Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Sarmen

Granaty

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. chciał bym zaproponować ze za zabicie gracza otrzymujemy HE bo w przypatku HE nie jest nieskończona jak przypatku ammo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł nawet dobry ale jak ktoś wbije 007 z materiałów wybuchowych to będzie rzeź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem będzie za dużo granatów i wbić Agenta będzie banalnie prosto. Można ewentualnie dać następnego hejka jeśli się kogoś granatem zabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze zabicie kogoś Granata to tez jest spory problem.

 

a za zabicie kogoś z broni nie.

 

a jak już to niech będzie za zabicie z noża dostaje się granat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można zrobić tak że za zabicie z Pistol's dostajesz HE ;D ani za łatwo a ni za trudno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi żeby jakiś problem był, a nie wszystko takie proste. Moim zdaniem zabić kogoś z noża jest jeszcze łatwiej niż z pistola zwłaszcza jak się ma Agenta z smg i shotgana. Ja jestem za tym aby hejk dodatkowy był tylko po zabiciu z granata, a jeżeli jest to niemożliwe to niech zostanie tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ;) ewentualność to po zabiciu z he. Ja jakoś wbiłem podstawe,mam juz 60 zabic z he. Nic nie jest niemożliwe tylko trzeba sie przyłożyć ;p a jak rzucacie he byle gdzie to niema co sie dziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak rzucacie he byle gdzie to niema co sie dziwić

 

to stwierdzenie podsumowuje cały ten wątek

 

Na początku dodałem, że jak się zginie to inni mogą podnosić granaty, które upadły. Trzeba myśleć perspektywicznie, a nie z wyprzedzeniem na dwa dni. Po 5 minutach cała mapka była zasiana granatami.

 

Jest dobrze jak jest. Na dm się pada co chwile, nie trzeba czekać czasem 2 min na respa, szczególnie, że na zwykłym ffa, też się dostawało 1 granat.

 

Btw, jeżeli wymyślacie jakieś archaiczne rozwiązania to może zajmiecie też się realizacją? Nie wszystkie zmiany można zrobić w 2 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×