Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
Zi0meQ

Cit cita citem pomiata ;)

20 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Halo, wszechobecni admini, na serwerach biegają sobie posiadacze elitarnych umocnień zbrojnych, są oni wyposarzeni w rewelacyjne hełmy mogące przenikliwie informować ich o nieprzyjacielu po drugiej stronie ściany jak również zdobyli niewiarygodną umiejętność szybkiego ostrzału nieprzyjaciela!!!

 

Kurwa, jest godzina 23:20, na tp nie można grać, gość śmieje się wszystkim w twarz, a może lepiej... rozdaje kulki między oczy, jakichkolwiek adminów brak.. po 10ciu minutach wchodzi bodajrze jego kolega, rozpoczynają inwazję na serwerze, tłuką wszystkich ile można, ludzie wychodzą... godzina 24? Na serwerze jest 4 graczy, przez 30 minut uciekło nam, a raczej Wam (nasza droga służbo ochronna) 14 osób, ładnie prawda?

Nie wiem czy lepiej/gorzej sytuacja wygląda na ffa. Zdenerwowany i poirytowany wchodzę się trochę rozluźnić i pograć z innymi w miłej atmosferze, ale ku mojemu olbrzymiemu ździwieniu (taaaa) pojawia się inny pro ziomek i rozpierdala wszystkich w pył! 23:40-pełny serwer ludzi, 24:00? 5 osób!

 

Ja się pytam.... gdzie są ludzie do tego zobowiązani aby utrzymywać porządek?! Jest Was wielu, ktoś tam napisał bodaj 20 osób, trudno komuś ogarnąć serwery wieczorami? Może nadal jest was za mało? Nie rozumiem polityki przyznawania adminów, taki ktoś musi się udzielać na forum, witać nowo przybyłych, nabijać zbędne posty po czym nie ma żadnego wpływu na grę, taka jest moja jak i wielu pozostałych graczy opinia, zróbcie coś z tym, bo żaden z nas nie przewiduje dobrej przysżłości.

Edytowane przez Zi0meQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomeq, co ma tytuł tego tematu do jego treści?..

To, że trzeba się udzielać na forum jest na każdej sensownej sieci, tym bardziej, że admin jest darmowy.

 

Zastanawiam się nad tym, czy po prostu nie wprowadzić od nowa płatnych adminów. Może wtedy, mieli by większe poczucie obowiązku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przechodźmy ze skrajności w skrajnośc, nie chodzi mi o to żeby rozdawać adminów wszystkim co tylko o to poproszą, zawsze można dać testowego na dzień lub dwa, ktoś będzie go obserwował i wtedy okaże się czy taki gracz jest zdolny do kierowanie serwerem. Osobiście sprawa LooQ'a jest tego doskonałym przykładem, (wiem że teraz się pewnie zdenerwujesz, "znowu LooQ") chłopak świetnie ogarnia samą grę, a odróżnić prawdziwego gracza od cheatera nie stanowi większego problemu, wystarczy kilka minut przyglądać się jego grze, zrobić screeny i jeśli jest czysty to sam je wrzuci na forum, prawda? Śmieszą mnie obelgi kierowane do każdego lepiej grającego ludzika, choć z drugiej strony to pewien zaszczyt kiedy zbliżasz się do poziomu aima czy wh ;)

 

Zapewne zmierzasz do tego, że admin w chwili obecnej jest za zasługi, to jest dobre, weryfikujecie każdego gracza pokolei, a jeśli będzie płatny? Dobre i złe strony, na pewno jedna ze złych to to, że wszyscy będą mogli go posiadać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LooQ sam napisał, że nigdy nie miał admina itp, więc nie wiem po czym sądzisz, że ogarnął by admina. Jak napisałeś nie popadajmy w skrajności, koleś nie spełniał wymagań, a na chama chciał uzyskać admina.

