Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jeden z graczy podsunął mi pewną myśl. Niedawno zmieniono wygląd niektórych z broni na serwerze co myślę było bardzo dobrym posunięciem. Coś innego, coś nowego przyciąga coraz więcej nowych graczy na Nasz serwer. Może powinniśmy zrobić krok dalej i wgrać kolejnych kilka nowych skórek innych rodzai broni. Według mnie powinno to w pewnym stopniu zachęcić graczy do pozostania z Nami na dłużej. Co do konkretnych zmian i konkretnych "modeli" nowych broni - jak tylko znajdę troszkę więcej czasu oczywiście poszukam i zamieszczę tu swoje propozycje.

 

PROSZĘ INNYCH GRACZY O WYPOWIADANIE SIĘ NA TEN TEMAT !!!!

 

 

Pozdrawiam GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem tych modeli będzie to, że ściąganie ich wszystkich zajmuje dużo czasu.

 

Jak znajdę czas dzisiaj, to wrzucę swoją propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli znajdziecie coś lepszego od obecnych lub 1-2 nowych jakiś bardzo fajnych to chętnie je zmienię. Nie bez powodu zostało wgrane tylko kilka modeli, które jak wspomnieliście przyciągają graczy. Czasem jest tak, że o 1 za dużo i działa to w drugą stronę.

 

Jednakże propozycje możecie zamieszczać ^^

 

tu coś przydatnego:

http://cs-kopytko.pl/topics41/5075.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się Gringo przyznaj kto ci ten pomysł podrzucił :)

Nie no ale jeśli byście pozmieniali wyglądy wszystkich broni to osobiście twierdzę iż zaciekawiło by to graczy i prawdopodobnie zwiększyło by ich liczbę na serwerze :)

Bo ja osobiście gram tutaj ponad pół roku już i miałem zamiar odejść...jednakże kilka dni temu wbiłem zobaczyłem nową przerobione MP5 na mojej klasie policjancie i mi się spodobało :)

Dobry pomysł i serdeczne gratki za wykonanie właścicielowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wrzucić jeszcze pluing na M4 , deagl , AK47 ponieważ te bronie są często używane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za to rzeczywiście przyciągnąć graczy sam jestem tego świadkiem otóż mój brat jeśli znajdzie server z innymi broniami lub jakąkolwiek inną modyfikacją od razu chce abym grał tam też ja i ściąga tam kolegów ;)

 

Wiec jak wspomniałem na tak ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorych to odpedzi napewno , wiec warto sie zastanowic , jak ktos by chcial miec inne modele , to sam moze je sobie wgrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skórek to M4 vol.2 jest fajne paka i glock też,oraz granaty dobry pomysł:)

Nie rozumiem jednak wypowiedzi "GN1EW"....bo jeśli jesteś adminem to powinieneś wspierać serwer w nowe pomysły a nie odradzać tym którzy się starają chcą to jakoś pokazać i aby serwer miał więcej graczy...a nie zniechęcać i odrzucać,bo ja osobiście powiem że gram na codzie już bardzo długo znam tamtejszych adminów i w ogóle i właśnie ta zmiana wyglądu broni czyli tych skórek odblokuję już tą taką monotonnie tej gry i będzie lepsza oraz fajniejsza gra,nie rozumiem twojej niechęci :)

Ale tak czy tak jeśli była by potrzebna pomoc co do zmiany skórek dajcie znać Stanik90 I Gringo oraz Matek mają ze mną kontakt więc możecie pisać chętnie pomogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×