Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

32 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

dziś jest ten sparing + zabawa.? kopytko vs *** .? a ja nic nie wiem -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może H@ sie wypowiedzieć czy sie zgadza itp ?

 

Ja się już zgodziłem. Nie ma najmniejszych przeciwwskazań, aby rozegrać sobie takie meczyk. Jednak Twoje dane w profilu są odpychające np. gadfga

 

Piszesz, aby się z Tobą kontaktować na gg, no ok spoko. Tylko jak? podałeś jakieś fikcyjne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róbta co chceta; - ) Powiem tyle ja na bf2 gram dla zabawy i myśle że też do 39 odznak nie wbiłem bez skilla tym bardziej że jeszcze nie mam przeciętnych stat nie ma róznicy czy gram na ffa czy bf2 czy tp bo tak samo mogłem tu grać na tp i by było to samo ja nie musze grać bo nie będe się o to kłócił ;- ) Także życzę powodzenia ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może by zrobił tak pierwsze 5 osub do terro a drugie 5 do ct i jest jeden pojedynek

 

to moja propozycja

 

a i żeby więcej graczy mogło się wykazać to może na ip a nie na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może by zrobił tak pierwsze 5 osub do terro a drugie 5 do ct i jest jeden pojedynek

 

to moja propozycja

 

a i żeby więcej graczy mogło się wykazać to może na ip a nie na steam

 

CZłowieku, Ty się tutaj nie wypowiadaj, bo kompromitujesz SIEBIE i trochę sieć. Nie masz ZIELONEGO pojęcia o co chodzi w graniu "drużyna kontra drużyna". To co napisałeś nie dość, że roi się od błędów to jeszcze jest bez sensu... : <

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł jest zajebisty i innowacyjny:)

 

Wydaje mi sie że zoorganizowanie takiego meczyku byłoby ciezkie do zrealizowania chociazby pod względem wyboru tej ''najlepszej piątki''...

 

Powiem szczerze że troche pusciłem wodze wyobrazni i przeszedł mi przez myśl turniej pomiedzy serwerowniami;d Ale to chyba trzeba by stworzyć osobny portal któryby ogarnął ten temat:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×