Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Troublemaker

Skarga: milena 12 groszy

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze z zapytaniem z jakiego powodu dostałem bana na 10h za rzekomą obrazę admina, który sam obraża innych uczestników rozgrywki. Po pierwsze chciałbym poznać przyczynę bana, ponieważ sam żadnego wulgaryzmu nie użyłem w kierunku tej osoby, a przyczyna jest wyraźna: "obraza", toteż pytam jaka obraza? Czy w porządku jest to, że admin wyzywa mnie oraz innych graczy od "suczek", a sam daje bany za "obrazę"? ( którą zapewne była odpowiedź, na to właśnie stwierdzenie: "chyba koledzy Cie trochę cisną na wsi, że tak się wyżywasz przed kompem"- coś w ten deseń) jednak nie uważam aby była to "obraza" zasługująca na bana, a jedynie odpowiedź na chamska zaczepkę ze strony tego admina. Chciałbym zatem prosić, by dany admin nie nadużywał swoich przywilejów, aby karać innych, skoro sam nie zachowuje się odpowiednio w stosunku do innych uczestników gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez jaj az na 10h jego powałiło jak coś na 1 h ale na 10 to juz pżesada lekka

 

musisz znaleśc dobrą wymuwkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraza admina jest karalna. ale przed tym powinien dać mu ostrzeżenie . Jeśli gracz nie zmienił by postępowania , ban 5 min. < ja tak robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blokuje admina, aż do wyjaśnienia.

Szanowny admin widocznie nie łaskaw zaglądać na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie odpowiadałem ale chyba html mi się spierdzielił albo coś bo nie mogłem odtworzyć stronki.

A co do Troublemakera to może przesadziłem z tym 10h ale raczej nie powinienen tolerować takich szczeniackich tekścików jakie pisał na sayu. A pozatym może jakieś dowody... :/

 

Za takie coś zawieszenie admina hmm.. ciekawe. Z powodu płaczu jakiegoś szczylka zawieszacie admina to ja moge podziękować. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za płacz jakiegoś szyla bo to akurat mam gdzieś.

 

W regulaminie jasno jest napisane, że każda nieobecność na forum lub serwerze, która jest dłuższa niż 24h musi być zgłoszona na admin chat.

Jak jakiegoś nicku nie widzę na "kto był na forum przez ostatnie 24h", to już jest to niepokojące, ale gdy przez kilka dni jest temat o jakimś adminie i nie łaska zaglądnąć na forum to jest źle.

 

Tak samo pod prośbami o ub należy się wypowiedzieć jak najszybciej.

 

Nagle stronka zaczęła działać? Zgubiłeś też gg i steam?

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×