Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Tomo

Błąd

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)

Server # 112

Missing RIFF/WAVE chunks

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server!

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : EmaH

[AMXBANS] Reason : ' Screeny na forum/30min '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Your SteamID : ' '

[AMXBANS] Your IP : ' 83.10.26.203 '

[AMXBANS] =====================================

 

NIe moge wejsc, bo jakis ban, a to wgl nie jestem ja. Juz nieraz spotyaklem sie z takimi problemami, wiec prosze o szybkie wyjasnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są 2 opcje albo ktoś ma takie samo ip neta jak Ty albo to byłeś ty na innym nicku. Ale ta opcja z ip się często zdarza ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, dajcie ub, albo cos zrobcie, bo wchodzac na innym kompie przy innym IP tez mam bana za to samo. Kiedys jak mialem takie sytuacje, to inni gracze tez tak mieli i po jakims czasie to zniknelo. Zrobcie cos ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są 2 opcje albo ktoś ma takie samo ip neta jak Ty albo to byłeś ty na innym nicku. Ale ta opcja z ip się często zdarza ;- )

 

Przecież IP jest jedno,unikatowe do każdego użytkownika internetu. Jeśli ktoś ma je zmienne to można je zmienić, ale nigdy nie będzie takie samo jakie ma inny użytkownik internetu ;)

 

 

A co do bana to wydaje mi się po prostu, że kiedyś grałeś na tym serwerze ewentualnie był to ktoś rodziny np. brat i dostałeś bana. AMXBans nie kłamie ;)http://cs-kopytko.pl/amxbans/ban_details.php?bid=8909 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ip może się nałożyć . Spotkałem się nie raz z takim przypadkiem . myślę że z czasem powinno przejść albo po prostu trzeba dać UB bo gracz czysty a nie może wejść na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg po co mialbym zmieniac nick i czitowac? nie jestem az tak glupi, a nikt z rodziny nie gra w csa. Przeciez wiem ze ban jest na IP, wiec nie zrobilbym takiego glupstwa ;d poza tym jak juz wspomnialem, wszedlem rowzniez z innego IP i to samo mi wyskoczylo, ze ban ;d. Takze dajcie ub bo chetnie sobie bym porgal na tym servie...

 

[ Dodano: |4 Lut 2012|, 2012 10:59 ]

i tak wgl ja mam inny adres IP niz ten co jest ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma jedno IP moi koledzy z osiedla mają neta z Redsatu i mieszkaja kilka bloków od siebie i po 2 - 3 kolegów ma takie samo ip .. więc mogą się nakładać bo jak jeden dostał bana za to że bluźnił to 2 i 3 już nie mógł pograć;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. To nie jest odpowiedni dział, aby prosić o ub.

2. Jeżeli masz stałe IP i masz bana, a go nie dostałeś to nie pozostaje Ci jedno, jak wykonać jeden prosty tel do dostawcy internetu i poprosić o zmianę IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×