Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

10 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

witam . Mam jedna sprawe , ponieważ na początku mojej gdy na kopytko cs mi nie szło i wgl. no i raz mi sie udało , że zabilem 5 gości tak fartownie można powiedzieć i dostalem bana ze screeny na forum , a ja głupi nnie umialem tego zrobic no bo... poczatki cs i tak zostalo .Na drugi dzień już normalnie gralem i dzisiaj dostałem bana od admina Cappy^^ na zawsze za aktywny ban. Kieruje się z prośbą do admina COD GRINGO Sindb@d i innych na Cod o odbanowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał aktywnego poprzez someone, który zrobił mu ssy a jak widać ich nie wrzucił ;)

 

sory za 2 posty pod rząd , jak dla mnie spoko niech wrzuci ssy i będzie po sprawie :)

Edytowane przez Cappy2495

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omfg, nie dość, że opcja EDYTUJ to dla Ciebie tajemnica, to na dodatek chyba nie przeczytałeś mojej wypowiedzi.

3 bany nałożyłeś na niego Ty, więc można powiedzieć, że aktywny jest tylko 1. Przez miesiąc grał na CODzie i ani ja, ani Gringo nie zbanowaliśmy go. Może to był błąd z naszej strony, ale nie czitował i to się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go banowałem przez to że miał aktywnego nie widziałem żeby był zdjęty dlatego dawałem i przeprosiłem za 2 posty , machnąłem się nie chcący jak chcecie dajcie mu ub ja go banować nie będę

!

Ja sobie nie mam nic do zarzucenia ban był ssów nie było. wg mnie postąpiłem słusznie . Powinniśmy poczekać na odpowiedź someone który banował jako pierwszy. bo to że teraz nie czituje to nie znaczy że wtedy nie miał czegoś odpalonego. Tak jak mówiłem niech wrzuci tamte ssy :)

Edytowane przez Cappy2495

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak. Taką gadką, że nie wie się, gdzie są ssy, ani jak je wrzucic, mimo ze jest PIEKNY PORADNIK który 7letnie dziecko by zrobilo, kazdy moze sie wybronic. Sprawe pamietam dokladnie, nie bylo ssow ale grales sobie dalej. Wybacz, ale naprawde trzeba byc ulomem, zeby nie potrafic korzystac z przyklejonych tematow.

 

 

brak ub, masz juz kilka aktywnych.

 

prosilbym o nie spamowanie przez autora tematu o ub, gdyz i tak tego nie dostaniesz.

 

/close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×