Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Lej te Cole

[dust2 only] Demo ;)

14 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: Lej te Cole Ty matole!

Serwer: cs-kopytko.pl[dust2 only][FFA][FastDL] @ pukawka.pl

Twój SteamID: STEAM_0:0:3576883

Twoje IP: 80.51.174.12

Kiedy zbanowany (data + dokładna godzina): 16/08/2012 18:06:00

Powód bana: ssy?

Nick Admina który zbanował: someone

Link do dema: http://www.sendspace.com/file/2imsfz

 

someone odpuść już sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli moge wyrazić opinię, to powiem, że someone czesto banuje kogos pod wpływem emocji i szczerze to nie wnikam w to.

 

Lej te cole nie przeszkadza nikomu w grze, jest dobrym graczem także nie rozumiem decyzji admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up@

 

teraz, to już przesadziłaś.

 

Wiesz, nie chcę się z Ciebie śmiać, lecz masz małe doświadczenie z cs'em, więc nie wiesz jakie tricki są wykorzystywane przez graczy.

 

Lej te cole, obserwowałem Cię już dłuuuugi czas, co najmniej 4 dni zawsze zerkam na Twoją grę, gdyż masz nietuzinkowe info. W przekonaniach dołożył się BiNd!, który wybacz, ale jest starym wyjadaczem haxów. Istnieje coś takiego jak on/off, pani doktor - googluj. Nadal będę miał Cię na oku, a pani doktor, za przeproszeniem nie wtrącaj się, gdyż wiem dlaczego tak naskakujesz na moją osobę.

 

 

TU jest wszystko wyjaśnione.

 

Natomiast

TU masz demko, swojego ukochanego kolegi. Poszukaj kogoś, kto Ci pomoże je odtworzyć.

 

To jest żenujące, co osoba powyżej napisała. Banuje pod wpływem emocji? Śmieszne, pierw jest ostrzezenie, potem ban - jeśli nie chodzi o haxy. Jeśli ktoś używa wspomagaczy - leci ban, dałem już wieeeeeeeele wykopów za mojej kadencji, a prośb o UB było z 15 max, na jakieś 1500 banów, oczywiście permamentnych.

 

Więc sory, ale moje racje przewyższają Cię o 5 głow.

 

 

edit@

 

z tego co wiem, twierdzisz, iż mam haxy. Poszukaj jakiejś inteligentnej osoby, która Ci pomoże ze złapaniem mnie na używaniu wspomagaczy, lecz niestety się tego nie doczekacie.

 

Niedługo zaczniesz mówić, że banuje wszystkich, którzy mnie zabiją. H@H@H@, czyli te bany, co dałem na sieci www.cs-kopytko.pl były przypadkowe, tak? :] Wszyscy są niewinni? :) Papierowy tygrysek też? < przykład haxa.

 

a Twój kumpel - daro, jest nieinteligentny i myślał chyba, że tego nie zauważę. Telepał się jak żelatyna, bajo.

 

to powiem, że someone czesto banuje kogos pod wpływem emocji i szczerze to nie wnikam w to.

 

wiesz co czuje/odczuwam? łaał, to naprawdę jesteś hajtką, może przepowiadasz jeszcze przyszłość?

 

po jednej akcji można łatwo stwierdzić, czy dana osoba ma czity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo bierzesz do siebie wszystko i neiw iem o co ci chodzi?:> Kochanie może nie znam sie na cs-ie ale jestem czesto an serwerze i widze co robisz:) Możesz próbowac udowadniać mi moja głupote, powodzenia i wątpie czy ci się to uda:)..

 

 

Ja wiem wiecej o cs-ie niż ty o rachunkowośći, nie każdy musi być ekspertem w każdej dziedzinie, a to że mam krótki staż dodatkowo mnie usprawiedliwia. Przestań wsiadać na moją osobe i bedzie wszystko dobrze.

 

Gdybyś tak nie banował to nie byłoby na Ciebie skarg a takich było już pare spójrz w archiwa:)

 

Próbując mi pojechać w dosyć prowincjonalny sposób duzo zaprezentowałes

 

Jeżeli chodzi o gracza to nie znam więc to nie mój kolega :).. a demka jakie sa ? hm?

