył na chwile i nie mogłem agrac dobrego demka ale staty miał 4-6 -_- potem sobie odpusciłem to znowu właczył i go nagrałem już. Wiec tak jak mowie tylko ban na nick, jeżeli się nie da to można się wycwanic i założyć mu hasło na nick i tyle, hasło które nikt nie bd znał i problem z głowy zanim znowu wejdzie innym nickiem i nabije te odznaki co ma to sie go znowu wyczai, na bf2 i cod musza byc bany na nick i tyle. demko

 

 

http://www.speedyshare.com/file/xCuGp/czit.rar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej godzinie w domu mnie nie było to była jak już podszywka a ja nic na to nie poradzę. Wczoraj już miałem problemy z podszywkami

ale nie czitowały.Jak admina nie było to już odpał. To nie ja czitowałem bo po co ? Staty sobie na bić? NIEEEE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odznake na 140hp chciało się nabić? nie ladnie ^_^

wOw ! Po co miał bym czitować na servie jak 7/5hs jest to praktycznie nierealne, a co do ciebie Only nie mam zmiennego IP tylko stałe. Jak nie wiesz co to podszywka to się kogoś spytaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip powinieneś podać Only one, na następny raz wpisz w konsoli amx_ip potem sie porówna z na wolce! i wszystko będzie jasne... bez ip ani rusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gracz na stałe ip http://cs-kopytko.pl/psychostats/bf2/player.php?id=8329

Niestety nie sprawdziłeś jakie ip miał gracz grający wtedy na tym nicku, więc nic nie mogę zrobić...

Następnym razem sprawdź ip, a z przyjemnością wlepie mu bana.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×