Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
BtL

Podanie by BtL

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z Serwera: BtL

Steam ID:STEAM_0:1:31755307 0 0

Staż gry: 2/ 3 lata

Wiek: 14 lat

Czas spędzony na Serwerze: ponad 37 h

Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem 3 sieci, kilka razy admina na innych serwerowniach

Znajomość AMXX: 7,8

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Ponieważ gdy zawsze gram na serwie a jest jakiś cziter to nie ma jak go zbanować... Na swój wiek ogarniam dużo w cs i potrafie rozkręcić serwer. Mam doby kontakt z innymi graczmi i dlatego właśnie składm podanie właśnie tu

Mikro: Tak

Kontakt gg: 15640287

Składka: SMS

Akceptacja Regulaminu: Tak

Reklamy:

1)http://www.cs-pochylnia.eu/viewtopic.php?p=80941#80941

2)http://cs-wysypisko.pl/showthread.php/25364-Zapraszamy-cs-kopytko-pl?p=105560#post105560

3)http://www.arenaskilla.pl/viewtopic.php?p=22366#22366

4)http://cspukawka.pl/viewtopic.php?p=51057#51057

5)http://cs-prosiaczek.pl/showthread.php?tid=12993

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak , czesto widuje go na serwie , nie piszczy do mikro mimo swojego wieku a wiemy jak roznie to bywa :) dzieki temu utrzymuje znim kontakt nie tylko na serwie ale i poza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że masz konto od niespełna miesiąca i masz "nabitych" 20 postów. To ja chciałbym zobaczyć jak opisujesz swoje doświadczenie w Administrowaniu na Serwerach CS.

Przemilczam też wiek, bo we wzorze na Admina jest jasno przedstawiony wiek.

Czepiam się, bo lubię straszliwie przestrzegać regulaminu. Nawet mój kierownik już się denerwuje z tego względu, że jestem zbyt dokładny :)

Ale to moja mała dygresja

W tym momencie neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasowo wstrzymuje sie od glosu, jest to sytuacja niemal identyczna jak poprzednia (podanie NaOpak) choc btl przynajmniej podal steam id. Prosze o wypowiedz innych na temat gracza Btl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że konto na forum zostało założone w miesiąc temu to na serwerach kopytko grał od bardzo dawna (o ile się nie mylę to grałeś na cod jeszcze zanim dostałem admina, czyli wiosna 2011). W porównaniu do przeciętnego 14-latka jest z pewnością o wiele bardziej dojrzały, zresztą trochę się zdziwiłem, że tylko 14 lat. Pełen ogar, nie mam zastrzeżeń. Jestem na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hanka, zauważ, że w regulaminie nie ma 'Podaj steam id' - więc się nie czepiaj o byle gówno, bo wg mnie robisz to, co Ci sie podoba. Ostatnio rs, jakieś komplikacje z NaOpak. Pamietam ten post.

nie wiem czym sugeruje sie Someone piszac ze jest na TAK?! Byc moze tym ze jest w podobnym wieku - nic wiecej.
- no dobra, ale co z tego, ze jestesmy rowniesnikami? mam swoje zdanie wiec go nie komentuj, bo sobie tego nie zycze. Odwolam sie po raz kolejny do podania NaOpak . Moze dla Ciebie kazdy musi miec przegrany ponad rok na serwie, forum, zeby dostac admina ?

 

Wiesz co? Teraz Cię utopię :

 

pierwsze podanie Hani

 

4 dni na forum, juz piszesz podanie o admina. Zalosne, spojrz pierw w lustro, dopiero potem oceniaj innych.

 

Tak, jestem smarkaczem, ale nie głupim, więc traktuj nas jak równych sobie, a nie jak w czasach oświecenia - szlachta górą, chłopi na pole. Nierządem Polska stoi.

 

Możesz chcieć się na mnie odegrać, ale wydaje się, iż nie znajdziesz żadnych argumentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak konto założyłem niedawno ale grałem na cod modzie już w tamtym roku tak jak na only dd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amx znam się dobrze, bania, kicka potrafię dać ssy także potrafię zrobić. Czego chcesz się jeszcze dowiedzieć Tiker ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hanka, zauważ, że w regulaminie nie ma 'Podaj steam id' - więc się nie czepiaj o byle gówno, bo wg mnie robisz to, co Ci sie podoba. Ostatnio rs, jakieś komplikacje z NaOpak.

 

Nim napiszesz kolejna bzdure zastanow sie 3 razy. Ja nie pisalam o regulaminie a o podaniu czlowieczku. A w podaniu jasno i wyraznie jest napisane "Steam ID :" haha O rs napisalam prosbe o zmiane bo jednak nudne jest sluchanie tego samego przez pare miesiecy. Nie wiem po jakiego Ch*#& sie sadzisz jak ja wcale nie napisalam "NIE" ?! Napisalam jedynie ze podanie podobne do ostatniego i narazie nie mam zdania. Czytaj ze zrozumieniem po sie osmieszasz.

Wg Czepiam sie o bylo gówno i robie co mi sie podoba?... hmmm precyzuj swoje wypowiedzi bo nie bardzo wiem o co Ci chodzi. BTW - jezeli dawanie przez Ciebie kazdemu "TAK" uwazasz za gowno to oczywiscie czepiam sie. I mowie (pisze) to glosno.

 

Pamietam ten post.

nie wiem czym sugeruje sie Someone piszac ze jest na TAK?! Byc moze tym ze jest w podobnym wieku - nic wiecej.
- no dobra, ale co z tego, ze jestesmy rowniesnikami? mam swoje zdanie wiec go nie komentuj, bo sobie tego nie zycze. Odwolam sie po raz kolejny do podania NaOpak . Moze dla Ciebie kazdy musi miec przegrany ponad rok na serwie, forum, zeby dostac admina ?

