Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
-spinka-

Rozgrzewka na początku rundy

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czemu wycofano rozgrzewkę na początku rundy??? Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na wbijanie odznak i na rozgrzanie się oraz obeznanie z mapką proszę o przemyślenie wprowadzenie rozgrzewki ..:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zostały usunięte pluginy.np:chodzenie z paką,przyklejanie paki,rozgrzewka.

Prosił bym o przemyślenie i wgranie tych pluginów .A i rozgrzewke proponował z Kosami.

Ponieważ graczom trudno wbijac z kosy.A z pistoletu Moment:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za przywróceniem rozgrzewki. Nie wiem, czy wszyscy tak mają, ale podczas pierwszej rundy w miejscu na nazwę rangi pisze "Wczytuje rangę". Jest to bardzo denerwujące, ponieważ odznakę z pistoletu można wbić praktycznie tylko w pierwszej rundzie lub na rozgrzewce.

Gdy była rozgrzewka to zazwyczaj przez jej połowę musiałem czekać na wczytanie rangi, ale później było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to po prostu tak musi być,bo serwer ma na utrzymanie Staty wszystkich i każdemu z osobna wczytuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie rozgrzewka to dodatkowy + , podczas niej wczytywana jest ranga i po skończeniu rozgrzewce,na początku rundy jest już ok ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za rozgrzewka przyczynnych prostych na rozgrzewce wyczyta wszystkim BF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka została wyłączona bo była zepsuta, Na necie jak zwykle jest sam syf i musiałem zrobić własną.

Już dodana, jeszcze testuje, ale powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×