Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BiNd!

 • Content Count

  605
 • Posts on chatbox

  46
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Aktywny

About BiNd!

 • Grupa Użytkownik

Profile Information

 • Płeć:
  Nie wiadomo
 • Skąd:
  P-ń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skarga, że zrobił Ci ss'y admin ? Dobre.
 2. To, że masz steam'a to nie znaczy, że jesteś czysty. Teraz każdy jełop może ściągnąć publica z anty ss'em. Daruj sobie to pierdzielenie. Skarga bez sensu. Poza tym nie Ty tutaj ustalasz reguły. Nie pasuje ? Zmień serwer.
 3. http://www.skuterowo.com http://www.skutery.net Poszukaj pod ww. adresami. Tam są specjaliści od tego i oni Tobie fachowo poradzą (zwłaszcza polecam forum dyskusyjne skutery.net).
 4. BiNd!

  Ban z pupy

  Ja np. kickuje kolesi co jak zginą łączą się znowu i grają w tej samej rundzie. Uważam, to za straszne lamerstwo.
 5. BiNd!

  Only STEAM

  Wiem, że nie jesteś aż taki biedny jeśli stać Cię na internet więc niestety Ci nie wierzę i raczej Ty nie gadaj tu głupot, bo właśnie wiem ile konto steam jest warte. Więcej własnej inicjatywy kolego.
 6. BiNd!

  Only STEAM

  Nie rób beki stary proszę Cię...Chyba więcej wydajesz na cheapsy i głupoty. Sprzedaj butelki lub puszki w skupie i po sprawie.
 7. BiNd!

  Only STEAM

  Arnold naucz się pisać zdanie po polsku, proszę ... Podmiot, orzeczenie, dopełnienie... Chłopie jaką Ty pracę będziesz miał ? Worki masz zamiar przewalać w hurtowni do 67 roku życia ? Masz poważny problem. Nie widzisz tego ?
 8. 1. Za ping daje się bana na 5 minut. 2. Za ss'y ban jest zawsze na zawsze do chwili wrzucenia ss'ów i odbanowania przez UB support. Tu nie masz racji. 3. Admin nie daje UB, prócz adminów będących w UB support. Ten admin nie ma takiej rangi więc jedynie co może zrobić to zobaczyć ss'y i ocenić. Tu masz rację połowicznie. 4. Podaj dowody na slapowanie bez powodu - demko, ss'y, dowody po prostu... Biorąc pod uwagę Twoje powody, to skarga jest niedorzeczna. Widocznie pisałeś ją pod wpływem emocji i tak sobie ją tłumaczę. Proponuję wyjść na podwórze i ochłonąć i grać dalej na kopytku.
 9. BiNd!

  Only STEAM

  Powrzucasz tam bany steam'owców, którzy zarwali bany na kopytku lub BL ? Czy tez darujesz karę i zacznie się od nowa ?
 10. BiNd!

  Only STEAM

  Petrus zna już moje zdanie więc powtórzę tylko, że TAK jestem za ONLY STEAM na TP, a potem może i dalej...
 11. Zmieniłeś system z xp na 7 ? Z tego co widzę, to występuje to na cs 1.6 beta. 1. Sprawdź czy nie masz bety włączonej. Wyłącz i uruchom. 2. Jeśli to nie pomoże tylko reinstalka steama całego.
 12. BiNd!

  ODRZUCONE Liskowe

  Wyjdź na dwór i się przewietrz. Nie spamuj w każdym temacie. Nabił ok. 70 postów od wczoraj...śmiech. Z tego co widziałem, to nie tylko tu się chciałeś wbić. Ośmieszasz, to się Ty na razie. Na dodatek nie masz prawa się wypowiadać w swoich postach bo zarobisz warna (tez już Ci wspominano o tym). Widać, że jesteś ponadto agresywny i moim zdaniem Twoje prace nie są jakieś super (ocena np. Sikora) i wybacz, że jestem na NIE. Po drugie i po ostatnie nie fikaj na tym forum, bo skoki takie chłopcze nie robią na mnie wrażenia. Wręcz sam przyczyniłeś się do ww. mojej oceny.
 13. BiNd!

  ODRZUCONE Liskowe

  Za krótko na forum.Ilość postów w ciągu 2 dni oceniam jako po prostu spam i nabite na siłę. Na nie oczywiście.
×