Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LooQ

MAPY!

Czy chcecie mapy ESL?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chcielibyście grać na serwerze?

    • de_dust2
    • de_forge
      0
    • de_inferno
    • de_nuke
    • de_mirage
      0
    • de_train
    • de_tuscan
    • To co teraz! DD2 i Inferno!
      0
    • Też 2 mapy, ale inne. (zaznacz to i 2 wybrane mapy)
      0
    • 3 mapy w kółko (zaznacz to i 3 wybrane mapy)
    • 4 mapy w kółko (zaznacz to i 4 wybrane mapy)
    • 5 map w kółko (zaznacz to i 5 wybranych map)
      0
    • 6 map w kółko (zaznacz to i 6 wybranych map)
    • Wszystkie mapy ESL i ESWC, bo chcę się poczuć jak PRO!


24 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Wiem, że tych tematów było już 100 tysięcy, ale chciałbym poruszyć tą kwestię.

Dlaczego nie chcecie wrzucić kilku map ESLowych do waszego repertuaru?

Granie ciągle Dust2 na zmianę z Inferno jest męczące i po jednej kolejce ludzie wychodzą z serwera.

 

Osobiście mi to nie przeszkadza, bo lubię obie mapy, w sumie to moje ulubione. Ale nie lubię kiedy gramy 1bs, bo ct jest czterech.

Myślę, że to nie jest dla was dużo roboty dorzucić tam jeszcze, np. train, tuscan, cpl, nuke czy cokolwiek innego, a najlepiej mapy ESL żeby gra TP była przyjemna i z pożytkiem.

 

Wrzucę ankietę żeby każdy wyraził swoje zdanie, ale według mnie to będzie z pożytkiem dla graczy jak i całej sieci, bo przybędzie graczy :)

 

UWAGA!

Wszystkie mapy są używane na ESL i ESWC! Gracze będą czuli się jak prawdziwi PRO z czołówki światowych drużyn.

 

Poza tym chciałem jeszcze zaproponować żeby upodobnić serwer do gry turniejowej, wrzucić na końcu info kto wygrał, które to już zwycięstwo tej drużyny, najlepszy gracz meczu i może zamiast czasu mapy dać ilość rund czyli np. 10 czy 15 (chociaż nie wiem czy tak się da).

 

Ogólnie chodzi mi o poprawienie grywalności na serwerze. Wszystkie propozycje poddaje dyskusji i krytyce.

 

Pozdrawiam serdecznie,

LooQ

Edytowane przez LooQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Nie rozumiem Twojej powyższej wypowiedzi?

Po 2. Dlaczego nie ma sensu? Tego też nie rozumiem.

Po 3. Nie wniosłeś nic sensownego do tematu więc po co nabijać posty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest w tym sens, aby dodać kilka map na serwer, tym bardziej TeamPlay gdzie liczy się współpraca. Najlepszym rozwiązaniem byłoby dorzucenie kilku (jak nie wszystkich) map esl, można sobie poćwiczyć rozgrywkę zarówno na niskim jak i wysokim poziomie, w przyszłości może ktoś będzie chciał rozpocząć grę na szerszej arenie, np ESL.

 

Dokładnie jak pisze LooQ, można grać DD2/Inf, ale gdy te mapy są zapętlone to ludzie najzwyczajniej wychodza z serwera, można to zauważyć po liczbie graczy późniejszym wieczorem, a nie wspominając już o godzinach porannych. Tutaj również nalezy zaznaczyć, że do południa przeważnie nie ma adminów i wspomagacze hasają sobie po serwerze jak chcą ;)

 

Rozgrywkę turniejową można wprowadzić, podsumowania rund, jakieś dodatkowe statystyki, ale to jest tylko dodatek, najważniejsi są gracze, być może to przypadnie do gustu?

