Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
iTo

Admin AspiritoCrew CZITEREM.

35 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: iTo

 

Nick cheatera: AspiritoCrew (admin DD2)

 

Serwer: Mecz pomiędzy admina vs gracze.

 

Data + dokładna godzina: 7.06.2012 koło 18-19

 

Steam ID cheatera (wpisz status w konsoli): Steam_ID: 0:1:5607541

 

Link do DEMKA - http://www.speedyshare.com/TqMaS/Aspirito.dem

 

 

4:23 - Od razu wie gdzie ma celować w Ct znajdującego się na gnieździe

4:27 - Ct wychodzący na SHIFCIE na kwadrat którego nie widać ani nie słuchać, od razu widział, już celował.

5:20 - Navros strzela z AWP, Aspirito widząc że Navros cofa na dolnego, od razu za nim ruszył i jechał celownikem po nim już na pochylni.

6:13 - PERŁA. Pamiętam to akcje do teraz, skracam dwór chowam się za skrzynką i od razu dostałem skana z AWP od Aspirito za 80 hp. (Te kroki co słuchać to nie moje tylko Ct ustawionego w przebudówcę). Co do skana to chyba nikt tam nie skanuje.

 

8:23 - AKCJA MÓWI WSZYSTKO, zaczynająca się od skana na drzwi, po tym skanuję dalej po ścianie oraz widzi że CT skraca kurnik, cofa strzela 1 RAZ PRZEZ ŚCIANE, POTEM JUŻ WIE GDZIE STOJE I WALI MI HEDA. ZA SAMA TA AKCJĘ DAŁBYM MU BANA. :)

12:17 - Zabija CT na gnieździe, po czym grając ECO nie idzie po jego m4 bo widzi że na dole patrzy 2 CT nawet kuca jak wchodzi na drabinie żeby CT patrzący od kurnika go nie zabił. (W trakcie meczu mówiliśmy o tej akcji że nie wychyli bo nas widzi).

13:48 - Od razu wchodzi z celownikiem na CT wchodzącego na kurnik

13:53 - Widzi że CT wbiega w ciemna koło kurnika i Ct wchodzi i w sekunde bania

18:37 - Skracam pochylnie z AWP, zabijam Vertnika, Aspitito widzi że cofam w kąt rzuca Flesha, o jak zwykle od razu wie w jaki kąt celować.

19:00 - Co do Awp to od razu wie gdzie celować, TT zabija 2 CT on cofa na kurnik, nagle widzi że w przebudówie jest CT idący na SHIFCIE CT od razu dostaje banie.

AKCJA OD 20;20 - Napisaliśmy na say że ma dobre info, i najwyraźniej wyłączył na tą rundę wiec proszę zobaczyć co on robi z awp, jak wcześniej zabijał niczym NINJA tym razem go ośmieszam wychylajac się i wracając, Taki jest jego skll bez WH.

 

Gra Aspirito strona CT.

 

22:50 - Celuję po ścianach, wie kiedy cofać itp

29:15 - Widzi że Ct jest koło drzwi, chce za pierwszym razem chce rzucić granata nagle widzi przez sciane ze Ct rusza w jego strone zmienia na M4 i zabija.

30;20 - Widzi że dworem nikt mu nie wyjdzie to celuje w CT wchodzącego w drzwi, nagle pojawia się TT ucieka, ale za chwil wie że wyjdzię za czerwona na dworze.

31:28 - Nic nie słyszy ani nie widzi że chciałem go zroszować ale i tak ucieka i mnie zabija.

 

Pod koniec demka pamiętam że była dosyć śmieszna akcja, gdzie TT zbiega z paka na pochę wie że Aspirito go goni, to zatrzymuje się Aspirito też, zatrzymuję się Aspirito też :DD

 

 

Więcej już mi się nie chce oglądać tego demka, koleś perfidnie odpalony, niby steam z 2004 roku, ale steam i rocznik to nie wszystko.

Wszystko widać, nie ma co koleś odpala jak nic.

W końcu miałem jakaś okazje zagrać z tym panem ponieważ już na DD2 jaki spory czas temu widziałem jak ten gracz gra, ale nie zawracałem sobie tym głowy.

 

Do oglądania demke polecam X-Spectate Remak (X-Spectate to narzedzie administracyjne serwera, które pozwala uzytkownikowi widziec innych graczy przez sciany. Aplikacja ta moze byc uzyta do obserwowania oszustów, jednak jej potencjal pozwala na wiele naduzyc (przez oszustów), co powoduje, ze uzywanie tej aplikacji na serwerach chronionych przez VAC jest niestosowne.)

Uzytkownicy, którzy spróbuja uruchomic X-Spectate zostana wyrzuceni z serwera chronionego przez VAC, ale nie zostana zbanowani przez ten system.

Także to nie żaden czit tylko pogram.

