Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
W.R.C # StAchU

Plugin z Flagami !

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przedstawiam , wam moją propozycje zmian ponieważ na serwerze tylko gramy nie ma celów mapy. A więc proponuje wgrać plugin Flag i będą mecze na flagi za wygranie każdy dostaje fragów za zaznaczenie flagi dostajesz 2 punkty i tak dalej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plugin fajny, grałem na takim servie i choć na dmie nie gram to jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na takim. Przyznam, zaciekawił mnie i karałem tam dłuższy czas. Z tego co pamiętam, za wzięcie flagi był 1 frag, a za przyprowadzenie jej do swojej flagi 3. Całkiem fajne.

 

na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mod Capture the Flag, to jestem na tak.

 

Stachu nie żebraj o piwa. Kolejny temat, w którym to robisz. Jeśli ktoś stwierdzi, że zasłużyłeś, to na pewno dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc proponuje wgrać plugin Flag i będą mecze na flagi za wygranie każdy dostaje fragów za zaznaczenie flagi dostajesz 2 punkty i tak dalej .

 

 

No to wtedy będzie całkiem inny mod, a nie DM. Jak sobie wyobrażasz podpiąć DM i flagi? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, to DM ze spawnem na respie. Przykładowa mapa dd2. Flaga Terro jest przy zielonej, a flaga CT koło romana. Zabierasz flage przeciwnika i lecisz do swojej, aby ja 'zapieczetowac' , dostajesz za to fragi w tab.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Z tego co się orientuję to przejęcie flagi kończy rundę. W trybie DM nie ma rund, ciężko będzie to połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem na modzie Capture the flag, to przejęcie flagi nie kończyło rundy, a mapa się kończyła po upływie limitu czasu, lub jak któraś drużyna zdobędzie określoną ilość flag. Tak jak someone pisał spawn na respie po upływie 10sekund od śmierci. Można do tego dorzucić bf2 i byłoby ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×