Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
(mix) lukasz

skarga na admina przemyska

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1 dzien adminowania i taki ban kompletnie za nic ,jest przecież ochrona 4 sekundy

 

[AMXBANS] You have been banned from this server

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.cs-kopytko.pl

[AMXBANS] Reason: 'granaty na resp...'

[AMXBANS] Length: '5 minutes'

[AMXBANS] Your SteamID: 'STEAM_0:1:32196196'

[AMXBANS] Your IP: '88.199.1

 

 

Proszę o zabranie admina bo się nie sprawdza już w 1 dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo takie vote dawac to jest normalne ''

Przemyska voted for option #1

Fizzou voted for option #1

-spinka- voted for option #1

MoR^feUsz voted for option #1

Hanka Mostowiak voted for option #2

Snicers voted for option #3

Grander voted for option #1

Arthas!!! voted for option #3

Lubie Placki voted for option #1

Jop voted for option #1

Przemyska killed Fizzou with m4a1

Admin za reklame - 50 linkow ! www.cs-kopytko.pl

Paradox voted for option #1

*** Snicers killed REMOVER with a headshot from ak47 ***

Missing RIFF/WAVE chunks

*** Grander killed Przemyska with a headshot from deagle ***

Paradox killed Grander with famas

Lesmian ;D voted for option #3

Speed^^ voted for option #2

Voting successful (got "8") (needed "1"). The result: K "

 

[ Dodano: |11 Lut 2012|, 2012 21:46 ]

Voting successful (got "8") (needed "1"). The result: Kto lubi placki? - Ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszła wyrocznia ! :)

 

Dobra teraz się trochę pośmiejemy, bo lukasz placze za 5 minutowego bana. Dostałeś bana za spam he, co, że ochrona 4 sekundy, ludzie nie kupują też tak szybko i nie można rzucać sobie granatów, aby nabić fragi. Nie każdy kupuje z klawiatury. Pomyśl, jakbyś miał wszystko klikać, nawet freeze time Ci nie pomoże. Cwaniakujesz, bo dobrze wiesz, że masz licencję i taki rzut na resp to Ci przyniesie kilka fragów.

 

 

Vote świetne, uśmiałem się, inni ludzie też, o to właśnie chodzi, żeby zachęcać ludzi do gry, odzywać się przez micro, żeby ludzie mogli rozmawiać, przecież to jest najważniejsze, aby otwierać się na innych. Pomyśl, jakbyś grał na sv gdzie nikt nic nie pisze, nie mówi itd. I Ty tylko te swoje ":D". Nie byłoby Ci wesoło. A tak to rozluźniona atmosfera, ludzie potem pamiętają ten server jako taki, gdzie coś się dzieje.

 

 

@EDIT

 

Teraz lecą słuszne bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem się to pn napisał nawet tytuł skargi jest taki ''rzucanie he na resp'' ale robi vote czy zmiana do wybrania jest tak takk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co, co, co !? Jakie vote czy zmiana? hahaha Grałem dzisiaj długo i nic takiego nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy tak sam widzialem jak Spamowałeś HE na elodrado jak grałem to dałem Ci szanse grania dalej i sotrzegłem najwyraźniej przemyśka zrobił już to bo widział jak cie wczoraj ostrzegałem. A vote niby bezsensu ale tak jak mówi Fizzou coś musi się dziać na serwie tym bardziej że to nie jest jakieś esl albo coś gdzie sami pro gracze grają i się pisze only TSAY. Więc jak dla mnie temat do zamknięcia a Przemysce dał bym dalej adminować poniważ dopiero się zapoznaje ze wszystkim a admini są potrzebni na serwie ; - )

 

Pozdrawiam 1908 ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi łukaszu ją do cb nic niemam ale czy stanie Na respie . Rzucanie he na resp to jest mądre? Wiem że granat to broń ,ale czy bronią rzucasz na resp przeciwnej drużyny? Nie. a to jest bardzo denerwujące uwiez . Niezdazysz kupic broni a już lezysz na respie. To jest niedozniesienia. Zróbcie jak uważacie tyle mam do powiedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhahahahahahahhahahah 1908 cb nie było na serwerze jak to oszukasz z dzisiejsza datą to możecie mi dać 1/3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już widzimy że było takie vote po co taką afere robisz ? Człowieku ogarnij się wszystko ci przeszkadza .. Zajmij się grą a nie oskarżaniem innych ;- )

 

[ Dodano: |11 Lut 2012|, 2012 22:07 ]

Lukasz a co wczoraj było na eldorado ? pomyśl człowieku .. ;- ) I nie nabijaj bezsensownych postów; - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyska ogarnia admina, nie ważne czy jest kolegą Tabala czy nie. Uważam go jak i Przemyskę za rozsądnych adminów, a Ciebie za szczeniaka(chodzi tutaj o wiek, bo nie masz raczej tych swoich 19 czy tam 17).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moim zdaniem gra zaczyna się od początku rundy, jak nie zdążysz kupić i uciec z respa to padasz - proste, ale rzeczywiście to może być uciązliwe, szczególnie na bf2 gdzie są licencje, więc to już pozostawiam @.