Ktoś powie, że 20 postów są bezsensowne i trzeba je nabijać. Po to jest konieczność bycia 30 dni na forum, aby dać czas wbicia sensownych. Wszystko jest dobrze przemyślane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram z nim od paru lat, znam osobiście, bodaj napisał, że miał admina tylko na serwerze klanowym reszty można się douczyć tym bardziej, że nie problem jest komuś robić ssy w amxie z tego co pamiętam. Co chciał to tylko on sam doskonale wie, jednego jestem pewien, na pewno nie zaszkodziłby serwerowi, a często gramy w godzinach gdy dosłownie nie ma żadnego admina na TP i FFA. Poruszał ważne tematy moim zdaniem, ale ok zejdźmy z niego.

 

Zakładając ten temat głównie chodzi mi o jakąś zmianę podejścia niektórych adminów do sprawy, nie po to jest się wyróżnionym, aby póxniej sprawę olać. Sorry, myliłem się co do wczorajszego wieczoru, serwery były puste, tylko boty grały, trzeba to zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że większość adminów o 24 to śpi.. Dlatego na serwerze nikogo nie było kto mógłby się zająć cziterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wprowadzenia płatnych adminów to nie podoba mi się ten pomysł dlatego że uderza on we wszystkich adminów, nawet w tych którzy dobrze spełniają swoje obowiązki.

Ale myślę że można by odrobinę zaostrzyć regulamin admina np. dobry jest pomysł aby admin miał obowiązek przejść się po wszystkich serwerach co jakiś czas, i to można by wyegzekwować...

 

Co do kryteriów to myślę że są skonstruowane dobrze i w nich nie trzeba niczego zmieniać. Miesiąc to optymalny czas na zapoznanie się z forum i napisania tych kilku postów...

 

e@ I wydaje mi się że nikt z adminów nie olewa sprawy i miarę możliwości opiekuje się serwerami, tylko tak jak napisał BtL w późnych godzinach większość adminów śpi, lub robi ważniejsze rzeczy aby się przygotować do dnia następnego...

Edytowane przez Drew Stratford

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że większość adminów o 24 to śpi.. Dlatego na serwerze nikogo nie było kto mógłby się zająć cziterami.

 

Aż pozwoliłem sobie policzyć, najwyraźniej 20 adminów to zbyt mało na 4 serwery, tak? Jeśli są przydzieleni do swojego serwera to wychodzi 5ciu na jeden, być może to wciąż za mało? WSZYSCY admini spali, nie większość, gracze uciekają, reputacje sobie psujecie! Naprawdę ciężko zrozumieć?

 

@Drew Stratford

Pewnie, że są również tacy admini co należycie wykonują obowiązki, ale to jest zdecydowana mniejszość.. Nie można też nakładać obowiązków, aby byli zobowiązani do przeglądania serwerów w odpowiednich godzinach, ludzie, przecież liczy się też życie prywatne, poza serwerowe ;)

Skoro większość (czytaj: wszyscy) admini śpią o tych porach to może nalezy dodać takich, którzy ogarną grę w późnych godzinach? Sorry, nie dla wszystkich godzina 23-24 to 'późna pora'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo, wszechobecni admini, na serwerach biegają sobie posiadacze elitarnych umocnień zbrojnych, są oni wyposarzeni w rewelacyjne hełmy mogące przenikliwie informować ich o nieprzyjacielu po drugiej stronie ściany jak również zdobyli niewiarygodną umiejętność szybkiego ostrzału nieprzyjaciela!!!

 

Kurwa, jest godzina 23:20, na tp nie można grać, gość śmieje się wszystkim w twarz, a może lepiej... rozdaje kulki między oczy, jakichkolwiek adminów brak.. po 10ciu minutach wchodzi bodajrze jego kolega, rozpoczynają inwazję na serwerze, tłuką wszystkich ile można, ludzie wychodzą... godzina 24? Na serwerze jest 4 graczy, przez 30 minut uciekło nam, a raczej Wam (nasza droga służbo ochronna) 14 osób, ładnie prawda?

