Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Więc pisze ten temat o minach w przejściach wiem że był już ten temat. Ale to już się robi przesada z tymi minami. Denerwuje mnie (nas graczy jak ktoś ma 1 hp, lub jak kto woli 1 lvl idzie przez przejście i dead) Za taki bajer powinien lecieć ban tak jak to kiedyś było. Ale z tego co widzę to już chyba nikt się tym nie interesuje co się piszę. Były kiedyś bany. było dobre. Ale to już zależy od H@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swoje dobre i złe strony. Można nie iść dalej jak się spostrzeże minę, obejść i po sprawie. Myślę, że jeżeli jest admin to powinien trochę skarcić gracza, ale od czego jest klasa saper? No od stawiania min, a gdzie będzie je stawiał na samym środku mapy, żeby każdy mógł obejść? Na nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam jak niedawno GRINGO dawał bana za miny na drabinie .

 

Ale może admin dać ostrzeżenie graczowi a potem jak się powtórzy to dać mu bana na 1h .

 

POZDRO !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale może admin dać ostrzeżenie graczowi a potem jak się powtórzy to dać mu bana na 1h .
Gringo kiedyś tak robił a teraz to nie interesuje adminów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że 1h to za dużo... 15 minut max, bo 1h odstraszy graczy. Poza tym rundy trwają 20/30 minut (nie pamiętam już dokładnie ile), to mapa zdąży spokojnie minąć, a 1h to zacznie się robienie zmian IP, więc to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ban jak coś na 1h to nauczy że się na drabinie min nie kładzie .

 

Pierwsze może admin upomnieć .

Potem dać kick .A jak nie .

To ban na 1 h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem banów za miny w przejściach nie będzie.

Bany są za miny na drabinach.

 

temat uważam za zamknięty bo dyskusja już nic nie wniesie a i Petrus raczej ma takie samo zdanie jak ja;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat był 100 razy. Oczywiście w extremalnych warunkach można zbanować za miny, jednakże nie przesadzajmy.

 

Jest to cod, saper walczy minami, kto inny czymś innym. Można by złożyć skargę, że ktoś zabija rakietami lub ma awp 1/2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold, Blackhill..... nie to że mnie to nie interesuje, ale gdy uważam że ktoś źle kładzie miny - mam tu na myśli zaminowanie BSa czy postawienie na drabinkach - często pisze na środku drukowanymi literami że takie zachowanie będzie karane BANem. Jeśli gracz jest kumaty - nie ma problemu. Fakt, zdarzyła się, że gracz musi dostać tego BANa na 5 min, żeby zauważyć swój błąd, ale jest to raczej sporadycznie.

 

 

CLOSE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×