 

Dziękuje iTo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później oglądnę jeszcze demko, ale bez tego wiem, że był odpalony. Szkoda tylko steama 2k4, a jego ani trochę.. Jeszcze fajnie chcieliśmy się pobawić w takim gronie, a on wh odpala, no ale cóż bywa. Należy się mu perm na wszystkie servery, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nieprzyjemna skarga...

 

Niestety nie zdążyłem zagrać w tym meczu, więc trochę się nie orientuję ale na szczęście jest demko ;) Nie mam na razie czasu obejrzeć demka, zrobię to później, ale w tak poważnym oskarżeniu uważam że H@ powinien zabrać głos i ocenić to demo.

 

X-Spectate - brzmi ciekawie, zawsze przy oglądaniu demek, denerwowało mnie gdy nie ma ESP w związku z czym trudniej ocenić gracza, wypróbuję ten program...

 

Jeżeli okaże się niestety, że Aspiratio się odpalił to wg. mnie standardowo odebranie admina i ban na wszystkie serwery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aspiratio broń się ;) rozpier... mnie tylko wasze komentarze nie oglądaliście demka a z góry oceniacie że na bank był odpalony. Koza i reszta ogarnijcie najpierw demko a potem oceniajcie bo takie pier.. 3 po 3 jest zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aspiratio broń się ;) rozpier... mnie tylko wasze komentarze nie oglądaliście demka a z góry oceniacie że na bank był odpalony. Koza i reszta ogarnijcie najpierw demko a potem oceniajcie bo takie pier.. 3 po 3 jest zbędne.

 

Ja nic nie twierdzę, przyznałem się tylko że nie mam czasu teraz obejrzeć dema i napisałem ewentualną karę, więc to chyba nie do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quaz - bronisz go, bo może go lubisz, ale był odpalony i tyle. Grałem na niego na nuke ( co tam chłopak wyprawiał to masakra). Każdemu dorzucił po parę akcji, nawet sam MaTeK grający z nim w jednym teamie powiedział że był odpalony. Więc stary nie spinaj od razu, tylko popatrz na obecną sytuację, oglądnij demko, a o mnie się nie martw ja swoje widziałem. A czemu on się nie broni? Nie broni się bo był odpalony, ale Ty nie spojrzysz na demko tylko od razu najeżdżasz na Nas. Dzisiaj też siedział na VT, poszliśmy do niego to nawet się nie odezwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze nic dziwnego skill jak skill , gdybym gral na wh to chyba poprostu bysmy nie przegrali na de_train , de_nuke lepiej mi szło bo umiem grac na tej mapie : )

 

i dziś nie byłem na vt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"SKILL JAK SKILL"

Chłopie, złota piątka tak nie skanuję jak Ty, po prostu widać że odpalasz, to jest PERFIDNE używanie wspomagaczy.

Widzisz komentarze? Nawet Matek z Tobą w składzie mówił że masz WH.

Po prostu obejrzy ktoś to straszy czyli malesiak,hanka lub petrus i zobaczysz że polecisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha no wiedziałem że odpalał po obejrzeniu demka całego! jestem w 100% pewny że używał wspomagaczy człowieku jest kilka takich akcji ze naprawdę to twoje "wyczekiwanie" i ten nieziemski refeks którym dysponowałeś na mapie de_nuke szkoda tylko ze graleś jak pizda na trainie zerowcu, jak on nie zostanie zbanowany to dla mnie już nie będzie rzeczy niemożliwych.. to POLSKA WYJDZIE Z GRUPY ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialam demko i jestem w lekkim szoku. Myslalam ze to temat wyssany z palca. Niestety jestem prawie pewna ze uzywales "wspomagaczy". Pierwsze minuty demka nie zaskoczyly mnie zupelnie niczym, gra jak gra... niestety pozniej zaczelo sie twoje "Show". Takie info jakie miales nie mogl dac Ci nikt z druzyny. W jednych miejscach ukrywales to calkiem niezle a w innych glupio leciales na tzw "Jana". Pewnie niektorzy napisza ze nie takie akcje robilo sie za mlodu, ale tu jest zbyt duzo niejasnosci. W grze Aspiratio czesto wystepuje brak logiki. Moglabym sie tak rozpisac ale pozostawie komenty innym. Wg. mnie Aspiratio nie gral czysto.

 

ps. mam prosbe aby pierw ogladnac demko a pozniej sie wypowiadac, poniewaz takie ocenianie to glupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyglądałem się poszczególnym akcjom, które wymienił iTo i nie jestem przekonany, że był odpalony.

 

PS. iTo Ty świnio, tam na dolnym jak stałeś za paczką to dałeś mi się zabić. Ja już zacząłem sobie myśleć, że jestem hohoho bo kilim iTo, a tu dupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy. Temat BARDZO poważny, zatem obejrzę i ocenię demko dopiero JUTRO. Dosłownie na moment wpadłem do kompa i przejrzałem co w trawie piszczy.

