Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

KuRaK aka Mietek : P

13 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Mietek Napletek, Mietek, KuRaK : P sporo ich :D

2. Steam ID:STEAM_0:0:47961244

3. Wiek:16

4. Czas spędzony na Serwerze:http://www.gametracker.com/player/Mietek/193.33.177.21:27091/ z jednego nicku, a jest ich wiele : P

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS: Miałem admina na 4 serwer, 2 CoD i dr i 4fun

6. Znajomość AMXX (x/10)7/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:Gram na CoDzie i rzadko widzę adminów, a typy perfidne wh, aim, speed hack itd, chcem to ogarnąć, bo naprawde fajny serw, a adminów brak. Gram dosyć często, więc gracze mogą na mnie liczyć : P

8. Mikro [TAK/NIE]: Nie

9. Akceptacja Regulaminu:Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegał

10. Reklamy:

http://cs-wysypisko.pl/showthread.php/39237-Cs-Kopytko-pl-!!!?p=156322#post156322

http://rzeznia.eu/topic/116963-cs-kopytkopl/

http://cs-maxskills.pl/showthread.php?34118-Cs-Kopytko-pl-!!!&p=143679#post143679

http://cs-hax.com/cs-kopytko-pl-t90613.html

http://cs-dzik.pl/509.htm#3210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę rzadko Cię widzę na serwerze, może to być spowodowane częstymi zmianami nick'u. Pograj trochę więcej na jednym, bo widziałem Cię tylko na Kuraku, to będę na Tak. A no i posty tak trochę na siłe wbite, no i konto na forum masz od 9 dni... Na razie neutral.

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Jestem na NIE. Konto założone jest: Rejestracja: 11 paź 2012

A w podaniu napisane jest w punkcje II. Podanie możemy złożyć jedynie wtedy, gdy nasze konto na forum ma więcej niż 30 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
`CR7[/color]' timestamp='1350726351' post='87902']

A no i posty tak trochę na siłe wbite, no i konto na forum masz od 9 dni..

 

Nie uważam, że moje posty są bite na siłę, wiele z nich są wyczerpujące i przemyślane, a reszta to wynik przeglądania forum, ponieważ się nudziłem : P

 

Co do rejestracji to założyłem 11 paź, ale gram znacznie dłużej, z długą przerwą, po której zapomniałem nicka i hasła do konta na forum, mój błąd :P Ale uważam, że data rejestracji na się ni jak, w porównaniu z moim doświadczeniem, ponieważ miałem już WS na pewnej ogarniętej sieci, nie podam nazwy, cenzurka i wgl : P Ale jak ktoś nie wierzy mogę podać, może kiedyś tam grał, ale już nie jej nie ma, z czego ubolewam :P

 

@edit

 

I tak samo- co ma data rejestracji, do tego, że na serwie nie admina, a jest pełno czitów? :D

Edytowane przez KuRaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, że moje posty są bite na siłę, wiele z nich są wyczerpujące i przemyślane, a reszta to wynik przeglądania forum, ponieważ się nudziłem : P

 

Co do rejestracji to założyłem 11 paź, ale gram znacznie dłużej, z długą przerwą, po której zapomniałem nicka i hasła do konta na forum, mój błąd :P Ale uważam, że data rejestracji na się ni jak, w porównaniu z moim doświadczeniem, ponieważ miałem już WS na pewnej ogarniętej sieci, nie podam nazwy, cenzurka i wgl : P Ale jak ktoś nie wierzy mogę podać, może kiedyś tam grał, ale już nie jej nie ma, z czego ubolewam :P

 

@edit

 

I tak samo- co ma data rejestracji, do tego, że na serwie nie admina, a jest pełno czitów? :D

 

 

Sorry bardzo jak wiem że jest jakiś admin na serwie to może wejść tylko trza poszukać.

sry za spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DomaS[/color]' timestamp='1350747592' post='87924']

Nie tylko gra na servie sie liczy

Nie

 

Że co? Akurat dla admina servera głównie gra się liczy, bo nie ma uprawnień na forum, a jego obowiązkiem jest ogarnięcie serwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem często na serwierze ciebie prawie wogóle nie zauważyłem...

Gram jeśli moge oczywiście po 3-4 h i nie przypominam sobie żebyś był

I nie nabijaj postów pod swoim tematem.

NIE

Edytowane przez kin0l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak , przyda sie kolejny admin do pomocy bo w ostatni mi czasach jest ich malo, latam z serwera na serwer i banuje , nie mam czsu zagrac, tak jak kin0l na okres probny bys mogl gostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutral. Oczywiście, że przydałaby się kolejna osoba na to stanowsiko, gdyż teraz gra mniej adminów bo szkoła i inne prywatne sprawy, ale regulamin jest po to, aby go przestrzegać. Pobądź z nami dłużej na forum, a wtedy każdy powinien być na tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem Neutrana jedynie ze wzgledu na brak adminow CoD, poza tym po co komentujesz w swoim podaniu? Z tego co widze to malo osob Cie zna, starasz sie za wszelka cene zmienic zasady rekrutacji, jestes dosc pyskaty w swoich odpowiedziach (a moze ja tak to odbieram) --> Podanie interesujace lecz twoja osoba nie do konca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem Cie kilka razy, ale nie jesteś jednym z tych graczy z którymi tzw. "jestem na ty". Co do narzekania, ze adminów nie ma - po to Petrus zrobił rubrykę ADMIN SERWERÓW - KONTAKT, żeby móc dodać każdego z osobna do znajomych na STEAM, czy ew. pisać na gg. Naprawdę żadko kiedy się zdarza, żeby ŻADNEGO nie było... Jedyne co mnie przekonuje, to fakt iż w ostanim czasie faktycznie dosyć ubogo z adminami na CoDzie...

 

Jak narazie jestem bez przekonania.

Podsumowwując

  • Nie pamiętam, żebyś kiedykolwiek pisał do mnie na u@ o sprawdzenie gracza/ czy ew. bana.
  • Nie kojarzę Cie zbytnio z serwera
  • Pograj z Nami trochę dłużej, daj się lepiej poznać innym graczom
  • Narazie na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zniechęcaj się i złóż podanie, gdy będziesz spełniał wszystkie wymogi.

Puki co udzielaj się jak najwięcej na forum i bądź aktywny na serwerach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×