Nie wiem czy lepiej/gorzej sytuacja wygląda na ffa. Zdenerwowany i poirytowany wchodzę się trochę rozluźnić i pograć z innymi w miłej atmosferze, ale ku mojemu olbrzymiemu ździwieniu (taaaa) pojawia się inny pro ziomek i rozpierdala wszystkich w pył! 23:40-pełny serwer ludzi, 24:00? 5 osób!

 

Ja się pytam.... gdzie są ludzie do tego zobowiązani aby utrzymywać porządek?! Jest Was wielu, ktoś tam napisał bodaj 20 osób, trudno komuś ogarnąć serwery wieczorami? Może nadal jest was za mało? Nie rozumiem polityki przyznawania adminów, taki ktoś musi się udzielać na forum, witać nowo przybyłych, nabijać zbędne posty po czym nie ma żadnego wpływu na grę, taka jest moja jak i wielu pozostałych graczy opinia, zróbcie coś z tym, bo żaden z nas nie przewiduje dobrej przysżłości.

 

Zgodzę się z większością tego co napisałeś mój drogi przyjacielu broni. Ale wytłumaczę Ci rozumowanie tutejszych adminów. Ich domena to "póki ktoś gra na serwerze - to jest dobrze". I owszem, wchodząc możesz zauważyć latające uLOWy z autokampami i krowami i innymi tego typu brońmi. Gracz taki (jak już wcześniej powiedziałem) uLOW ma zazwyczaj od x do 14 lat i aktualnie spędza czas na zwolnieniu lekarskim bądź po prostu uciekł z gimbazy. Na tym serwerze jest jedynie kilku dobrych playerów którzy mimo wszystko grają rzadko, myślę, że właśnie ze względu na poziom serwera. Jeśli zarządzanie siecią się nie zmieni i średnia wieku admina wyniesie 14 lat, 4 miesiące i 5 dni to gra będzie się toczyć jak już powiedzieliśmy między dziećmi w wieku średnim od 8 do wieczorynki. Po tej porze są tylko dobrzy gracze i cziterzy, średnia wieku znacząco się podnosi, a jedyny problem to brak admina.

 

 

Ziomeq, co ma tytuł tego tematu do jego treści?..

To, że trzeba się udzielać na forum jest na każdej sensownej sieci, tym bardziej, że admin jest darmowy.

 

Zastanawiam się nad tym, czy po prostu nie wprowadzić od nowa płatnych adminów. Może wtedy, mieli by większe poczucie obowiązku ...

 

Płatny admin to w sumie bezsens, po co zabierać dzieciom pieniądze, które mają na obiad w szkole, a i tak nic to nie zmieni. Ludzi po prostu trzeba ostrożnie dobierać.

Co ma tytuł do treści? Ano to, że to sama prawda powiedziana słowami jednego z naszych niepełnoletnich kolegów z serwera. Czit czita czitem pomiata - dobrze ujęte :)

 

 

LooQ sam napisał, że nigdy nie miał admina itp, więc nie wiem po czym sądzisz, że ogarnął by admina. Jak napisałeś nie popadajmy w skrajności, koleś nie spełniał wymagań, a na chama chciał uzyskać admina.

Ktoś powie, że 20 postów są bezsensowne i trzeba je nabijać. Po to jest konieczność bycia 30 dni na forum, aby dać czas wbicia sensownych. Wszystko jest dobrze przemyślane.

 

Ja tak napisałem? :o

Nie przypominam sobie. Ja MIAŁEM admina, a nie nie miałem. Chyba, że źle napisałem :(

Nie rozumiem, najpierw piszesz, że sam się zgadzasz i wbijanie postów jest bezsensowne, a później, że po to jest 30 dni żeby je wbić.

