Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

16 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaka jest szansa aby zdjac z rozgrywki DM niewidzialnosc ? Przyznam szczerze ze to najmniej ciekawy element gry. Ostatnio bylam za tym by wprowadzic przenikanie sie by nie bylo problemu z blokami, co spotkalo sie ze zla opinia. Ktos pisal ze jest to nienaturalne, wrecz psuje cala zabawe bo nie ma realizmu...... - w takim razie czym jest niewidzialnosc ? Wg mnie nie powinno byc takich urozmaicen poniewaz gdy ktos dobrze opanuje ta opcje, jest nie do zabicia. To nie jest czysty, dobry DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak stawiasz sytuacje to należałoby sie zastanowić czy naprawde chcecie tego moda...

 

Bf2 bez niewidk jest jak baba bez cycków :mrgreen: więc albo skasować całkowicie albo zamknąć temat.

 

Takie jest moje zdanie boss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest czysty, dobry DM.

 

No nie jest bo jest wgrany BF2...

 

heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - jest to trochę wkurzające:) Nasz DM jest wzbogacony o BF2, więc ma te wszystkie opcje. Zatem albo trzeba by wywalić cały BF2 albo hmm... może zmniejszyć tą maksymalną niewidzialność? Tak żeby jednak trochę było widać tego niewidzialnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bf2 bez niewidk jest jak baba bez cycków :mrgreen:

 

No wlasnie chodzi o to ze co ma wspolnego BF2 z niewidzialnoscia? BF2 jak domniemam to skrot od Battlefield 2 :P a w owej grze takowa nie wystepuje ? Malo tego BF2 nastawione jest naprawde na realizm. Zupelnie inaczej wyobrazalam sobie mod .... wieksze magazynki, ciezsze celowanie, rangi, odznaki i wiele fajnych rzeczy ktore byly w Battlefield. Ale niewidzialnosc ? To jakas totalny paradoks robic mod z dosc realistycznego BF2 do Cs'a i pakowac tak nierealne opcje. Nie da sie zostawic BF2 usuwajac tylko ta irytujaca opcje niewidzialnosci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy w call of duty biegali ludzie którzy mieli po 5000 hp??:P

 

No nie biegali i w tym caly problem, ze jakos kulawo to wszystko jest zrobione .... jakie ma szanse przecietny gracz ktory ma 100hp przeciw 5000 ? Poza tym jego wkoncu ubijesz a ten co jest niewidzialny, gdy tylko ogarnia - jest nie do zabicia. Malo tego. Duza ilosc graczy na DM to ns i bez skrupulow uzywaja wh co w zastosowaniu z niewidzialnoscia czynia ich niezniszczalnymi. Odrazu napisze ze na DM jest dosc ciezko rozpoznac wh gdy ktos uzywa go zawodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do całkowitego zdjęcia tej opcji to jestem na nie. Lubię DM+BF2 taki jaki jest, a ta niewidzialność to taki dodatkowy smaczek, w końcu to BF2... ;) Jednak rzeczywiście to potrafi być irytujące gdy leci na Ciebie niewidzialny koleś, dlatego ewentualnie można by lekko zmniejszyć, bo są gracze którzy zamiast z broniami ganiają cały czas z nożem, co jest lekko irytujące...

 

A jak ktoś ma wh to niezależnie czy jest niewidzialny czy nie, będzie niezniszczalny, jedyna recepta na to, to więcej adminów na DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Drew Stratford,

 

A jak ktoś ma wh to niezależnie czy jest niewidzialny czy nie, będzie niezniszczalny, jedyna recepta na to, to więcej adminów na DM.

 

Z tym sie Drew nie zgodze, Wh to nie aimbot, da sie takiego normalnie zabic. Pomysl co sie dzieje gdy jest do tego niewidzialny.

 

ta niewidzialność to taki dodatkowy smaczek, w końcu to BF2

 

Tak sie sklada ze mam Battlefield 2 i tam nic takiego nie wystepuje. Chyba ze mod BF2 nie ma nic wspolnego z BF2 :/ Nie rozumiem

 

Ogolnie to narzekacie na pomysly typu - przenikanie sie czlonkow teamu bo to nierealne a akceptujecie niewidzialnosc bo to chleb powszedni ..... Z calym szacunkiem ale to jest mocno poj@&$&e!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grania na wh to zalezy jak typek gra: czy jedzie na chama i celuje przez ściany, (w takim przypadku zabicie jest dosyć trudne ale nie niemożliwe przyznaję), czy się kamufluje i podkłada na przykład co rundę i wyrównuje staty bo chce pograć na serwie...

Wiem że w obu przypadkach bycie niewidzialnym doda cheatom frajdy z gry i to rozumiem, ale pomysł całkowitego wyłączenia niewidzialności do mnie nie przemawia, cheaty są wszędzie, i naprawdę nawet jak niewidzialność zostanie wyłączona to dalej będą tam grać, a admini są po to aby ich banować - taka jest kolej rzeczy...

 

P.S. Mówiąc o niewidzialności jako smaczku na DM, nie miałem na myśli gry Battlefield, miałem na myśli generalnie mod BF2, tam niewidzialność to norma, jakiś czas temu zagrałem parę razy tu na FFA+BF2, pojechali mnie z kosy na awp_india to odpadłem :P

Pamiętam nawet jakiś admin zaczął dawać bany za używanie noża na tej mapie... Też wtedy byłem negatywnie nastawiony do "niewidzialnych".

 

Niewidzialność na DM to jednak dla mnie taki "smaczek", gdyż tu jak Cię dziabną z kosy to nie czekasz do końca rundy, tylko szybki respawn i grasz dalej.

