Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Podol

[dust2 only] Podol ss UB

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

SS'y czyste, ale pozwólcie, że poczekamy na demko. Chcę je rozpisać, bo wybacz, ale w Twoją uczciwośc gry nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ogólnych zasad jeśli screeny są czyste to graczowi należy się UB.

W przypadku podejrzenia demo rozpisuje się, decyduje razem z innymi adminami i najwyżej nakłada bana ponownie a nie trzyma do werdyktu (czasami i 2-3 dni)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oh oh, jaki mądry, dostał rangę i już widać palma odbija...

Każdy ma prawo do głosu na publicznym Forum, to, że jestem zwykłym graczem i użytkownikiem Forum nie oznacza, nie nie mam prawa wypowiadać się w temacie lub bronić gracza na którego nic nie masz prócz czystych, nie przerabianych screenów.

 

Widać nie znasz nawet podstawowego regulaminu skoro tak odnosisz się do gracza zbanowanego i do mnie.

 

Graczowi należy się unban do póki nie zostaną przedstawione dowody.

 

Nawet w "Ameryce" jest takie coś, że bez udowodnienia winy nie można wydać wyroku...

 

@Down żeby już nie przeginać z zaśmiecaniem tematu:

 

BiNd![/color]' timestamp='1350222303' post='87515']

Widać, że się panoszysz po forum i chcesz na siłę dostać się do tego działu

 

W przeciwieństwie do Ciebie znam regulamin, nie chodzi o to, że na pamięć ale podstawy wypadałoby znać.

Po forum to na razie Ty się panoszysz, szczególnie w skargach, pomijam, że skarga jest bez dowodów ale to już o czymś świadczy... 1-2 dni i już jest.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że się panoszysz po forum i chcesz na siłę dostać się do tego działu. Ja się nie uczę regulaminu na pamięć. Zapytaj się Petrusa, to Ci powie dlaczego wolę, aby ten temat był otwarty.

 

Tutaj demko, a za chwilę rozpiska: http://158310.hltv2....-1350219600.zip

 

 

P.S. Już tak nie edytuj c47 tych postów, bo nie robi to na mnie wrażenia.

 

EDIT: Demko czyste proszę o UB dla Podola. Widział gracza z CT wcześiej (tuż przed banem).

 

...W przeciwieństwie do Ciebie znam regulamin, nie chodzi o to, że na pamięć ale podstawy wypadałoby znać.

Po forum to na razie Ty się panoszysz, szczególnie w skargach, pomijam, że skarga jest bez dowodów ale to już o czymś świadczy... 1-2 dni i już jest.

 

Przeyczytaj dokładnie skargę i temat. Obraza admina = ban od 5 minut do 1h. Znasz regulamin jak cholera.

Edytowane przez BiNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora

 

Powód: ub

 

Jeżeli się nie zgadzasz lub chcesz, aby temat został otwarty to raportuj ten post.

 

pozdrawiam,

cs-kopytko.pl - Sieć serwerów Counter Strike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×