Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

Admin AspiritoCrew CZITEREM.

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Użytkownicy obchodzący dziś urodziny: AspiratioCrew (19) Wszystko Najlepszego, mam nadzieje że dzisiaj już bana dostaniesz. :)

A jako prezent wrzucę Cię na Bl'a jak już tu bana dostaniesz. Żebyś miał po steamie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem tez gral na wh,wiele razy dostawalem priv wiadomosci na steam ze gral nie czysto ale nigdy nie moglem na niego natrafić . demko opisane przez ito bardzo ułatwilo sprawe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem demko widać jak nic wh . Proszę Ja i inni użytkownicy o Bana dla AspiritoCrew . Po co ci to było . Ito piffffko dla ciebie za to . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojteq, nikt nie mógł mu zrobił ss ponieważ graliśmy na moim serwerze mixowym, i tam nie ma amx, po 2 nikt mu nie mógł nawet nic zrobić bo rcona do serwera miałem tylko ja.

Po 3 po co ktoś miałby robić ss, skoro może mieć WH z jakimś anty ss czy innym szajsem.

A na demku wszystko ładnie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wspominaliscie że Malesniak sam sie skarzyl na to ze aspiro gra odpalony... zastanawia mnie wiec dlaczego nie zainterweniował :-?

 

PRIMO - Malesiak.

SECUNDO - Gdzie się skarżyłem, kto pisał że się skarżyłem? Przeczytaj najpierw mojego posta, a potem siej ferment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Malesniak" hahaha

Ale skoro wszyscy są zgodni że ma WH to moderatorzy chyba mogą banować ^^

Więc może jednak BAN ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz malesiak ale pisałem rano i bylem dosyc zaspany i nie bardzo ogarniałem :D

(nie wiem czemu ale twoj nick kojarzy mi sie z nalesnikiem hahaha )

 

Sory za tego wczesniejszego posta...Niepotrzebnie go pisałem nieznajac calej sytuacji...

 

W każdym razie petrus powinien jak najszybciej zareagowac a demko posłałbym do supportu żeby pajac stracil steama :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Utrata VIP'a

2. Utrata Global Admina

3. Za to, że demko było długie i zmarnowałem na niego za dużo czasu ban na zawsze na wszystkie serwery.

 

@ Skill to skill, ale bez przesady... n/c

 

Dodatkowo admina traci Seszele za brak gry i udzielania się na forum od jakiegoś miesiąca.

 

baj tyle na ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×