Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Fizzou

Odświeżamy!?

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie i panie, co myślicie o tym, aby odświeżyć klan kopytka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo mówić, trudniej zrobić. Wznowi się, a po kilku dniach nikomu się nie będzie chciało grać. Trudno znaleźć graczy którzy sumiennie się do tego przyłożą. Wątpię żeby jacyś niezależni gracze chcieli grać pod nazwą "CS-KOPYTKO". Sam tag "csk" bardzo mi się podoba, ale pełna nazwa drętwo brzmi.

Jeśli już to trzeba znaleźć jakiegoś sumiennego cl'a i można by też pomyśleć nad nazwą. Gracze też powinni być zaufani i mieć sporo czasu. Ostatnio skończyło się na tym, że jeden z drugim pokłócili się i obaj przestali grać. Trzeba wziąć takich graczy, aby do czegoś takiego nie doszło, najlepiej wyluzowanych, którzy nie spinają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy wymyślić inną nazwę, ale reprezentować kopytko. Forum byłoby już, na server poleciałyby składki po 5 zł maksymalnie i mamy klan. Pozostaje sprawa treningów, to się ustali w dniach, w których każdemu będzie pasować pograć te 2 h. Nie więcej niż 3x w tygodniu.

 

Jak już się zdecydujemy na odświeżanie, to muszę pisać do adminów ESL'a, bo jakieś gówno podpisało się pod moim steam id(grę kupiłem w empiku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie praca i życie, podjąbym się tego,ale wiem że nie jestem w stanie sprostać wymaganiom. Za czasów klanu z Hanką i Kochasiem - był to mocno skillowy team, a atmosfera w czasie gry była bajeczna - ból brzucha od śmiechu i cieszenie japy do monitora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już wiele takich tematów, odnośnie odświeżenia csk.

Pomysł JAK ZAWSZE wydaje się dobry, ale zawsze po jakimś czasie klan podupadał.

Fizzou, jeśli jesteś gotów zająć się tym klanem, to warto spróbować. Niczego się nie traci.

Bardzo słuszna była tu uwaga Matka :

Wątpię żeby jacyś niezależni gracze chcieli grać pod nazwą "CS-KOPYTKO".

 

Trzeba pomysleć nad jakąś nazwą, o ile Petrus na to pozwoli.

 

Podzielam jego uwagę tak samo odnośnie CL"a. Powinień to być człowiek ogarnięty, który chwilę już siedzi w cs'ie i potrafi zająć się sprawami klanu.

 

Gracze jak już wspomniał nasz szlachetny moderator, muszą być "bez spiny", ogarniać, zachować kulture, a także stawiać się na treningach, i meczach.

 

Jak już się zdecydujemy na odświeżanie, to muszę pisać do adminów ESL'a, bo jakieś gówno podpisało się pod moim steam id(grę kupiłem w empiku).

Co do ESL'a, podobno się tam lipa robi, można spróbować na allplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem na TAK Ja? Teraz bede czesto grał tutaj w szczegolnoci na DM+BF2 bo do roboty nie idee ;p a Klan tez by sie przydal :D. Jak coś z miłą checią dołącze!! ;D

 

 

Pozdro MaTeK ^^[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebnie odkopujesz ;p ostatni post 21 luty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×