Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
59.

59. na adma dd2

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera: 59.

2. Steam ID - brak (miałem już adma na nsie)

3 .Staż gry - Minimum 2 lata - gram w csa gdzie 2-2,5 roku

4 .Wiek - 17

5. Czas spędzony na Serwerze - Nie gram dużo na serverze ponieważ gra dużo czitów

6. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - Mialem adminów na kilku serverach

7. Znajomość AMXX (8/10)

8. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem

* To tak gram od czasu do czasu na serverze ale często nie da się grać bo grają czity chciałbym to zmienić i pozwolić normalnym graczom grać normalnie a nie się denerwować.

9. Mikro / Podstawa dobero info oczywiście ze TAK

11. Składka [TAK/NIE] - Oczywiście !

12. Akceptacja Regulaminu

 

Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie!

Jeśli chodzi reklamy mogę zrobić : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak steama, czas spedzony na serwerze- odpowiedz no comment, grales 6,5h ,,, ja na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekonałeś mnie za bardzo swoim podaniem.

Po primo-BRAK Steam co wyklucza cię z bycia Adminem,powinieneś o tym wiedzieć składając podanie.

Po drugie- Czas spędzony na serwerze: 6,5 h to za mało,gram na ONLY DD2 często a jeszcze ani razu cię nie widziałem.

Dobrze że chociaż się postarałeś i nabiłeś trochę postów na forum :)

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo zalezy mi na tym adminie na servie

na nsie tez mozna mieć admina bo miałem na innych serverch.

Grałem mało tak ale jak bym admina na 100% by się to zmieniło : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet reklam nie chciało ci się zrobić... . Jak ci zależy na adminie to powinieneś grać więcej, 6,5h to trochę mało. Jeśli jest cziter to kręci sie demko albo idzie po admina na inny serwer. Z tego co wiem na NS admina nie dostaniesz, choćbyś się nie wiem jak starał. Podanie mozna złożyć jeśli twoje konto na forum ma ponad 30 dni (ty sie zarejestrowałeś 3 IV). A posty nabiłeś w off topic.

 

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej oczywiste ze admina tu nie dostaniesz - nie spełniasz najwazniejszych wymaganych podpunktow. Poza tym smiem watpic aby ktokolwiek kiedykolwiek dal Ci admina jako NS, wykluczajac te serwery ktore zalozyles sam na lanie. Moja propozycja jest taka - Kup cs'a (jedyne 30zl wiec wystaczy pozbierac makulature i odposcic sobie pare piwek) lub kup na allegro uzywane konto steam wraz z cs'em, zacznij wiecej grac na naszych serwerach, udzielaj sie czesciej na forum, prezentuj kulture i zyj z ludzmi w zgodzie a napewno wkoncu dostaniesz upragnionego admina. Jestem oczywiscie na NIE. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ci jeszcze raz przeczytać wzór podania http://cs-kopytko.pl/topics89/464.htm , a w szczególności to co jest napisane w linijce Steam ID.

Czytania ze zrozumieniem uczą się dzieci w podstawówce , skoro Ty tego nie potrafisz to znaczy , że jesteś na ich poziomie , co jest równoznaczne z tym , że na admina się nie nadajesz.

Takim podaniem jak napisałeś powyżej marnujesz tylko swój i nasz czas ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet reklam nie chciało ci się zrobić... . Jak ci zależy na adminie to powinieneś grać więcej, niż 6,5h

 

wiec na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×