Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
CiSne'

Zamiana

5 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie. A mianowicie czy dałoby rade zamienić lvl z klasy na klase? Czyli np. mam 64 lvl policjanta i chciałbym zamienic ten lvl na profesjonalnego wojaka. Jest to możliwe?

Proszę o odpowiedź :).

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpie, gdyż każda postać ma inne 'moce' oraz ekwipunek :). Niektórym klasom jest łatwiej na początku, a trudniej później, być może tu tak jest :).

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem kiedyś była podobna sytuacja i chęć gracza o przeniesienie lvl na inna klase, jak pamiętam niestety prośba została rozpatrzona negatywnie, myśle również że w tym przypadku będzie również to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chłopaki, za przeproszeniem gówno się znacie, a wypowiadacie. - bez urazy - ale niedawno był prawie identyczny temat. Niestety nie pamiętam dokładnie, ale Petrus napisał iż istnieje taka możliwość. Oczywiście NIC ZA DARMO. Nie chce kłamać, więc poczekajcie na odpowiedz Petrusa.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc w takim razie proszę Petrusa, żeby się wypowiedział. :)

 

Sorki, zapomniałem o tym temacie.

 

hmm... istnieje taka możliwość, gdyż już zezwalałem na takie coś. Z uwagi na to, że czynność jest manualna oraz jak już wyżej wspomniał someone., że różne klasy w różnym tempie się wbija to usługa jest płatna.

 

11zł sms/ 5 zł przelew

 

 

Jeżeli Ci to pasuje to pisz pw i podam Ci dane ;)

 

Hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×