 

Jak już mówiłem można ewentualnie trochę obniżyć tą niewidzialność, ale co do całkowitego wyłączenia to jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jasne Drew, masz racje ze czity byly, sa i beda. Ale mi bardziej chodzilo o to jak niewidzialnemu ulatwia w duzym stopniu gre WallHack. To ze grasz sobie "widzialny" z WH to normalna kolej rzeczy lecz na deathmatch niewiele zdzialasz.... natomiast drastycznie zmienia sie sytuacja gdy do tego dodamy tzw "invisibility". Mozliwosci jakie daja te dwie opcje to istne pieklo dla pozostalych graczy.

 

Mówiąc o niewidzialności jako smaczku na DM, nie miałem na myśli gry Battlefield, miałem na myśli generalnie mod BF2

 

Wiec wychodzi na to ze mod BF2 to nie Battlefield 2 przeniesione na CS'a. A myslalam ze to wlasnie to.

Po raz kolejny napisze... narzekacie na przenikanie sie postaci a niewidzialnosc traktujecie jak normalna rzecz... czy ja jestem pie%#&"$^*(#a ? Ten plugin byl zbyt kontrowersyjny ---> http://cs-kopytko.pl/topics94/12390.htm, wiec ja sie pytam! Czym jest niewidzialnosc?! Jezeli uznajecie plugin niewidzialnosci to prosze o uznanie plugina przenikalnosci (ktory mimo wszystko przy niewidzialnosci wydaje sie rozsadny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój punkt widzenia Haniu, dlatego postaram się Ci to wytłumaczyć jeszcze raz ;)

 

Owszem mod BF2 to Battlefield przeniesiony na Cs-a ale jak widzisz został zmodyfikowany, właśnie tak a nie inaczej...

 

Plugin przenikania nie przeszedł, i prawdopodobnie nie przejdzie dlatego że jest zbyt nietypowy, i większość była na nie. A niewidzialność? To jest normalka na BF2. Na BF2 które nie jest wierną kopią gry na pc ale wersją z różnymi bajerami....

 

Przypominam też że odznak na niewidzialność z noża nie dostajesz od razu przy wejściu na serwer, tą odznakę trzeba nabić. A to jest trochę roboty, jak ktoś zacznie nabijać z wh, w końcu ktoś go zauważy...

 

Poza tym skoro Twoim zdaniem mamy wyłączyć niewidzialność z DM, to może wyłączymy też z FFA+BF2, tam też są cheaty...

 

Co do mnie: podtrzymuję, trochę zmniejszyć, albo zostawić.

 

P.S. Mówisz o czystych serwach? To za co cenię dd2, a także TP kiedy jeszcze był, to jest to że nie ma tam żadnych zmian. 100hp i jednakowe możliwości dla każdego co daje równe szanse... bez żadnych pluginów ani innych dodatków, to JEST czysty serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że niewidzialność można zmniejszyć ale nie zlikwidować. A z tym przenikaniem, to uważam, że to jest idealny plugin na DM, bo tu nie ma czasu kogoś podsadzać, a bloki są bardzo częste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mokaczini ma rację, tutaj lepiej, by było wprowadzić plugin z przenikaniem niż na DD2. Wracając do tematu niewidka nie jest do końca niewidką, gram na 32 bit i czasem w porę zauważę, jakiś cień na ścianach, poza tym jak się najedzie na niego celownikiem to można się dowiedzieć, gdzie on jest, gdyż pokazuję się info o przeciwniku. Mody mają to do siebie, że można je modyfikować wedle własnego gustu. Choć DD2 to też jest w pewien sposób MOD, ale nastawiony na grę zespołową i w miarę "normalną", dlatego ta propozycja została odrzucona, (ja napisałem, że na czas 2-3 sekund respawnu można by to włączyć, gdyż zdarzają się bloki, ale to już nie ode mnie zależało) Tak już jest, że interesy jednostki są mniej ważne, od interesów ogółu. Myślę, że to nie przejdzie, z racji tego, że gra tam tyle osób i im to pasuje.

 

P.S. Nie wrzucaj na siebie, że jesteś "pie%#&"$^*(#a" :mrgreen: Masz własne zdanie na ten temat po prostu. =D

 

P.S.2. Ale się rozpisałem :D

 

P.S.3. 50 post ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gra Battlefield2 ten mod ma tyle wspólnego, że możemy zdobywać odznaczenia oraz to, że zdobywamy je w podobny sposób (nie wliczając beretek). I to chyba tyle jeśli już mówimy o podobieństwach. Poruszyliście temat niewidzialności jako mało realistycznej ale w zasadzie na modzie bf2 większość, jak nie wszystkie odznaki takie właśnie są, zaczynając od ładowania sobie hp za pomocą nożna, na szybkim bieganiu za zabijanie z smg kończąc. W tym modzie chodzi o urozmaicenie rozgrywki nie o realizm (moja subiektywna opinia). Przenikanie nie przeszło, ponieważ było w propozycjach zmian serwera dd2 któremu raczej bliżej do serwera TP, na którym takie rzeczy nie mają racji bytu (qhaski napisał w zasadzie to samo, ale chyba zrobiłem to prościej;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawę ujmując nie da się usunąć niewidzialności. Jest to jedna z odznak łącząca cały plugin BF2 i nie ma możliwości jej usunięcia. Jak ktoś wyżej wspomniał, to nie jest osobny plugin tylko wbudowana część silnika BF2, której niestety nie potrafię usunąć.

Jednym z wyjść jest po prostu reset odznak i dodanie wolniejszego ich wbijania.

Jednak nie wiem czy będzie jakaś znaczna różnica, gdyż w systemie DM+BF2 tak czy siak jest ciągła nawalanka i nic więcej :D

 

Co do pluginu na przenikanie można by go wprowadzić, lecz aż tak niezbędny jak mówicie to on nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×