 

Dodanie map? Rozwijanie serwera? Osobiście jak najbardziej na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to rozumiem. Oczywiście nie musimy wrzucać Tuscana i Forge na których sam nie potrafię dobrze wymiatać, ale o to chodzi w tej grze żeby umieć przynajmniej podstawowe ESL'owskie mapy. Jeśli uważacie, że mapy w/w spowodują opuszczanie serwera przez graczy może wprowadzić po prostu głosowanie? Jeśli to też odpada to choćby dorzucić Nuke i Train które są uwielbiane przez ogromną rzesze graczy tak samo jak Inferno i Dust2! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie musimy wrzucać Tuscana i Forge na których sam nie potrafię dobrze wymiatać...

 

Ha ha ha.. Tuscan pownien być! Analogiczne rozmieszczenie jak Cpl_mill, nauczysz się grać ;d

Temat powinien być podpięty w innym miejscu, wydaje mi się, że tutaj za dużo osób nie zagląda, ankieta musi być rozpowszechniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych map to oczywiście żartowałem i nadal utrzymuję, że jestem za wszystkimi. Ogólnie każdą mapę znam dobrze i nie wydaje mi się żebym miał z którąś problem.

Co do samego tematu to jestem za żeby go przenieść w bardziej widoczne miejsce. Wiem, że pewnie jak admini wejdą to mnie zjedzą, ale skoro jest demokracja to chociaż poznajcie opinię waszych chlebodawców :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już niejednokrotnie bym poruszany ten temat ,ale:

1-Ja jestem na tak,bo mam już dość tych samych map

2-Jak chcie grać dd2 to idzcie na server dd2only

3-Ja bym z TP zrobił zwyczajne ffa tak dla zabawy aby można było się po prostu pobawić na świetnych mapach.

To tyle myślę ,że Petrus ma już dość tych tematów:D,ale ja jestem jak najbardziej za!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na sile próbujecie zmienić moda? Są serwery DD2 only, DD2/Inferno, a co innego ESL maps.

To tak jakby zrobić temat w dziale dd2 o dodanie inferno lub zmianę na 4fun. Rozumiem jakby w nazwie serwera było [ESL maps] i były tylko 2 mapki, ale jak jest tak jak teraz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym chcial zeby było wiecej map bo dd2/inferno sie nudzi troche i tak jak kolega mowi ze gracze wychodza ma racje ja jestem za .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus tu nie chodzi o zmiane na siłę.

Graczom po prostu nudzi się już granie na tych mapach.

Mi osobiście brakuje na tym serverze typowego ffa(tak jak kiedyś było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet niech sobie będzie TP jak jest, bo jest ok. Jest pełno serwerów FFA innych sieci natomiast im znowu brakuje typowego TP. Tu nie chodzi o zmianę kierunku serwera, a jedynie ulepszenie jego grywalności.

 

Dla gracza takiego jak ja to posiadacie 2 serwery, bo nie lubie jakiś pierdół tylko typowy, dobry, stary CS. A te mapy to: DD2 i DD2+Inferno.

 

Skoro przytaczamy porównania to dla mnie jesteście takim chińczykiem i macie w ofercie: kurczaka i kurczaka z ryżem, a ja chcę jeszcze wołowinę i sosy, krewetki i kalmary wam odpuszczę :)

Edytowane przez LooQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus, wypowiedz się w temacie.

 

Według mnie sam widzisz czego chcą gracze, nikt nie powiedział żeby zostało jak jest.

 

Mam propozcyję, a właściwie 3:

 

1) Dodać mapę de_nuke, bo zagłosowało na Nią tyle osób co na dd2

2) Dodać mapę de_nuke i train, bo są to oprócz dd2 i Inferno najbardziej podstawowe mapy.

3) Dodać wszystkie mapy, bo na to też głosowały 4 osoby.

 

Co Ty na to?

 

@Petrus

prosiłbym o odblokowanie tematu "LooQ" w "Podanie o admina", bo chciałbym się jeszcze wypowiedzieć.

