Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio grałem sobie na mapce rats_1337 i admin MaTek zabijał nas przez ściany np. mleko na lodówce ale to jeszcze nic. Miał pojedynek na awke z DareQ i kiedy DareQ sie schował dalej w szafie zabil go przez ściane. Jeszcze na dodatek w każdej rundzie ma na początek AWP sniper. Co to ma być daje bany ludziom za wh a on to co aniołek bo jest adminem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jakies dowody?

MaTek jest czysty, jestem tego pewny na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000

% i wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze jakies dowody?

MaTek jest czysty, jestem tego pewny na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000

% i wiecej.

Tak mam jeszcze kumpla który to widział....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby złożyć skargę na admina musisz mieć dowód w postaci demka. Jeżeli nie zagrałeś własnego to pozostaje jeszcze HLTV.

 

Zgłoszenia cheaterów należy składać w:

 

http://cs-kopytko.pl/viewforum.php?f=98

 

Co do awp sniper, to musi mieć farta, gdyż admini nie mają możliwości dodawać sobie itemów, ani expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś demko? To sobie ocenie czy jestem czysty.

Stary jeśli twierdzisz że gram na wh to nakręć porządne demko i wstaw je na bl... Szczerze powiem, że niemiłosiernie mnie wkur... jak jakieś ns'y które nawet nie wiedzą że shift to jeden z podstawowych klawiszy potrzebnych do gry wyzywają mnie i piszą że mam wh. Zresztą samo pisanie "matek wh" jakoś nie robi na mnie wrażenia, ale jeśli robią to co runde... Nie moja wina, że nikt nie potrafi tam cicho chodzić i większość gra na głośnikach. Swoją drogą nie mam jakichś pierwszych lepszych słuchawek z biedronki, ale to już nie ważne.

Poćwicz trochę, albo chociaż kup steam to będę mógł mieć o tobie większe mniemanie. To, że Cie zabijam to nie znaczy że mam wh...

DareQ sie schował dalej w szafie zabil go przez ściane.

Co z tego, że się schował? To logiczne że nie wyparował... Gdzie miał być w tym momencie jak nie za ścianą? Z tego co wiem każdy człowiek ma mózg, więc zacznij go używać, bo nie trzeba być do tego Einsteinem.

I skąd takie przypuszczenie, że mam zawsze awp? Mam bina na "/drop" i za każdym razem jak mam jakiś zbędny item to go wywalam, jak zabije 5 z jednej rundzie to przewinie mi się 5 itemów. Nie trzeba długo czekać zanim coś trafię.

Tak jak mówiłem poćwicz i zastanów się kilka razy zanim pomyślisz że gram na wh, pograj chwile na dd2 only i zobacz na czym polega gra w counter strike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Matek mowi. Zdecydowana wiekszosc graczy NIE UŻYWA SŁUCHAWEK, co widac. PRIMO, tak jak juz zostalo to napisane: POTRZEBA DOWODÓW! a potem ich oceny przed odpowiednich ludzi.Po drugie z AWP i to jeszcze na ratsach jest wrecz banalnie zdobywac fragi. Jesli gracz ogarnia mapke i umie odpowiednio uzywac itemow - skany sa niczym szczegolnym. Sam nie raz, nie dwa strzelalem przez sciane z zamierzonym skutkiem. Jak dla mnie to temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×