Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
WojteQ

awp_india

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Proponuje usunąć awp_india oraz innych map tego typu z listy map na tym serwie...

 

Wychodze z taka propozycja gdyz polaczenie moda BF2 i map awp jest według mnie totalnym brakiem wyobrazni...

 

Powiem krótko gracz który ma agenta z shotguna i smg raszujący na takich mapach z kosa jest praktycznie nie do zabicia, a mapy awp nie po to zostały zrobione....

 

Ja widze 2 opcje: Albo w jakis sposób karac tych którzy takgraja albo jak napisałem wyżej usunac te mapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest serwer Bf2 po to się wbija te odznaki żeby ich używać. następnie w regulaminie jest napisane cytuje ,,,, gramy dynamicznie tzn ze nie stoisz nawet z awka w jednym miejscu i strzelasz we wszystko co stąpa po mapie ale biegasz po niej po jest noż i he z odznaki aby ich używać na każdej mapie.... rozwiązaniem może być podzielenie mapy linia na jakiś czas gry dajmy na to 2 min potem wejść na stronę ct bądź odwrotnie .... po co je usuwać jakaś odznakę z AWp też trzeba gdzieś wbić ..... a to że biegają z noża itp to jest wasza powolna gra i to wszystko gra ma być DYNAMICZNA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powolna gra swoją drogą, ale jak leci w Twoją stronę dwóch niewidzialnych kolesi to nawet skill niewiele pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 odznake z awp mozna wbic na kazdej mapie wiecj to nie jest zaden problem, a po 2 nie trzeba biegac z kosa i he na mapach 'awp_' zeby dynamicznie grac....

 

Spinka ty jestes cwaniak bo masz wszystkie odznaki i kolo Ch*** ci to lata, ale nowi gracze ktorzy nie maja żadnej odznaki po 3 rundach z takimi "botami' jak wy momentalnie wychodza z serwa i juz na niego nie wracaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może rzeczywiście awp_india się nie sprawdza na serwerze bf2.

 

do usunięcia.

 

close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×