 

/ Jeżeli chcesz, aby odblokowano temat, to najszybszym sposobem jest raport ostatniego posta opisując co się chce.

Petrus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za wprowadzeniem kilku map - tych podstawowych taka kolejka dzienna nudzi się grając po kilka godzin w przypadku mnie

Można by dodać de_nuke i niech będzie ten train

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy są jednoznaczne, czekamy w takim razie na odpowiedź i interwencje Petrusa. Cieszę się zarazem, że moja propozycja ma pozytywny odgłos. Zapewniam, że zmiana będzie korzystna zarówno dla graczy jak i samego serwera.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LooQ[/color]' timestamp='1351793419' post='88869']

Cieszę się zarazem, że moja propozycja ma pozytywny odgłos.

No tak, jednak zauważ, że wypowiedziało się raptem kilka osób. Znam z własnego doświadczenia, że jeżeli wybiera się taki serwer, a nie inny do gry to jest średnio miłym zaskoczeniem, gdy wchodzisz na serwer, a tu inne mapy. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest, aby podczas gry informować o ewentualnych propozycjach dodatkowych map graczy, aby się również wypowiadali.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może dać informacje na servie o tym ,że istnieje możlwość zmiany map i jeśli chcesz się wypowiedzieć to zarejestruj się na forum czy coś w tym stylu

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zgadzam sie z petrusem zostawić inf/dd2, bo wkońcu taki mod, ale ale może zrobić nowy serwer ffa classic z mapami esl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DomaS[/color]' timestamp='1351610248' post='88714']

-Ja bym z TP zrobił zwyczajne ffa tak dla zabawy aby można było się po prostu pobawić na świetnych mapach.

To tyle myślę ,że Petrus ma już dość tych tematów:D,ale ja jestem jak najbardziej za!!!

NIE ! żadne 4fun, ani FFA.. teraz jest Zejefajnie ,

 

Zgadzam sie z FROXENem. tylko dodać nuke. Urozmaici sie wtedy troche serwer, a ja chętnie na de_nuke bym pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i temat umarł.

Przeczytałem jeszcze raz wszystkie posty.

Moja propozycja to albo wprowadzić dodatkowo NUKE, albo dać jeszcze vote 3 min. przed końcem danej mapy co chcecie grać dalej?

 

Petrus, jak Ty się do tego odnosisz? Może na czas próbny dodaj NUKE i zobaczymy jaka będzie grywalność na serwie?

Jeśli nie chcesz to ok, ja tylko rzucam propozycje, w końcu mamy wolność słowa :)

 

Z wyników ankiety wynika, że jednak ludzie potrzebują czegoś nowego, już dajmy spokój z tym esl maps i trainem, ale chociaż nuke.. prosimy buzki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było sporo tematów o dodaniu map na TP. Uważam, że warto by dodać de_nuke. Nie nudziło by się tak szybko, a może nawet graczy by przybyło :P

Edytowane przez FROXEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po to właśnie ten temat, żeby każdy przedstawił plusy i minusy dodania chociaż jednej mapy. Czekamy przede wszystkim teraz na decyzję Petrusa. Każdy już powiedział co chciał, przedstawił swoją wizję, zagłosował i nie pozostało nam nic innego jak czekać co Petrus z tym zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób mówi, że np. samo dd2 nudne. Z doświadczenia wiem, że ludzie ględzą, a serwery dd2 mają największe grywalności. Serwer zrobiłem taki, a nie inny ( dawniej na starym hostingu był drugi dust2 olny, tylko tp i ludzie chwalili) dodając tylko inferno jako urozmaicenie. Nie jestem pewny czy już czas wprowadzać nowe mapy.

Jak wiecie na forum wypowiada się tylko pewien procent społeczności grającej online u Nas, która skoro wybrała ten server to chce na nim grać.

No nic, dodam mapkę de nuke. Zobaczymy jak się przyjmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×