Petrus powiedz mi, po co dobremu adminowi 30 postów na forum? hmm

Czy nie chodzi o to, żeby admin rozpoznał czita, zescreenował, zbanował? Admin musi mieć 30 dni konto, powitać 30 osób? eee... hmm

Skoro ta sieć ma już jakiś czas to jest słabo.

Opowiem Ci historię, która Cię urzeknie. Miałem kiedyś stronę i forum o grze haxball. W ciągu 2 tygodni miałem ponad 500 zarejestrowanych użytkowników, a odwiedziny na poziomie 8tys. dziennie. Sama GRA o której pisałem na stronie miała 3 miesiące i 5 tys. odwiedzin dziennie :)

Strona zarabiała 45euro z samego google adsense i nie miała żadnych opłat (smsów, paypali i innych badziewi). Po 2 miesiącach miałem prawie 2000 użytkowników i w jednym miesiącu około 60 tys. odwiedzin. To już sporo.

Wiesz jaka była różnica? Ludzie od gry (admini, sędziowie) nie mieszali się do forum i na odwrót. (moderatorzy, opiekunowie lig nie mieszali się w sędziowanie)

Dlatego jest mi tak trudno zrozumieć po jaką cholerę miałem wbijać posty i czekać aż konto będzie ważne 30 dni hmm

True story, bro.

 

Tylko, że większość adminów o 24 to śpi.. Dlatego na serwerze nikogo nie było kto mógłby się zająć cziterami.

 

A co nas, graczy to obchodzi?

Widzę, że nie wiesz czym jest marketing.

Jak idziesz do hotelu i podchodzisz do recepcji o 23 to wychodzi recepcjonista i mówi "spierdalaj, ja już śpie, idź do innego hotelu"? NIE!

No właśnie, skoro angażujecie się w to adminowanie, to gracz jest waszym panem wedle zasady "nasz klient, nasz pannnn".

Za ludźmi idą oczywiście pieniądze, ktoś wyśle smsa, ktoś kliknie w reklame (której nie ma), ktoś zapłaci za slot. To wam ma zależeć żeby było jak najlepiej!

 

@offtop

Tak na logike, skoro admini śpią o 24, a ja o tej godzinie gram w cs'a to dlaczego nie dostałem adma? hmm

 

 

Ogólnie powiem wam tak: gra to nie forum, a forum to nie gra. Jedno jest zależne od drugiego ale powinniście to rozgraniczyć, bo robi się burdel.

Jak już mówiłem, chciałem pomóc, odrzuciliście to. Spoko, ja bez tego admina przeżyje. Nawet ostatnio usłyszałem od gracza żebym kogoś zbanował i w sumie na serwerze TP czuje się jak admin, bo wszyscy walą do mnie, a ja to rozsyłam do rashida albo froxena czy tam kogokolwiek innego (taka rozdzielnia, albo dyspozytornia - ładniej brzmi).

Także ogólnie nie musicie mi nic odpisywać, nie interesuje mnie co tam macie do powiedzenia itd itp etc.

 

Fajnie się u was gra (czasami) i oby tak dalej.

Wszystkich pozdrawiam!

 

@Petrus

Nie dawaj mi następnego warna, nie trzeba. buzki

P.s. kończą mi się skrzynki mejlowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352464442' post='89600']

Ludzi po prostu trzeba ostrożnie dobierać.

Widzisz, sam podsumowałeś sedno. Dlatego nie dostałeś adma.

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352464442' post='89600']

W ciągu 2 tygodni miałem ponad 500 zarejestrowanych użytkowników, a odwiedziny na poziomie 8tys.

Nowy Mark Zuckerberg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Petrus, że odniosłeś się tylko do tego do czego było Ci wygodnie. To ja Ci odpowiem:

 

 

Widzisz, sam podsumowałeś sedno. Dlatego nie dostałeś adma.

A co Ty dalej z tym admem? Ja już powiedziałem, nie chcecie pomocy, uważacie że sobie radzicie to ok, ja jestem teraz zwykłym graczem więc odczep się już od tej sprawy...