P.S. Zauważyłem że tu czasami lecą bany za dziwne rzeczy, np. mapka awp_india, admin banuje za to że ktoś kogoś zabił z noża... WTF ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

Zgadzam się, bany lecą czasami za nic na awp_indii, ale żadko się to zdarza. Wiesz, masz 4 sekundy na ucieczkę, ale co z tego, jak on zaraz kupi 10 he, obrzuci całą mapę i z licencją wybije wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku NIE MÓWIĘ O INDII miej rozum.

 

@EDIT

 

Drogi lukaszu wczoraj na eldo spamowales he i nawet 1908 grozil banem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem admini na [bF2] powinni się bardziej zmobilizować do tego aby graczom na waszym serwerze grało się dobrze, bez spiny i łamania regulaminu, bo patrząc na skargi z paru ostatnich tygodni to (chyba) najwięcej jest właśnie na tym serwie.

Jeszcze tylko dopisze do lukasza co byś zrobił gdyby admin dał ci bana na godzinę, tydzień lub perm - Zadzwonił na policje, zwołał FBI czy może napisał do grupy kiboli z twojego miasta?

Co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

oke ja sie wypowiem teraz... skarga jest raczej bez sensu, skłdasz skargę dostarcz dowód, screen, demko cokolwiek, nawet zapis z consoli, a nie każesz komus szukać dowodów, ogarnij sie troszkę. Co do tych he, to powiem tak: każdy orze jak może. To jest rodzaj zabijania, jest dozwolony, wiec trzeba sobie z nim radzić albo samemu zacząć tak grać. Do vote, nie mam nic, admini powinni robić coś takiego częściej, tylko żeby nie urażało to innych graczy. Co do ciebie lukaszu, na poprzednim koncie miałeś chyba jakieś punkty bodajże 3/10? coś takiego o ile sie nie mylę, masz drugie konto, a więc i na nim powinieneś je mieć, i o to wnoszę do petrusa. 17lat pewnie nie masz, tylko jesteś 12letnim no lifem. Jeżeli chodzi o tabalugę, też jestem jego kolegą ze szkoły, mam tyle samo lat ile on i chodziłem z nim do klasy przez rok, z przemyską zresztą też, więc znam tych ludzi lepiej niż ty i z tego co widzę po samym twoim pisaniu są x100 bardziej ogarnięci niż ty. Tyle ode mnie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, rozwaliliście mnie, po prostu wyje*bałem się z krzesła hahaahah :) Dobre teksty.

 

 

Lukasz, zaraz ja wniosę bezsensowne skargi, że spamujesz tekstami typu:

 

"/rank"

":D"

"Podium :D"

"2 miejsce na podium :D"

"Podium do końca ranku :D"

"/top15"

"Zbyszek mam podium :D Enter Do końca ranku :D"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tabalugę, też jestem jego kolegą ze szkoły, mam tyle samo lat ile on i chodziłem z nim do klasy przez rok, z przemyską zresztą też, więc znam tych ludzi lepiej niż ty i z tego co widzę po samym twoim pisaniu są x100 bardziej ogarnięci niż ty. Tyle ode mnie;p

 

Oke, tylko nie pisz tutaj o tym jaki Tabaluga czy Przemyska jest w życiu codziennym - ale jak spełnia funkcje i przywileje adminowania na serwerze... :-?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o tabalugę, też jestem jego kolegą ze szkoły, mam tyle samo lat ile on i chodziłem z nim do klasy przez rok, z przemyską zresztą też, więc znam tych ludzi lepiej niż ty i z tego co widzę po samym twoim pisaniu są x100 bardziej ogarnięci niż ty. Tyle ode mnie;p

 

Oke, tylko nie pisz tutaj o tym jaki Tabaluga czy Przemyska jest w życiu codziennym - ale jak spełnia funkcje i przywileje adminowania na serwerze... :-?

 

 

Życie codzienne przekłada się na adminowanie.

 

"Jeżeli jesteś płaczkiem na codzień i każdy mecz uważasz za przegrany, będziesz dawać bezpodstawne bany." - Fizzou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek;p

dosłownie sensation, ktoś jest ofiarą w życiu to jest nią też jako admin, jest karcony np w szkole przez kolegów to będzie się wyżywał na graczach na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dosłownie sensation, ktoś jest ofiarą w życiu to jest nią też jako admin, jest karcony np w szkole przez kolegów to będzie się wyżywał na graczach na serwerze.

 

Sugerujesz coś?

Co do waszych wypowiedzi to jest właśnie tak że życiu wirtualnym jesteście paniskami co niby to wszystko wiedzą, potrafią i zrobili.

Byś zobaczył ile dałem banów na dd2, ile przyszło ludzi do ub i skarg, dopiero po tym możesz mnie "oceniać"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×