Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
someone.

jaka myszka?!

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym się Was poradzić, jaką myszkę polecacie do CS oraz używania codziennego? Oczywiście przewodowa, z wieloma funkcjami ( chodzi mi o przyciski ). W tej chwili używam, lecz to się zmieni Logitech B110 , jakaś taka z marketu za 5zł. DPI ma 800, w tej chwili zmieniłem czulosc na około 5, gdyż grając na 8-9 strasznie mi latała i musialem ja dobrze trzymac, zeby dobrze strzelic ;D.

 

z gory dzieki za kazda odpowiedz ;)

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiadam x7 dokładnie ten model http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-x7-laser-oscar-x747-3600dpi-w24h-i2524543395.html

Myślę, że jest to najlepsza myszka jaką można dostać za te pieniądze. Bardzo wygodna i funkcjonalna, świetnie trzyma się w dłoni, posiada dodatkowe ciężarki i 4 dodatkowe przyciski, w tym ten który umożliwia zmianę czułości. Poza tym w przeciwieństwie do wielu innych droższych myszek jest ona laserowa, a nie optyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ile kto kupił i już będziesz wiedział ;D

 

Są fajne myszki, ale nie za taką cenę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są fajne myszki, ale nie za taką cenę ;)

 

dlatego ja nie szukam jakiejś pr0 el0, zeby szpanowac ;) . Po prostu dzis rozwalilem PPM w mojej i dupa.. xDD . raczej ta, co wskazal mi MaTek kupie ^^

 

oby leciały heady.. :D

 

glosujcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję Razera ;]

 

Sam mam DeathAdder'a i jestem zadowolony. :D

 

 

Ale jak już miałbym z tych dwóch powyżej wybierać, to najwięcej dobrych opinii słyszałem właśnie o A4Tech, jednak pamiętaj, że DPI nie ma dużego znaczenia. Osoba posiadająca myszkę z mniejszym wskaźnikiem, moze osiągać lepsze rezultaty, mimo wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci proponuję RAZER Lachesis ma 4000 dpi a nowsza wersja ma 5600, 9 przysisków, podświetlana, dla osób lewo i prawo ręcznych.

Mam ją już około 2 lat i jestem zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam A4tech x7 od roku i ani razu sie nie zaciela, fajnie sie ja trzyma mozna takze zrobic sobie w niej bindy do csa ;) ma do niej podkladke iza to zaplacilem okolo 70zl z przesylka bo na allegro kupilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×