Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Denscard

Lekki żart z Waszej strony.

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , ja się pytam co to za TP skoro tu widać " PO ILE KOGO BIJE ? " piszę TP ESL rozumiem ,że ESL MAPY więc czemu na serverze jest AZTEC :o ? Kolejna rzecz będąc w jednej drużynie mogę sobie patrzeć na przeciwną drużynę.. A jeszcze jedno skoro nazywamy to TP to czemu ff jest off ? Szczerze to się nazywa chyba server FFA bez raszu a nie TP.. Jeżeli Petruś masz zamiar to zostawić to lepiej usuń tą blokade rashu i zrób server FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz miał swój serwer to sobie zrobisz z włączonym ff. Chyba za dużo się nagrałeś na serwerach gdzie jest 32/32 całą dobę i jest 100 adminów. Początkujący serwer z ff zakładają frajerzy, którzy lubią wywalać kasę za 3 mies serwera, tylko po to by później go usunąć i jarać się, że się ma pusty, ale 'TP'.

 

To nie liga ESl (mapy?), może jeszcze wyłączyć amxa?

 

a co do aztec, to poczytaj sobie lepiej jakie mapy są ESL. Nie moja wina, że "mixy" gra się tylko na dd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałeś to jako krytykę lecz ja jednak nie miałem takiego zamiaru ( jak bym miał to bym napisał to w dziale SKARGI ) . Oczywiście Twój server Ty decydujesz :) Jednak widoczne '' obrażenia '' mógłbyś usunąć. Mixów nie gra się tylko na DD2 gra się na pociągach nuku inferno :) , na żadnym serverze TP nie widziałem mapy aztec ale to mały szczegół :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt faktem ale moim zdaniem jakby usunąć dmg bullet i wlaczyc ff+oczywiscie kary za zabijanie swoich, wyłączenie podglądania drużyny przeciwnej to myślę że na serwie zostawało by dużo więcej graczy ze steam.

 

A tak wgl to aztec jest mapą ESL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dmg trzeba usunąć. Ale przecież można zrobić ,że po zabiciu gościa ze swojego teamu w następnej rundzie zabija gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de_mirage

de_forge

de_dust2

de_inferno

de_nuke

de_train

de_tuscan

 

 

Oficjalne mapy ESL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oficjalne mapy ESL :)

 

To zależy w ilu graczy grasz.

 

 

Dmg bullet został przypadkiem. Wcześniej to było FFA i zapomniałem wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×