 

no własnie :) gracz jest pewien, że jest czysty wstawia dowody no i czeka :) trudno...

 

 

 

Poza tym to nie ejst miejsce na to żebyś się kłócił ze mna :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra someone nie spinaj się, przecież Cie nie obraziła. Sam jestem zaskoczony tym, że tu napisała Pani doktor.

 

PS. po co ma oglądać to demko skoro na nim nic nie ma?

 

teraz tak bez ogródek piszesz, że nie ma Ona doświadczenia w cs'ie. A jakie Ty masz? Masz 15lat, wiec spokojnie obstawiam że grasz maks 3 lata. Zobacz z którego roku mam steam'a, i przekonaj się o doświadczeniu. Ja tu nie mam zamiaru z nikim mieć na pieńku, bo dobrze mi się z wami gra :)

 

Dobra czekam na ub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się naprawdę obrazona wypowiedzią admina tego serwera. Po moich słowach nie spodziewałam się aż takiej odpowiedzi zwłaszcza po kims kogo darzyłam taka sympatia.

 

Nie zasłużyłam na taką obrazę mojej osoby i jest mi naprawdę przykro

 

 

 

"jeżeli moge wyrazić opinię, to powiem, że someone czesto banuje kogos pod wpływem emocji i szczerze to nie wnikam w to. " to nie są obraźliwe słowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem wiecej o cs-ie niż ty o rachunkowośći

e?

 

co do doświaczenia, sam grałem kiedyś na wallhacki, za czasów NS'a i jak była jeszcze moja stara ulubiona serwerownia, więc sam się na sobie przekonałem, jak to jest.

 

ale jestem czesto an serwerze i widze co robisz:)

trolololo, jaką masz wadę wzroku, skoro mówisz, iż banuje pod wpływem emocji? Skoro tak robie, to czemu Ci, co zostali wykopani z serwera nie wrzucają SS/skarg/prośb o odbanowanie, gdy reason jest :Czitujesz [?]

 

 

Próbując mi pojechać w dosyć prowincjonalny sposób duzo zaprezentowałes

 

ja Ci nie próbuje pojechać, tylko uświadomić, że się mylisz i to totalnie.

 

ciekaw jestem, jakby na naszej serowni, kopytkowym dd2 grała golden five, krzyczałabyś przez mikro, żeby zostali zbanowani. Śmieszne : )

 

a demka są na HLTV - u góry na pasku wybierasz serwer, pobierasz ii odtwarzasz w pewny sposób.

 

to może chcesz mnie zastąpić na stanowisku administratora? Heh, wątpie że dasz rade po 1 dniu. :)

 

up@

 

ja nie chcę Cię obrazić, gdyż również dażyłem Cię sympatią, lecz jeśli wypisujesz takie bzdury, nic tylko bronie swojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Pani Doktor.

 

Niestety pierwszy dzień gry na tym serwie wspominam źle... Jechałaś mi przez mikro (nie tylko Ty), że mam haxy... Mikro 16+, itp... Po czym dostałam ss. Od razu wiedziałam, że nie jesteś zbyt sympatyczną osobą. Dzisiaj się o tym przekonałam jak jechałaś someone, bo zbanował Twojego kumpla.

 

Gram już trochę na tym serwie i jak na razie nie widziałam jeszcze, żeby someone dał komuś bana bez powodu.

 

Admin ma prawo zrobić ss czy tam nagrać demko każdemu graczowi. Potem musi to wyjaśnić na forum.

 

A Ty z tego co wiem i widzę, nie masz dużego doświadczenia ani w grze, ani w rozróżnianiu czitera.

 

Nie chciałam się wtrącać, ale jak przeczytałam twojego posta to po prostu musiałam :) Uśmiałam się jak nigdy.

 

Ps. Nie mam nic do blondynek, bo sama nią jestem, ale... Może więcej już w tym temacie się nie wypowiadaj. (Bez obrazy - moje odczucie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak czy siak, zle sie zachowales obrażając mnie i naprawde mnie uraziles.

