Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
HeroSs

Mapcycle

9 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Może by tak ustalić ścisły mapcycle serwera? Jak jest vote to jakiś rats co 3 mapy jest. Wgl to proponuje zostawić tylko jednego ratsa np. 1337 i wyłączyć vote żeby mapy wczytywały się po kolei z mapcycle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Jakby mapy wczytywały się z mapcycle, to gdy jest mało graczy a wypadłby np. Cbble to gra nie ma sensu na tak dużej mapie. Moim zdniem powinno zostać tak jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie obraź się ale również jestem na Nie, powód wymienił kolega u góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można dodać plugin mała mapa który zmienia na mniejszą mape jak jest mało graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co niepotrzebnie obciążać serwer dodatkowymi pluginami? jeżeli graczom się nie podoba mapka, pozostaje wywołanie RTV w konsekwencji zmiana. a po 2 są mapy które nie cieszą się zbytnią popularnością i gdy tylko się załadują z pełnego serwera potrafi zrobić się połowa a nawet mnie. to jest tylko moje zdanie, bo osobiście nie gram na tym serwerze :->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za map cycle z pluginem mala mapa a nie DD2 mapa od 3 do 6 razy dziennie to jest przesada , a wystarczy tylko dobrać odpowiedni map cycle z mapami , które cieszą się popularnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często gram na serwie i można by było dać tego mała mapa bo źle się gra na inferno w 5. A tamto co jest w temacie to nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×