Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano ludzie!

 

Jak dla mnie, to na serwerze jest za mało map odpowiednich dla DM oraz map, które nadają się do grania w mniejszą ilość osób.

 

Fajnie się gra na nuke, d2, inferno, gdy jest powyżej 10 osób, ale jak wiadomo różnie z tym bywa. Obecne mapy 'dm_' są tragiczne i kompletnie nie fajne do grania.

 

Oczywiście nie wymagajmy od Petrusa samodzielnego wyszukania map itd. W tym temacie każdy niech wrzuci kilka tytułów map, które powinny znaleźć się na tym serwerze.

Ja je przebiorę i podrzucę Petrusowi do ostatecznej oceny i wrzucenia na serwer.

 

Zatem do dzieła!

 

DM_FACTORY - "prostokątna", szybka i mała mapa, stylizowana na skład fabryczny. Idealna do błyskawicznej rozgrywki i nabicia odznak z różnych typów.

 

Później wrzucę następne propozycje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za wprowadzeniem nowych map.

W tym momencie nie mam czasu na szukanie, ale jak troszkę czasu znajdę to coś poszukam.

(przypominam, że jestem jednym z organizatorów juwenaliów w Białymstoku i od 19 zaczynają się już nam różne eventy :P, poza tym wiele spraw organizacyjnych.)

Pamiętajmy tylko o tym, że nasi gracze na dm potrafią uciekać kiedy się mapa zmieni na DM co się kłóci z logiką.

Najwięcej graczy mamy na d2,inf,west,eldo.

Nie przeczę, że wprowadzenie nowych map ciekawych urozmaiciło by grę dla potencjalnych nowych graczy jak i starych wyjadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale po prostu nasze mapy DM są bardzo słabe - stąd potrzeba wprowadzenia nowych i ciekawdzych map oraz musimy zmniejszyć mapcycle, bo są mapy kompletnie nie grywalne.

 

Aby zmiany Petrus wprowadził, potrzeba jest wola ludu, a nie tylko moje widzi misie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogole się chłopaki nie staracie :/ moze jakies screeny byście dali? ludzie zamiast tracić czas na ogarnianie screenów w necie, mogliby się w tym samym czasie zastanowić nad tym co napisać i wypowiedziec sie w temacie. Ale to tylko taka moja mała dygresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że łatwiej jest przyjść na gotowe. To jest temat, który służy podaniu PROPOZYCJI, a chętni sobie to sprawdzą. MY (proponujący) też nie chcemy się bawić we wstawianie screenów i opisywanie - też mamy swoje życie ;)

 

Łatwiej jest wyszukać serwerów po danej mapie i sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tiker. To jest nie więcej niz 10-15 min i wszyscy juz wiedzą o co chodzi. Tak jak tu, nie musisz szukac tylko od razu piszesz co myslisz: PRZYKŁAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze inni Admini się wypowiedzą?

Graczy też proszę o wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny mapcycle:

 

de_dust
de_dust2
de_inferno
de_nuke
de_train
cs_assault
cs_italy
cs_militia
de_aztec
de_cbble
de_dust2002
de_prodigy
de_eldorado
de_rats
de_rats_1337
de_westwood
de_westwood_big
de_tuscan
de_afganistan
dm_cit_world
dm_duelmap
dm_dust2
de_factory
dm_miniaztec_3f
dm_streets
dm_tripledust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomyłka czy tak miało być, ale w propozycjach była mapa dm_factory natomiast w mapcycle znalazła się mapa de_factory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Za za 2-3 dni przygotuję KOMPLETNY mapcycle i wstawię go do oceny. Wówczas będzie wszystko jasne. Trochę zaniedbałem ten temat, za co przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się jakieś mapki nie sprawdzają w obecnym mapcycle lub są niechętnie grane to piszcie, bez problemu zostaną usunięte. Jednak musicie poinformować też innych o takich tematach gdyż nie wprowadzę zmian jeżeli wypowiada się w temacie 2 osoby lub kilka innych co nigdy tam nie grają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×