Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
plastuch94

adminowanie

17 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:Happy Angel

2. Steam ID - STEAM_0:1:30467377

3 .Wiek - 18

4. Czas spędzony na Serwerze - Minimum 30h - bardzo dlugo powyzej 30h a linki z game tracker nie dzialaja

5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS - No potrafie na pewno odroznic czitera od czystego gracza

6. Znajomość AMXX (x/10) 6/10

7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie:poniewaz jestem czesto na serwerze

8. Mikro [TAK/NIE] TAK

9. Akceptacja Regulaminu (Akceptuję regulamin i zastrzegam, że bedą go przestrzegał) - TAK akceptuje

10. Reklamy [5x] - Osoba starająca się o admina na serwerze ma obowiązek wkleić pod podaniem 5 linków do reklam -

http://www.cs-fpg.pl...html#post428455

http://reksio-cs.pl/...bf2-t31352.html

http://www.cs-zamojs...hp?f=77&t=15354

http://cs-maxskills....6842#post146842

http://cs-gra.pl/-vt66460.htm#176226

 

 

Masz 1 aktywne ostrzeżenie.

Dopóki go masz, nie ma co debatować nawet.

Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zbytnio się nie rozpisałeś, ale ok.

plastuch94[/color]' timestamp='1351352643' post='88402']

poniewaz jestem czesto na serwerze

To nie wystarczy, że jesteś często na serwerze trzeba też udzielać na forum, a zauważmy, że w półtora roku nabiłeś 60 postów.

Neutral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na DUŻE nie, bo moim zdaniem jesteś wielkim odpałem, bo skacząc walisz mi banie z awp(było tak ze 2-3 razy), czy zauważasz każdego z kierowcą, nawet w ciemnych miejscach kiedy nie strzelają. Opisuję sytuację, kiedy na serwie nie ma adma, bo nigdy nie widziałem Cie przy adminie. Pisałem do paru osób, żeby weszli Cie sprawdzić, ale serwer był full, i znowu brakowało free slota dla adma : P Przy okazji, co ustaliliście z adminroomie ws. tego slota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ustalili, że trzeba go sobie wykupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zbytnio się nie rozpisałeś, ale ok.

To nie wystarczy, że jesteś często na serwerze trzeba też udzielać na forum, a zauważmy, że w półtora roku nabiłeś 60 postów.

Neutral.

 

 

 

Co ma data zarejstrownia na forum, ja jestem tutaj od poczatku serwera, i mam około 150 postów, więszkość ludzi co udzieliają się na forum jak i w grze mnie znaja, i tylko dlatego że mam mało postów przez taki czas byłbyś na NEUTRAL? Chore.

Weź pod uwagę czy spełnia warunki dotyczące podania o admina, spełnia? Spełnia, więc jestem na TAK.

A nie Ty widziwiasz że ma mało postów napisane, przez jakiś tam okres czasu.

 

 

Co za gość ;/

Edytowane przez iTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakaś przesada... Typ jeden post i to na tak, jeszcze jeden zasłużony, co go 1 raz widzę... Powiedzmy dziwne, bo jeszcze się mogę opanować...

 

 

Wyraziłeś już swoją opinie, więc nie spamuj.

Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DomaS[/color]' timestamp='1351352989' post='88403']

Za dużo się nie rozpisałeś , NEUTRAL

Jeśli dobrze rozumiem to jesteś neutralny tylko dla tego, że ktoś nie rozpisał się w swoim podaniu ? Jeśli złożyłbym podanie o admina w kolorze czerwonym to też byś się czepiał, że czcionka Ci się nie podoba ? Potrafię zrozumieć jeśli ktoś jest neutralny, ale potrafi zaargumentować swoje stanowisko i podając sensowne argumenty np. nie wystarczająca ilość przegranych godzin, nie działające reklamy. To, że podanie jest czerwone, niebieskie, różowe, krótkie lub długie nie ma dla mnie za bardzo znaczenia. Grunt, żeby były w nim zawarte wszystkie potrzebne informację i spełnione podstawowe wymagania. Nie zapominajmy, że przecież jest to podanie o admina, a nie wypracowanie z polskiego. Każdy robi po swojemu, jeden pisze długie podanie, a jeden krótkie. Oczywiście estetyka pracy, w tym wypadku podania też ma jakieś znaczenie, ale w tym wypadku drugoplanowe.

Poza tym już nie raz było tak, że ktoś pisał monolog na pół strony, a podanie i tak było odrzucane. Pierwszeństwo mają tutaj tylko i wyłącznie WYMAGANIA, a reszta schodzi na dalszy plan.

 

Co do podania jest krótkie, może trochę niedbałe, ale wymagania są spełnione, więc jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem całkowicie na TAK.Ten gracz związany jest dość długo z naszymi serwerami,więc nie widzę zastrzeżeń co do podania.Widuje go bardzo często i to jednocześnie pokazuje przywiązanie do kopytka.Gra na codzie myślę że dodatkowy admin się tam przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Aktywny, brak aktywnych banów, wzór jest.

 

Nie wiem po jakiego wypowiadają się tutaj osoby mające kilka(naście) postów... ale ok. Podanie o Admina nie musi być wcale rozległe, ono musi po prostu być na temat, a to jak najbardziej ten warunek spełnia. Nie widzę przeszkód, aby miał admina. :) Trwa rok szkolny, wiele osób ma dużo więcej obowiązków, więc ogarnięci admini się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na DUŻE nie, bo moim zdaniem jesteś wielkim odpałem, bo skacząc walisz mi banie z awp(było tak ze 2-3 razy), czy zauważasz każdego z kierowcą, nawet w ciemnych miejscach kiedy nie strzelają. Opisuję sytuację, kiedy na serwie nie ma adma, bo nigdy nie widziałem Cie przy adminie. Pisałem do paru osób, żeby weszli Cie sprawdzić, ale serwer był full, i znowu brakowało free slota dla adma : P Przy okazji, co ustaliliście z adminroomie ws. tego slota?

 

Pograj tyle co ja w csa to z toba podyskutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
`CR7[/color]' timestamp='1351355260' post='88407']

To ustalili, że trzeba go sobie wykupić...

 

Nie masz pojęcia co ustaliliśmy, więc się nie wypowiadaj z łaski swojej. :-/

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to masz wielkie szanse,ponieważ jestes aktywnym graczem,a to już jest wielki plus.

Myślę,że był byś dobrym adminem,ponieważ widzę Cię codziennie na Cs i mógł byś przez to dopilnować pożądku z cziterami.

 

Jaa oczywiście jestem na TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane na okres próbny.

Najpierw Cię chce sprawdzić, gdyż jest za dużo kontrowersji. Dostaniesz admina puki co tylko na serwerze COD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×