Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
wuu.

Admini

7 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Apeluje o zrobienie wszystkiego co możliwe aby admini czesciej ogarniali system wieczorami.

Gram często wieczorem , i na palcach jednej ręki nie moge zliczyc "pro graczy" na "dopalaczach"

Na nabór adminów nikt nie narzeka , tylko problem w tym że w nocy nie ma nikogo.

Może nie tyle żeby grali , bo wiem że każdy ma prywatne życie , i nie może wiekszości czasu poświecać na grę.

Serwera nie zamierzam zmieniać bo od ponad roku gra sie miło i wszystko jest ok , gdyby nie Ci pajace.

Jeżeli mogłbym coś zasugerować to , może Konta NEO ?

Jeśli ktoś by biegał na dopalaczach , to wiecej juz by nie zagrał ;)

Ale skoro jest tutaj wielu graczy , i za pewne wielu kandydatów na adminów , administracja na pewno mogłaby coś wymyśleć.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

wuu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by były konta neo, to na serwie grało by max z 5 osób...

 

Jedyne co mogę Ci poradzić, to z forum spisz gg\steam adminów i w razie potrzeby do nich pisz, albo j.w. złóż podanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta. Jakbym chciał wyegzekwować brak przestrzegania czasu gry to by nikt nie został...

Jest to poważny problem, wiadomo, że nie ma czasu na grę, ale chyba wejść na 2 min na servery jest czas?

 

Także proponuję, aby admini z własnej woli, bez infa od innych co dłuższą chwilkę wchodzili na dosłownie kilka sekund na każdy z serwerów i patrzyli czy czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z Nocnymi Markami wydawałby sie dobry , może sam skusze sie o napisanie podania ;)

Jak znajde czas aby uzupelnic reklamy ( męczące )

Rekrutacja jest caly czas , tak ?

Edytowane przez DAFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Petrusem, ale najlepiej gdy ktoś ma steama i ma adminów w znajomych. Ja np napisałem na steam do Drew'a i dosłownie za 3 sek był na serwie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, rekrutacja jest cały czas otwarta, jedyny szkopuł to wymagania, na razie ich nie spełniasz niestety.

Co do adminów, dodajcie sobie ich do znajomych na Steam bądź numery GG i próbujcie pisać, zawsze ktoś raczej jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak robię na steam dodaję sobie adminów a jak jest cziter piszę i admin jest a gość bana dostaje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×