Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
TrzMieL

Podanie TrzMieL

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

1. Nick z Serwera: TrzMieL

2. Steam ID: 0:1:53363112

3. Wiek: 16

4. Czas spędzony na Serwerze: 2-4 h dziennie :)

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Kilka razy miałem swój serwer, stawiałem HLDS z AMXX, administrator na trzech innych sieciach.

6. Znajomość AMXX (x/10) : 8

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: dłuższy czas już gram na tym serwerze, atmosfera jest fajna, lecz czasem jest niepotrzebna osoba, która to zbeszcześci.. chodzi mi o haxy :) chciałbym ich zlikwidować, jeżeli się taki gracz trafi.

8. Mikro [TAK/NIE]: Tak

9. Akceptacja Regulaminu: Akceptuję

10. Reklamy:

 

http://cs-hax.com/cs-kopytko-pl-dd2-cod-tp-dm-bf2-t86914.html

http://cs-soplica.com/topic/77221-cs-kopytkopl-dd2codtpdmbf2/

http://cs-jump.xaa.pl/viewtopic.php?p=1930#1930

http://blackgaming.pl//viewtopic.php?p=3277#3277

http://cs-sieczka.pl/viewtopic.php?p=956#956

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według gametracker masz na serwerze DM przegrane niecałe 8 h, ja osobiście Cię nie widziałem ani razu i dlatego jestem na NIE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btl, gametracker bardzo duzo klamie. U nas najlepszym graczem na serwie NIBY jest offspring3r, który gra raz na tydzień.

 

gn1ew, on gra tylko na dm/cod.. ostatni wbil kilka razy na dd2.

 

przyznam, ze to moj kumpel, ale traktuje go tak samo jak normalnego gracza.

 

8h? o wiele dluzej gra.

 

na tak,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na DD2 nigdy cie nie widziałem ale grasz na DM z tego co widać na gametracker 468min czyli 7h 48min nie całe 8h 3/5 stronach była już reklama kopytka.

 

Jestem neutral / nieaktualne

 

 

Pozdrawiam.

 

@edit 24.08.12

 

Zmieniam zdanie jestem na [glow=green]Tak

[/glow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niewidoczny jeśli chodzi o serwer dd2 .

na nie.

 

czytaj posty ... a Ty jestes niewidoczny na COD'zie, a jestes adminem .... nie tylko dd2 to kopytko -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeże;i dobrze pamiętam to odkąd miałem na steam 15h przegranych to przeważnie cały czas gram na dm+bf2 a teraz mam 53h więc nie wiem.

 

[ Dodano: |23 Sie 2012|, 2012 20:10 ]

Pan_Mudzyn, jak to możliwe ,że ja Cię widziałem a Ty mnie nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btl, gametracker bardzo duzo klamie. U nas najlepszym graczem na serwie NIBY jest offspring3r, który gra raz na tydzień.

 

ale wcześniej grał dużo.

 

Co do gametracker serwera DM. Niedawno wystąpił jakiś bug i skasował serwer z gametracker (lub włamanie). Dlatego staty są z przed jakiegoś miesiąca. Możliwe, że gracz grał wcześniej.

 

Niech się wypowie więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to twoj koelga czy nie , szczerze nie interesuje mnie to.

napisalem wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do gametracker serwera DM. Niedawno wystąpił jakiś bug i skasował serwer z gametracker (lub włamanie).

 

w psychostatsach, jak jeszcze były, Trzmiel miał przegrane na oko z 20h, a jego wgl. nie pokazywało w wyszukiwarce graczy... zamulały coś, więc chyba gametracker również...

 

edit@

 

gn1ew, a grałeś chociaż na DM/COD? chyba nie, więc jak mogłeś go widzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gram na COD bo uwazam ze tam graja same 'boty' ktore sa koksami jak maja nie wiadomo ile hp a wejdzie na zwykly serwer i jest niczym..

 

i 'traktuj go jak normalnego gracza' .

 

dalem swoje zdanie, wiecej sie nie wypowiadam, wybor nalezy do was.

 

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy go nie spotkalem podczas gry .Mam przyciski poprzestawiane .

 

Na nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam na grę nie patrze bo nie gram xD

I widzę że masz 146 postów, ale co z tego jak WSZYSTKIE są w OFFTOPIC i 0 konkretów ? ;d

Jak dla mnie to tam możesz mieć admina i niby na próbę bo większość takiego ma i mieli niby się wypowiadać na forum a gówno robią ale KTO na to patrzy -.- Może ty będziesz wyjątkiem i coś z nami posiedzisz ;d

 

Jestem na TAK :D

 

[ Dodano: |23 Sie 2012|, 2012 21:55 ]

Z tego co widzę to oceniacie go trochę przez was ;d

 

Przecież wiadomo że nie będzie siedział na każdym serwerze żeby go wszyscy kojarzyli ;d

Równie dobrze możecie sami poskakać na różnych serwerach i pograć z innymi graczami -.-

 

 

 

Niee ogarniam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gracza kilka razy na cod i na dd2. Jeśli gra na dm to nie widzę przeciwskazań, żeby właśnie tam adminował. Jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie kumam was po co piszecie o tym DD2, koleś składa podanie na DM gdzie gra a Wy nie, a Wy piszecie że na NIE bo nie grywa na DD2.

 

Jestem na Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e ja ja chyba kocham posty ita:D.... sa tak nasycone negatywnym nastawieniem do wszystkiego, że aż mnie rozsmieszajaD:..

 

A gracza widziałam pare razy na dd2 ale jakos nie wbił mi się w pamięć szególna gra czy pisaniem na czacie, jedyne co pamietam to tylko to ze pisał z someone, chyba tylko , na DM może inaczej sie zachowuje, nie mam pojecia, powinien sie ktos wypowiedziec kto wlasnie tam spedza swoj czas w csie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadkiem ze ten gracz na pewno ma przegrane znacznie wiecej godzin niz 8h.

 

Jest ogarniety, podanie przekonujace, dodatkowy admin na Dm jak najbardziej potrzebny.

 

Jestem na Duze TAK !!!

 

(Nie rozumiem inteligentow wypowiadajacych się w tym temacie, a nie majacych pojecia kim jest Trzmiel i gdzie gra .. Po co wypowiedzi typu : "nie widzialem Cie na dd2, wiec NIE" gratuluje inteligencji osobą wypowiadajacym się w ten sposob ! :D.)

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ma inteligencja z tym wszystkim wspolnego?.. Pojawiał sie na dd2 to przeciez mozna sie wypowiedziec, a moze zachce mu sie banowac nie tylko na Dm :).. niepotrzebny pojazd a wyobraznia czasem lepsza od inteligencji:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, popieram iTo. "Po kiego chuja" piszecie o tym, że nie widzieliście go na DD2 i jesteście na NIE, skoro kolega składa podanie na DM'a. Według mnie to jest bezsensu, jak Wy składaliście podanie na DD2 to ktoś z CODA mógł napisać jestem na nie, bo nie gra na codzie. Bezsensu, zastanówcie się trochę co piszecie..

 

Podanie ładne i schludne, jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu, Ty mi tu nie pyskuj :-P Napisał, że gra tylko na DM i za pewne tam będzie adminował, a wypowiadają się osoby które grają jedynie na dd2 i to 3 razy na tydzień i są na NIE, więc pzdr ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×