Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Only one

 • Content Count

  124
 • Posts on chatbox

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Nowy

5 Followers

About Only one

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Płeć:
  Nie wiadomo
 • Skąd:
  cs
 1. Twój nick z gry: Only one Nick cheatera: KRYJ RYJ Serwer: dd2 Data + dokładna godzina: 11:45 01.11.2013 Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli - dla zgłoszeń steam konieczny screen): http://speedy.sh/QdwDZ/Bez-tytulu.png IP Cheatera (wpisz amx_ip w konsoli): DEMO: http://speedy.sh/uVWDp/ryj.dem Brak adminów przez ponad godzinę jest irytujący.
 2. Przez dwa tygodnie będę miał ogarniczony dostęp do neta, jak wrócę to nadrobie, trzymajcie się.
 3. Tylko nie siedz za długo Siema ;]
 4. Macie mnie, btw nie zaczepiac i nie przyjmuje do znajomych -,- http://www.facebook.com/synekn
 5. Robisz folder, klikasz myszką na screena, przesuwasz go na ikonke folederu i tak po kolei a potem najlepiej pakujesz przez winrara do archiwum i wtedy wrzucasz na serwer, i mam dziwne poczucie że robie z siebie debila odpisując na takie ułomne pytanie.
 6. Only one

  Linia Raszu

  Niektórzy już się przyzywczaili do granic raszu, może niedługo będzie to prawdziwy tp, i niech ta myśl narazie zostanie : )
 7. Only one

  Linia Raszu

  ff stanowczo nie, jeżeli by grali admini 24/7 tro spoko ale tak nie jest a dzieci gra multum, co do granicy raszu to nie wiem jak to powinno wyglądać ale proponuję to zmienić w miare możliwości Chodzi mi o takie rzeczy jak długość tego antyrashu, poiwinna znikać gdy w tt zostaję 40% teamy, czyli np 3-4 osoby bo zostaje 2-3 kampia bo reszta poszła tak jak powinna w TP i padła i trzeba czekać jeszcze z 30s.. oraz proponuję ogólnie zmniejszyć ją z 45 do 35s : ) Co do przechodzenia przez granice to wyżej wszyscy juz powiedzieli ja nie mam zdania jak to rozwiązać.
 8. Only one

  Nuke

  Nie ma tylu graczy żeby zrobić only stem.. każdy to wie -,- Wracajac do nuke, jakoś nie specjalnie zauważyłem żeby ktoś się żalił, wchodzę, gra conajmniej 10 osób i jest git, to jest TP i takie mapy jak train, nuke uczą umiejętności i taktyki, na dd2 czy inferno można pograć na co 3 serwerze. Jestem za tym żeby mapka została.
 9. Jakby admin miał się sugerować zdaniem kolegów czy poprostu innych graczy to by był niezły syf, nie powiem że miałeś na 100 wh ale zauważyłem kilka bardzo podejrzanych sytuacji więc jeśli chcesz się oczyścić to wstaw te ss-y w innym przypadku tylko udowodnisz że mam rację. Pozdrawiam
 10. nie, kiedy ostatnio sie calowałes/aś ?
 11. Na TP gra sporo osób, już nie narzekajcie że nie ma ludzi, CR7 zaczął temat gdyż ludzie grają na tym serwerze tak naprawde nie wiedząc co to TP, myślę że serwer powinien zostać taki jaki jest, ew dodałbym z 1 albo dwie nowe mapki jak nuke czy office ale nie na raz, wprowadzać systematycznie nowe mapki aby gracze mogli sie przyzwyczajać i np wprowadzając tuskan gdzie dla graczy ffa jest on mało znany to przy układzie że jest np 20 stałych graczy którzy graja dd2/inferno po jakimś czasie nauczyli by sie bardzo dobrze mapy i po 2 miesiącach mozna by wprowadzić kolejna np train a nie na raz jak było 6 map i na dd2 grało 8 osób na train 4 a na tuskan max 2 i 2 botów. Przy okazji proponuję granice raszu skrócić o ok 10s albo jakoś ją zmienić bo czasami głupie jest to że cały ct żyje a 2-3 tt kampi na respie a ct musi czekać jeszcze z 15-20 s zanim granica minie, bo tak często jest jak TT wykazuje wolę walki i wbija całym teamem, padnie i 2 albo 3 cwaniaczków sobie nie poszło. Dodałbym też coś takiego jak regulamin grania TP albo poradnik tp przy starcie, nie do zatwierdzenia ale np przy wejściu na serwer by się wyświetliło przed wybraniem drużyny lub w czacie jakis plugin np wpisz /teamplay aby uzyskać informacje. Na pewno nie /zasady czy /regulamin bo nikt na to nawet nie spojrzy. Pozdrawiam
 12. Zawirusowany komp dosyć poważnie, leczę go ale idzie to jak krew z nosa a nie chce mi sie reinstalować systemu ;p Pozatym słuchawki wywalone i musze nadrobić 2 tyg zaległości w szkole oraz mam kilka nowych nie przewidzianych obowiązków w związku z problemami rodzinnymi także narazie ograniczam się tylko do odwiedzania forum, mam nadzieje min raz dziennie, nie wiem jak długo to potrwa, myślę że 2-3 tygodnie maksymalnie ; ) W razie czego dam jeszcze znać ; )
 13. Only one

  podanie by kin0l

  Raz się sprawdził, to powinen też i drugi raz, jeżeli teraz ma czas to dlaczego nie, w każdym momencie można zabrać admina, pozatym chyba jest już taka ranga jak admin testowy to wgl nie widzę problemu ; ) Tak ; )
×