 

Ty również to niestety zrobiłaś, pierwsza zaczynając. Nie miałem na celu obrażenia Ciebie, więc sory, ale się tak nie czuj.

 

Lej te cole, kumpel Cię sprawdził, więc wynika z tego, że kupiłeś steama z 2k4, a nie grasz taki czas. Rocznik steama nie ma znaczenia, mam swojego, z 2k10 i już sporo razy miałem robione ssy.

 

'steam wyzerował godziny' ? hahaha, głupota.

 

 

up@

 

Pozdro, życze duzo szczescia w spinaniu sie:)

 

my z ; oFF'ką nie spinamy, tylko próbujemy Ci uświadomić, że nie masz racji... Przemyśl to trochę, zaparz jakąś meliskę jak mówi viertnik i zakoduj sobie, że nie banuje pod wpływem emocji, tylko pod wpływem sprawiedliwej woli. Nie chciałem banować daro, lecz ja traktuje wszystkich na równi, jednocześnie mógłbym zbanować przykładowo BtL'a, z powodem SS, nie obraziłby się, bo to mój dobry kolega.

 

wiem, że nadużywam słowo 'ban' , lecz nie mogę znaleźć synonimu :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego. Jak ja Ci nic nie zrobiłam, ani nic Ci nie powiedziałam. Nigdy też do Ciebie nie napisałam. Wiec co chodzi.

 

hmm, jak Ty mogłaś mi ss wrzucić nie rozumie. Widać masz MEGA pojęcie ;)

 

Też życzę powodzenia.

 

Sry za spam -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. opowiedz jak to Twój kolega mnie sprawdził ;) udowodnij mi kupno steama, podpytaj również znajomych z mojego steama od kiedy go mam. 3m4 gracz jest moim znajomym, więc Ci powie jak będzie.

 

A tak na koniec bo już mi się nie chce tutaj pisać. Dalej srasz niż widzisz, udajesz admina a nie potrafisz nagrać demka by udowodnić cokolwiek.

 

amen i już nie pisz dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak na koniec bo już mi się nie chce tutaj pisać. Dalej srasz niż widzisz, udajesz admina a nie potrafisz nagrać demka by udowodnić cokolwiek.

 

amen i już nie pisz dziecko.

 

czyli nie do mnie masz tylko pretensje, lecz także do członka, sędzi BL'a - BiNd!

 

nie potrafię nagrać demka? dobre żarty.. po 2-gie, to Tobie sie demko nagrało, nie mnie : ) .

 

poczekajmy do wypowiedzi Petrusa :)

 

dziecko? cóż z tego, że mam tyle lat ile mam, skoro jakoś potrafię się wypowiadać i nie naskakiwać na innych. Kultury, chłopie.. Ciekaw jestem, ile dałbyś mi lat, gdybym nie miał tego w swoim profilu.

 

edit@

 

fajny ban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeżeli moge wyrazić opinię, to powiem, że someone czesto banuje kogos pod wpływem emocji i szczerze to nie wnikam w to.

 

Lej te cole nie przeszkadza nikomu w grze, jest dobrym graczem także nie rozumiem decyzji admina.

up@

 

teraz, to już przesadziłaś.

 

 

Każdy user forum oraz gracz ma prawo wyrazić swoją opinię, a nawet złożyć skargę na admina jeżeli mu się coś nie podoba. Dotyczy to pojedynczych banów oraz ogólnego postępowania ---> zapraszam dział skargi.

 

 

Some opanuj się, sam chcesz sprawdzić kogoś, kogo już banowałeś 10 razy, więc sam powinieneś byc zażenowany, że demko czyste, a nie przelewać to na innych. Nikt nie lubi gdy ktoś na kogoś "donosi" (lecz to oczywiście nie jest to, dla własnej i innych przyjemnej gry należy zgłaszać wątpliwości), lecz opanuj się.

 

Nawet jeżeli coś ma to trudno.. nie jesteśmy Duchem Świętym, aby wykrywać coś co jest niewykrywalne, nawet jeżeli czymś się wspomaga.

 

Koniec tematu.

 

close

 

 

UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×