Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Shooti

Dwie propozycje.

6 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszą propozycją jest reset leveli. Sądzę , że osoba, która zaczyna grać na COD Modzie ma małe szanse na pogranie fair. Nie zawsze wpada item. Małemu levelowi ciężko wejsc w normalną walke kiedy się ma o ok. 200hp mniej. Na serwerze jest duzo levelow 1-20 jak i +20. Lecz kilku graczy ma +80 i ciężko z takimi powalczyc.

 

Drugą propozycją jest wprowadzenie "rockthevote" czyli zmiany mapy przed czasem oraz nominacji map do votowania. Zauważyłem, że ostatnio ta forma znikła i nieraz są lipne mapki. Sądzę, że powinniśmy wrócić do starej formy votowania.

 

 

Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Było to wyłączone tylko przez 1 dzień. Już dawno dalej działa rtv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do resetu.... narazie na NIE - w koncu nie po to zarywałem nocki zeby lvl nabic ;D dobra, a tak na poważnie reset moze byc, ale za jakis czas. Sam mam kilka klas po 20lvl ale również i wspomniany 80 tez sie znajdzie. Staram dobierac sie lvl do poziomu gry, dajac tym samym szanse innym graczom na serwerze. Dobrze byłoby tez poinformowac graczy kilka dni wczesniej przed planowanym reset - wtedy unikniemy mega zdziwienie i pytan typu: "reset by? o. O "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg. mnie jest to bezsensu ok będzie reset znowu nabijemy te 80lvl czy wyżej i znowu ktoś napisze taki temat bo na serwie są niskolvlowcy i nie mają oni szans na dogonienie tych dużych i tak w koło macieja będzie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie robic reseta lvl'i lecz warto ulepszyć zwykłe klasy a zostawić Premium takie jakie sa. zeby Zwykli gracze mieli mozliwosc zabicia gracza z kontem Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie robic reseta lvl'i lecz warto ulepszyć zwykłe klasy a zostawić Premium takie jakie sa. zeby Zwykli gracze mieli mozliwosc zabicia gracza z kontem Premium.

 

Nie masz pojęcia o czym piszesz....

 

Na serwerze są może dwie osoby z premium..

 

@topic

 

Na razie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×