 

Wiesz co? Teraz Cię utopię :
<------ hahaha utonelam ......

 

pierwsze podanie Hani

 

4 dni na forum, juz piszesz podanie o admina. Zalosne, spojrz pierw w lustro, dopiero potem oceniaj innych.

 

Oczywiscie napisalam tak, poniewaz zachowujesz sie bezmyslnie. Czym sie sugerowales, dajac "Tak" koledze NaOpak ? Jeszcze raz przypomne ze nie spelnial 70% stawianych mu warunkow. Co do komentowania twojego zdania, mam do tego prawo bo po to jest forum, robisz to samo i o to chodzi.

 

Jezeli chodzi o moje podanie chlopczyku racz zauwazyc, iz spelnialam kazdy warunek z podania na admina. Przyjmowalam dzielnie kazde Tak i kazde Nie. Nie wchodzilam nikomu do dupy. Poza tym wydaje mi sie ze uczciwie i sumiennie wypelniam swoje obowiazki wiec nie masz mi nic do zarzucenia. Nie porownuj tego podania z terazniejszymi, poniewaz ja skladalam je dawno temu i wymogi na admina byly mniej rygorystyczne. Co chciales tym udowodnic ? Ze jestes fajny ? Slabo Ci to wyszlo.

 

Tak, jestem smarkaczem

 

....to ty to napisales

 

.... ale nie głupim, więc traktuj nas jak równych sobie, a nie jak w czasach oświecenia - szlachta górą, chłopi na pole. Nierządem Polska stoi.

 

Stoisz za jakas partia 14-sto latkow czy jak ? Tak czy inaczej nie wiem dlaczego uwazasz ze traktuje innych niby lepiej od ciebie (bo tak napisales) jak nigdy nawet ze mna nie rozmawiales. Nie wiem skad wyrywasz takie glupoty. Poza tym twoje porownania szlachty i chlopstwa to kolejna bzdura, w kazdym podaniu wyrazam swoje zdanie, wcale nie czuje sie lepsza od innych. Malo tego, uwazam ze np KML byl bardziej rozgarniety w swoich wypowiedziach niz ja sama. A mial 13 lat.

 

Nie mam zamiaru sie na tobie odgrywac, tylko pamietaj ze jezeli rzucasz w moja strone jakies oskarzenia to przynajmniej najpierw czytaj a pozniej pisz ze zrozumieniem bo sie kompromitujesz.

 

 

Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no podanie Hani nic dodac nic ujac ;) hehe..

co do Btl.. wiek.. ale juz jest jeden wyjatek wiec moze moznaby sprobowac...? grac gra ..steam jest..hmm.. na razie neutral.. mimo wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW - jezeli dawanie przez Ciebie kazdemu "TAK" uwazasz za gowno to oczywiscie czepiam sie. I mowie (pisze) to glosno.

 

spojrz kurwa na wszystkie podania, w ktorych sie wypowiadalem.

 

Hm? Zawsze pisalem 'tak' ? . 0gar.

 

Stoisz za jakas partia 14-sto latkow czy jak ?

 

co z tego, ze on ma do jasnej ciasnej 14 lat? . Gdyby mial 25, a ty bys napisala tak jak up, tak samo bym zareagowal.

 

Ja sie kompromituje? Ciekawe.

 

Co do komentowania twojego zdania, mam do tego prawo bo po to jest forum, robisz to samo i o to chodzi.

 

Pierwszy raz skomentowalem . Nie ja sie osmieszam, tylko Ty. Moze niech kilka osob przeczyta nasze posty i stwierdzi kto ma racje.

 

To, ze jestem na 'TAK' - to nie musisz chyba wiedziec, z jakiego powodu ?

 

Co chciales tym udowodnic ? Ze jestes fajny ? Slabo Ci to wyszlo.

 

jak ja kocham te wasze kur*a przewidywanie.

 

To jest moja opinia, jesli dzielnie przyjmowalas kazde 'Tak' i kazde ' Nie' , wiec to tez dzielnie 'przyjmiesz'

 

 

Zauwaz, ze on spelnia w 95% nasze minimalia. Wiek - 14 . Sam mam 15, a jakos jestem adminem, ogarnietym jak mowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale wydaje mi się że to jest podanie o admina a powoli przy 2 takim podaniu znowu jakieś kłótnie czy wy po prostu nie umiecie zaakceptować czyjegoś tak lub nie.A w temacie to ja jestem neutralny,gram na bf2 a tam akurat nie grasz i nie miałem przyjemności cię poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaczynacie się tu kłócić ;)

Hania jest wyraźnie uprzedzona do nowych adminów, co zauważyłem zresztą już jakiś czas temu, ale z drugiej strony ma rację bo głupotą jest dawać adminy nowym niesprawdzonym graczom, którzy na forum siedzą od tygodnia. Ale jak większość ludzi kojarzy gracza, a on sam jest ogarnięty, to czemu nie? Wiek tu nie ma nic do rzeczy bo są 14, mądrzejsi od dorosłych osób, więc to ile kto ma lat jest nieważne, liczy się to co masz w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat do kłótni. Mam mieszane uczucia co do tego podania, ale dam Ci szansę. Udzielaj się na forum i dobrze adminuj, a na pewno nie stracisz przywilejów.

 

 

Wyślij SMSa o treści: ag pukawka na numer: 91400 (17,22 PLN z VAT). 

 

Kod razem z nickiem i hasłem wyślij mi na pw.

 

 

Jak dostaniesz admina to przeczytaj przyklejone tematy na admin chat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×