Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Beniamin

wielka prośba o ub (someone)

18 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: [KiK]Laki;)

Serwer: only dd2

Twój SteamID: STEAM_0 : 0 : 39826359

Twoje IP:79.163.233.21

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 26.05.2012 20.25

Powód bana: aim

Nick Admina który zbanował: someone

Link do screenów : nie zrobil screenow napisal sam sie przyznales, ze grales na ns + aimie, wiec zegnam z naszej serwerowni

reszta jest w skardze na niego: http://cs-kopytko.pl/topics91/12482.htm#41100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro się przyznałeś na chacie że cheatujesz na ns + aim, to banik jak najbardziej słuszny... Takie przechwałki powinny być nagradzane permem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie do nieczego nie przyznawalem zapytalem go tylko zaco mi dal bana on odpisal ze za aima i jest demko (ja zadnego demka niemam ) napisalem hahaha i napisalem ze ja na zadnym aimie nie gralem na to on wlepil mi bana.

I TO JEST PRZYZNANIE SIE ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się w zajściu, bo mnie tam nie było. Więc jest Twoje słowo przeciwko jego. Poczekam na zapis z hltv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powód bana nie odnosił się do tego, że się przyznałeś o AIMIE.

 

Chodziło mi o to, że grałeś na Ns - przyznales sie, ale rowniez na AimBocie - do czego się nie przychylasz. Lecz ja wiem swoje i widziałem. Na dodatek gracz tiQ. spamował mi na U@ z 4 rundy, o Laki'm/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet staty mialem marne a ten tiQ niech sie nad soba zastaowi.

Ja to demko wstawie jak znajde, a ty someone nie musiales odrazu bana na steam dac;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie musisz wstawiać żadnych demek, admin który Ci dał bana, MUSI wrzucić Twoje demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Someone wiesz, że nie gram praktycznie w ogóle na serwie to nie znaczy, że możesz łamać regulamin. Bez potrzeby spamujesz na tsay, na każde pytanie graczy odpowiadasz na tsay.

 

2. Mam strasznie słaby komp i zacina mi demko, coś było nie tak, ale oceniajcie:

 

demko z rozmową: (~18nasta minuta)

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1205262005-de_dust2-1338055500-1338057300.zip

 

chyba nic nie mówi, że miał aima

 

demko z ns: (~8 minuta)

 

http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1205251435-de_dust2-1337949300-1337951100.zip

 

 

Ja nie mam czasu, aby szukać Wam demek bo nie potraficie tego. Admin ma obowiązek wrzucić demko na forum. To, że jest hltv to tylko ułatwienie dla admina, gdy go nie było był obowiązek samemu kręcić demka przed banem.

 

ps. gdy przewijasz demko to zazwyczaj się zawiesza dlatego nie widzisz tego co jest na prawdę. Przewijaj demko przyspieszając go jeżeli masz słaby komputer np. x10 i czekasz na odpowiednią godzinę. Minutę wcześniej cofasz do normalnej prędkości i masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem tego zdarzenia. Nie ma o czym mówić. Aima miałeś na pewno. Tak sie zdenerwowałem, że pisałem ciągle na u@ żeby cie zbanowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie mialem moge przysiadz byly tam sytuacje w ktorych mozna zadzic ze mam aima.

A co do trzesienia celownika to sie tak bawilem jakbym cos mial zauważcie ze jak ktos zaczął do mnie strzelac to wszystko sie uspokoiolo i pelne skupienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To drugie demo to samo co CzK. Nic tam specjalnie nie widac. A ogladalam do momentu jak Laki znika z tabeli playerow. Prosze o konkretne minuty kiedy widac aima. Chyba jestem slepa.... chyba ze chodzi o ten jeden raz w trupie dokladnie w 7:27 minucie gdzie jakos dziwnie zatrzasl sie celownik ale to zupelnie nie wyglada jak aim (i to jeszcze w klate), pozniej jest HS zupelnie przypadkowy bo to widac, kolejnie 3 sekundy pozniej ma takiego aima ze nie moze wycelowac w przeciwnika ..... Jestem prawie pewna ze [KiK]Laki;) jest czysty. Oczywiscie zastanawiajace jest to ze gral na Ns a posiada Steam.

 

tiQ. tak jak ty mowi co drugi gracz na serwerze. Wystaczy ze ktos kogos zabije i juz jest cziterem tak wiec to zaden dowod

 

Potrzebne konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1.

 

Hanka, aim nie zawsze dziala, ze wali w banie .... Po nogach nawet moze, od podlogi rowniez.

 

po 2.

 

tiQ. mi od kilku rund spamował, że Laki jest odpalony

 

po 3.

 

Ja jestem pewny swojego zdania.

 

po 4.

 

Gracz został zbanowany gdy znajdował się na tzw. długiej. Zaczalem go ogladac wtedy, gdy strzelal do goscia znajdujacego sie przy piaskownicy. Od razu wlepilem bana, za widocznego aima.

 

po 5.

 

Jakos nie wierze w Twe bajeczki odnosnie steama

 

po 6.

 

Czemu nie zlozyles odwolania od bana po tym, gdy zostales zbanowany na NS ?

 

po 7.

 

po banie nadal sobie grałeś, złożyłeś prośbę o UB dopiero nastepnego dnia, gdy zbanowalem Ci steama.

 

po 8.

 

bawiles sie trzeszac celownikiem? Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 1.

 

Hanka, aim nie zawsze dziala, ze wali w banie .... Po nogach nawet moze, od podlogi rowniez.

 

Zgadza sie Some ale to trzeba ustawiac recznie .... a chwile pozniej jest kolejna akcja gdzie nagle strzela w glowe. Kiedy mialby przestawic opcje na glowe ? Sekunde po glowie strzela w kolejnego playera nie trafiajac chyba ani jednym nabojem. Poza tym w poprzednich zagraniach nie ma nic nadzwyczajnego wiec z logicznego punktu widzenia dlaczego mialby wlaczyc aima tylko na akcje w trupie a pozniej go wylaczyc ? Tam nie ma mowy o aimie, kazdy z nas wie jak dziala aim i ty tez dobrze wiesz ze nie bylo tu takiego zagrania.

 

Gracz został zbanowany gdy znajdował się na tzw. długiej. Zaczalem go ogladac wtedy, gdy strzelal do goscia znajdujacego sie przy piaskownicy. Od razu wlepilem bana, za widocznego aima.

 

Z demka wynika ze gracz [KiK]Laki;) zostaje zbanowany przy srodkowej bramie w momencie gdy ginie od kul innego gracza. Wiec albo tu sie wdarl jakis blad albo taka akcja nie miala miejsca.

 

Zeby nie ciagnac tego tematu w bezsensowna strone uwazam, iz zaszla pomylka, admin mogl sie pomylic widzac akcje w trupie i uznac ja za aima (ludzka rzecz). Polecam przegladnac jeszcze demka innym postujacym oraz wygloszenie swojej opini.

 

Ps. Polecam graczowi [KiK]Laki;) nie grac wiecej na ns, poniewaz kazde takie zagranie bedzie podejrzane i moga poleciec niepotrzebne bany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pewny swego, no ale to Wasza opinia.

 

Jak dostanie UB to nie będzie miał ze mną łatwo. Jeden wybryk i poleci z demkiem.

 

Proszę o UnBana dla gracza, aby nie kontynuować bezsensownego sporu, lecz będę Cie, Kik miał na mym sokolim oku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dziekuję ale teraz na steam juz gram, ja na serio na aimie nie gralem i gral nie bede wiec miej na mnie oko jak chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×