Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gn1ew

[dust2 only] -d-z-i-k-u-

28 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

do czego to dochodzi....

Niektórzy nie rozumieją że patrzenie w monitor kolegi jest jak WH...

oszukiwanie jest oszukiwanie... Jeszcze jak ktoś się do tego przyznaję i szczyci że za to nie ma bana to ogarnia mnie wstręt do takiego kolesia...

Kto chcę grać z kimś kto oszukuje ewidentnie?

NIKT -> perm

truskawa też perm... do tego admin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego to dochodzi....

Niektórzy nie rozumieją że patrzenie w monitor kolegi jest jak WH...

oszukiwanie jest oszukiwanie... Jeszcze jak ktoś się do tego przyznaję i szczyci że za to nie ma bana to ogarnia mnie wstręt do takiego kolesia...

Kto chcę grać z kimś kto oszukuje ewidentnie?

NIKT -> perm

truskawa też perm... do tego admin...

z tego co widzę to szukasz postów, a na serwerze Cię jakoś nie widać ... Fan TP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz został zgłoszony do portalu blacklisted. Jeżeli zostanie tam zbanowany to ban zostanie również dodany do naszej bazy.

Status możecie sprawdzić tu.

 

Co do admina Truskawa to odwołuję Cię z admina. Nie będziesz obsmarowywał Grup nadrzędnych nad Twoją posadą na portalu z którym współpracujemy. Poza tym dawanie infa jest zakazane. Jako administrator serwera powinieneś dawać przykład, a nie...

Wiadomo, można robić wyjątki, ale bez przesady. Nawet jeżeli koleś nic nie ma to oszukiwanie na takim 'poziomie' nadaje się tylko pod bana.

Temat na BL

 

Co do gn1ewa, to błędnie rozumiesz regulamin admina. Osoba, która składa prośbę o UB w odpowiednim dziale, z powodem innym niż "wrzyć ssy" lub "demko na forum" nie ma obowiązku szukania demka. To, że jest HLTV i wystarczy tylko skopiować link nie oznacza, że nie musisz tego robić. Regulamin jasno mówi, kto powinien to zrobić, a odpowiedź typu "inny admin mógł to zrobić" jest nie na miejscu.

Rozumiem to, że masz mało czasu, więc jak widzisz nie wyciągam konsekwencji z czasu Twojej gry (grasz za mało), ale jeżeli admin nie znajdzie kilku minut dziennie aby wejść na forum i zobaczyć raptem kilka działów to jest to nadzwyczajną przesadą, szczególnie, że pół dnia siedziałeś na steam i również grałeś. Jest to typowa zlewka, a nie brak czasu. Poza tym zdarzyło się to już nie 1 raz.

Jak napisałem w drugim temacie, zawiesiłem admina, a nie go odebrałem. Jeżeli chcesz wrócić to musisz zadeklarować, że będziesz przestrzegał regulaminu. Zasady doskonalę określają co powinieneś zrobić jak nie masz czasu itd.

 

pozdrawiam, sprawę uznaję za zamkniętą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×