Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proponuje żeby w temacie z prośba o ub wypowiadała się osoba do tego uprawniona ( np Matek ) . Bo jest bezsensowny spam czy ktoś ma czyste ssy czy też nie. Jeżeli po wprowadzeniu tego osoba by się jakaś wypowiedziała dostawałaby warna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo poprostu zablokować możliwość pisania w temacie zwykłym userom. Tylko możliwość założenia tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze Matek nie byś był pewny to pozwoliłbyś zwykłym userą udzielić się w temacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie można by było się wypowiadać tylko że nie którzy piszą po nascie razy wzór albo czyste. Wystarczy raz napisać, ale co jak co chcą ponabijać sobie posty. Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, lecz jak bym chciał dawać punkty ostrzeżenia za każde przewinienie na tym forum to duża grupa osób, które się tu systematycznie udzielają już dawno miała by zablokowane konta. Trzeba brać też pod uwagę, że duża część osób wchodzących na forum to dzieci, którym obce jeszcze są zasady języka polskiego itp (lub dopiero się tego uczą). Ja ze swojej strony staram się nie dawać ostrzeżeń jeżeli wiem, że ktoś czegoś nie robi umyślnie, lecz jeżeli się takie sytuacje powtarzają to nie mam wyjścia.

Starajcie się myśleć co robicie, gdyż nie wszędzie potrzebne jest wasze 5 groszy. Są tematy, które czekają aby się wypowiedzieć lub jest proszone o liczne wypowiadanie się, ale tam Was próżno szukać. W tematach z prośbą o ub powinni się wypowiadać jedynie moderatorzy lub admini serwerów ( bez spamu). Dopuszczone jest wypowiadanie się innych pod warunkiem, że wymaga tego sytuacja (linki do wzoru itp).

 

 

pozdrawiam & proszę się tego trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×