Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...

26 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

pozwolilem sobie otworzyc temat, aby wyjasnic me zachowanie

 

 

to fakt, szybko mnie cos wnerwia, ale ichor sama obecnoscia na serwie mnie wnerwial. Moje zdanie zostalo podzielone przez innych - ichor czysty hax. Smieje sie piszac tego posta, bo sam wdeples jak dziecko w gowno. Najbardziej irytuje i wnerwia mnie to, ze taki frajer caly czas stawia na swoim, ze nie cheatuje, a sam wpada. Mnie cs pochlania i jestem no-lifem? Coz z tego, ze czesto mozna mnie zobaczyc na kopytku? Wykonuje swoj obowiazek : codziennie po 2h na serwerze - zasda administratora

 

mozecie mi wlepiac bany za wulgi, nie za bardzo mnie to ruszy, gdyz pojde gdzies indziej.

 

Co do pozostalych adminow - kilku z Was wejdzie raz na jakis czas na nasze serwery. Mam tu na mysli Hanie, osobiscie nic do Ciebie nie mam, lubie Cie, ale jesli masz wolny czas to wejdz na jakis czas i pobanuj cheatow, chociaz te 20 minut wiele da, bo gdy wbijam na serwer to pol h musze sie przygladac innym..

 

mialem sie wypowiadac w podaniu tego napsa, napisac co o nim mysle, lecz temat byl juz zamkniety.

 

Ichor - Zegnam sie z Toba szczerym : Wypierdalaj

 

przepraszam, musialem ^^

 

klołs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
someone.[/color]' timestamp='1349617947' post='86937']

 

mozecie mi wlepiac bany za wulgi, nie za bardzo mnie to ruszy, gdyz pojde gdzies indziej.

 

i tu jest Twój problem. Jeżeli masz mieć wszystko w d.... to po prostu powiedz. Zaczyna mnie już irytować zachowanie co niektórych adminów.

 

`CR7[/color]' timestamp='1349613895' post='86928']

Sory że się wtrącam, ale ja już raz nagrałem Ichora i zgłosiłem go do Blacklisted

 

Jeszcze tego nie ogłosiłem, ale jak można się domyśleć po logo na stronie głównej zaczęliśmy współpracę ze wspomnianym serwisem i zgłoszenia w imieniu sieci mogę zamieszczać za darmo. Wystarczy mi podesłać wszystkie wymagane dane, które są potrzebne do zgłoszenia.

Wyślij mi link do zgłoszenia, ciekawy jestem co napiszą.

 

@topic

 

Jak wspominam zazwyczaj w każdym podaniu o admina, są to adminy testowe. Zrobię wkrótce odpowiednią rangę do tej funkcji.

Myślę, że sytuacja nie wymaga mojej interwencji gdyż wyraziło swoje zdanie 2 z UBS. Jeżeli uniewinnią Cię na BL to wrócę do tematu.

 

ps. Jak wspomina regulamin jest całkowity zakaz pisania moderatorom w zamkniętych tematach. Robi się to wyłącznie na prośbę w raportowanym poście itd. Swoją drogą Someone sprawdzaj raporty i komentarze do nich, gdyż jakbyś nie zauważył jeszcze jesteś moderatorem w kilku działach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×