Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LooQ

Brawo

11 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem tylko napisać że właśnie gra Avit z aimem, jeden gość reklamuje swój serwer, bo o wh już nie będę pisał, bo u was na serwerze to normalka i za to się nie karze. Aha, bym zapomniał, żadnego adma nie mogę się doprosić o pomoc.

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOooo... teraz już jest ekstra, jeden aim, ze 3 wh. Chłopaki dobrze wam idzie adminowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam Ci rację ponieważ dziś widziałem kolesia co reklamował serwer i też widziałem Avita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehh looq nie dziwię się że się złościsz ale podanie zostało odrzucone z oczywisych powodów. Też często się nie mogę doprosić o admina ale jakoś to znosze. Prędzej i tak ktoś przyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakich powodów, bo ja nie widzę żadnych przeciwskazań żebym tego admina dostał. Już powiedziałem, nie będę się o niego ubiegał, bo to nie jest na szczęście jedyny serwer na świecie :D

 

Chciałem pomóc, ale pomocy nie przyjęli więc sorry, ale ja tego nie rozumiem.

 

I jeszcze mówi mi Petrus, że to tylko puste słowa :D No kurwa... jako jedyny z tego co widzę zacząłem ważne tematy, czyli jak zarobić na utrzymanie, jak poprawić grywalność. Przecież nie będę siedział i kręcił dem cziterom, bo wogóle nie mógłbym grać tylko kręcić, bo tylu jest cziterów!

 

Dla Adminów mam radę. Wejdźcie na najlepszy Polski serwer, polecam csbydgoszcz.pl i zobaczcie jak tam rozprawiają się z cziterami. Jedna, dwie podejrzane akcje i gość musi wrzucać screeny na forum! To jest normalny, dobry serwer. Mi 3 razy robili screeny w ciągu 2 dni, niczego mi nie udowodnili, ale wiele osób może akurat mieć wyłączone wh w czasie robienia screenów i dlatego sprawdza się ich kilka razy. A tutaj?

Wchodzi typ, nakurwia przez 4 mapy z aimem, wychodzi i nic. Wchodzi drugi, gra na wh, admin wchodzi i mówi, że typ jest czysty, bo przez 2 akcje nie zajebał nikogo przez ściane :D No kurwa.. proszę was, to jest admin? nie rozśmieszajcie mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looq w ostatnim poscie sie z tobą zgadzam. Dzisiaj widziałem na TP 2 adminów jeden często siedzi i przez 2 mapy koles z aimem lata a admin banuje go od 2 map... co to ma byc

grać się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałeś o tym ,że gracz ma po prostu skilla?

A LooQ już nie przesadzaj z serverami nie jest aż TAK ŹLE jak opisujesz.

Admini mają też życie prywatne.

I nie spamuj z tym adminem ,bo i tak nic nie zmienisz i będzie jak Petrus powiedział dostaniesz warna za pisanie o tym twoim adminie!!!

Tyle ode mnie Pozdro DomaS

 

PS.

Na każdym serverze są czity i to się NIGDY nie zmieni!!!

 

 

i CS Bydgoszcz serv z mojego miasta!!!!

Edytowane przez DomaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do narzekania każdy pierwszy, jak coś trzeba zrobić to już ciężko.

15:31 do 18:25 - Ostatnia moja aktywność, wystarczyło wejść na DD2 i mnie zawołać jak robią to gracze z DM, wchodzę, sprawdzam i jak co to banuję.

Jak umiem liczyć to naliczyłem 19 osób mających uprawnienia admina, nie wierzę, że żadnego nie było na Steam lub forum przez cały ten czas...

jak DomaS napisał, my mamy swoje życie, ja powinienem siedzieć i się uczyć, nie chcę mi się i siedzę przy Forum i CSie.

 

Tyle ode mnie, zapraszam na Steam do znajomych, słówko i wchodzę na server, jak ktoś nie ma Steam to wystarczy poszukać mnie na DD2 i zawołać.

 

Edit:

PS,

Przecież Looq masz mnie w znajomych, mogłeś napisać i wszedłbym...

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah xD Zawsze myślałem że ty masz nick CR7 xDD Troche oddaliliśmy się od tematu.

 

Przydało by się z 2 adminów którzy by grali tylko na TP ponieważ panuje tam straszny chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, autora tematu ju pożegnamy. Stara się wyjść na +, ale działa tylko destruktywnie i odstrasza graczy.

 

omg

 

pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×