Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
joda

[dust2 only] nie rozumiem za co niby ban

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick z gry: joda ale grałem na nicku joda+mp3

Serwer: dust2 only

Twój SteamID: nie mam

Twoje IP: 178.36.194.223

Kiedy zbanowany 27-10-2012 - 20:12

Powód bana: slowa , powtarzasz sie...

Nick Admina który zbanował:truskaw

 

Napisałem tylko "jeb jebut" mimo że napisałem to tylko jeden raz i nie spamowałem nigdy niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga , Jodo.

 

Twoje obelgi powtarzają się monotonnie... Po każdej rundzie, gdy zostaniesz zabity musisz wyrażać swoje niezadowolnie w wulagarny sposób na czacie.

I nie napisaleś żadnego "jeb jebut" tylko inne gorsze kolowializmy... Myślę , że ochłoniesz i wróciesz do gry jak anioł :)

Edytowane przez truskaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chłopakiem więc nie wiem czemu droga, ale mniejsza z tym. W powodzie bana trzeba było mi napisać że ban z przeklinanie, bo tak nie zaprzeczę zdarza mi się nawet często napisać coś wulgarnego na czacie. Dostałem bana zaraz po tym jak napisałem "jeb jebut" (sprawdź w logach jak mi nie wierzysz) i myślałem że za to dostałem bana. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana zaraz po tym jak napisałem "jeb jebut" (sprawdź w logach jak mi nie wierzysz) i myślałem że za to dostałem bana. Pozdrawiam.

 

Myślę , że jesli poświęcisz czas,dowiesz się dlaczego dostałeś bana za słownictwo . Jako dowód obejrzyj sobie HLTV i poczytaj :)

 

Link : http://158310.hltv2.pukawka.pl/hltv-1210271930-de_dust2-1351359000-1351360800.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to sie dzieje, jak Admin nie używa standardowych powodów z menu, tylko zaczyna tworzyć własne pomysły.

Ban już wygasł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×