 

@ITO - dzięki za cynk z "X-Spectate Remak", ułatwi to oglądanie demek. Mimo doświadczenia zawsze się bałem, że zostanie mi jakiś syf w procesach i wyłapię z dupy perma na wacku :P Mimo iż oglądam na NSie. Pjona! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na tego gracza wiedziałem ze odpalony jest do tego obejrzałem demko niektóre sytuacje dwa razy stwierdzam że jest opalony w 100% pytanie moje dalej czemu ten gracz jeszcze gra na serwerze i jest adminem? czy koledzy moderatorzy i h@ nie maja checi zająć się ta sprawa czy po prostu im się kurwa 70 mb sciagnać nie chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z wesel i innych bajerów, przysiadłem do demka... okazało się, że wiele czasu nie trzeba tu poświęcać.

 

6:13 - PERŁA. Pamiętam to akcje do teraz, skracam dwór chowam się za skrzynką i od razu dostałem skana z AWP od Aspirito za 80 hp. (Te kroki co słuchać to nie moje tylko Ct ustawionego w przebudówcę). Co do skana to chyba nikt tam nie skanuje.

 

8:23 - AKCJA MÓWI WSZYSTKO, zaczynająca się od skana na drzwi, po tym skanuję dalej po ścianie oraz widzi że CT skraca kurnik, cofa strzela 1 RAZ PRZEZ ŚCIANE, POTEM JUŻ WIE GDZIE STOJE I WALI MI HEDA. ZA SAMA TA AKCJĘ DAŁBYM MU BANA. :)

 

Wystarczy obejrzeć i przeanalizować podane akcje. Szkoda czasu na takiego frajerka. Ban się należy z pełną premedytacją. Owszem - nuke to papierowa mapa, gdzie można skanować do woli, ale te skany w Twoim wykonaniu... proszę Cię. Skill to jedno, a używanie mózgu i honor to drugie. Szkoda, że w sumie nie masz ani tego, ani tego. Szkoda słów na Ciebie...

 

WYJAZD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem udział w tym meczu , oglądałem demko "z grubsza" te najbardziej chamskie akcje w wykonaniu Aspiratio , powiem jedno trochę dla mnie zaskoczył tym co zrobił na nuke miała być świetna zabawa a tu okazuje się że jeden włącza wh i myśli ze świeci . Po pierwszych rundach już było coś nie tak jego wyczekiwanie , skany to był po prostu śmiech na sali , chyba jako jedyny nie potrafi przegrywać i musi użyć skill z pulpitu , no cóż bywa. Wracając do tematu jestem pewien że Aspiratio był w 100% odpalony , Ci którzy grali wiedzieli już to podczas gry "magiczne skany" , aczkolwiek demko wszystko potwierdza.

 

 

Do Aspiratio: Jak nie potrafisz się pogodzić z przegraną i myślisz że zasłonisz swoją słabą dyspozycję skillem z pulpitu to lepiej sobie odpuść granie w cs'a bo jesteś naprawdę żenujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co chłopaki!?

 

Do PIECA z nim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naavroos po co ta irytacja ? prawdopodobnie nie ma Petrusa a nikt inny nie ma uprawnien do zabrania Aspiratio admina. Jak tylko pojawi sie H@ napewno zdejmie go z funkcji admina i pewnie nie tylko. Pozostaje czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszystko jasne i z Aspiratio się żegnamy. Powiem tylko od siebie, że obejrzałem to demko, i rzeczywiście akcja ze skanem w iTa przez skrzynkę bezcenna...

 

Można się zasłaniać skillem ale nie wszystkie akcje da się tu zwalić na skilla/farta, w rzeczy samej Aspiratio po prostu widział przeciwnika... Grał na wh jak pierwszy lepszy ns i nawet nie potrafił się z tym dobrze ukryć...

I myślę że w tym momencie kończy się Twoja przygoda z nami Aspiratio, wkrótce poniesiesz konsekwencje swojej głupoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem pierwsza runde. Dalej nie chce mi sie tego syfu ogladac, cofa dworem i idealnie po kolesiu jedzie celownikiem, druga rzecz, czemu nie patrzyl sie w strone pochylni idac na bs'a?, trzecia sprawa - kurnik, nie patrzysz sie na gore ? od razu wie, ze qhaski na kurniku sobie siedzi i paczy.

 

iTo, musiałeś się troche napracować, dziekuje przy okazji za przydatny program - X- Spectate , chwała Tobie.

 

Jak to mowil Adolf Hitler - "ŻYDY NA STOS!"

Ja mówię - " ASPIRATIO NA ŚMIETNIK!" :D . Szukalem jakiegos rymu, ale mi nie wyszlo ;( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×