 

W tym momencie na dd2 odpalony: rpK, bet0 i Max Effect. Nadal uważasz, że się nie nadaje?

 

Szkoda, że już nic z tej strony nie zostało, nie miałem czasu jej prowadzić w tamtym okresie, zdziwiłbyś się, że to prawda. ZiomeQ może potwierdzić, ale nie chodziło o to żeby się chwalić tylko uświadomić wam błędy. To tak jakby piekarz musiał umieć łowić ryby, po cholere adminowi 30 postów na forum? Fizjologom sie to nie śniło jakby to Ferdynand Kiepski powiedział.

 

Poza tym ja w Twoim kierunku nie ironizuje, tylko mówię co myślę, więc to porównanie z Zuckerbergiem mogłeś także sobie darować.

Edytowane przez LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzmy na to z innej strony... Petrus czy nie uważasz, że LooQ jako jeden z nielicznych chce coś zmienić na serwerze jak i forum? Ma chłopak chęci poparte umiejętnościami, wprowadza nowatorskie propozycje rozwiązywania sporów, próbuje ogarniać serwer pisząc do innych adminów żeby wskoczyli na chwilę na serwer co nie zawsze jest możliwe, naprawdę po 22-23 nie ma Twoich admów, przydaliby się tacy, którzy mogą grać późnymi wieczorami, gdy na serwerach są dobrzy gracze. Napisałeś, że podsumował sedno sprawy, ja tak nie uważam. Z tym co mówi, co chce wprowadzić na serwerze, ile czasu jest dostępny na steam czy w samej grze to moim zdaniem mógłby otrzymać admina, oczywiście testowego na początek, a sam ocenisz i się przekonasz do jego umiejętności...

 

Moją uwagę zwraca jeszcze podforum "Prośby o odbanowanie/ssy". Spotykałem się z serwerami gdzie czasem mogłem dostać 2x ssy w ciągu jednego popołudnia, było to rutynowe sprawdzanie graczy, jeżeli jesteś czysty to wrzucasz screeny i po sprawie. Admin może to robić wedle uznania, ale oczywiście ze zdrowym rozsądkiem. Do tego przydałby się podział adminów, potrzebni są na serwerze do robienia zdjęć jak i na forum do ich sprawdzania i ewentualnego unbana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# 5 "<<Michu xD>>" 2059 STEAM_ID_LAN 22 30:03 96 0

 

Serwer TP, aim+wh...

 

...ale LooQ się nie nadaje! :D

 

 

@edit

 

<<Michu xD>>' zostal NA ZAWSZE zbanowany.

Przyczyna: 'Czitujesz'

przez C47

 

WOW! Miałem rację? Jaaa Cieee..

 

Nie byłoby łatwiej gdybym miał adma?

 

Ok, sprawa zamknięta, tak tylko sobie głośno myślę :)

 

 

Kolejny gracz:

 

 

# 5 "ESC ICY BOX l SatiVa" 2138 STEAM_ID_LAN 1 02:02 19 - WH

i wrócił ten z aimem :)

Myślę, że teraz bym się przydał :P

Edytowane przez LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352465708' post='89602']

A co Ty dalej z tym admem? Ja już powiedziałem, nie chcecie pomocy, uważacie że sobie radzicie to ok, ja jestem teraz zwykłym graczem więc odczep się już od tej sprawy...

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352465708' post='89602']

W tym momencie na dd2 odpalony: rpK, bet0 i Max Effect. Nadal uważasz, że się nie nadaje?

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352467551' post='89606']

WOW! Miałem rację? Jaaa Cieee..

 

Nie byłoby łatwiej gdybym miał adma?

Sam prowokujesz do dyskusji o tym.

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352465708' post='89602']

po cholere adminowi 30 postów na forum?

Nie tobie decydować co jest potrzebne, a co nie. Nie będę Ci tłumaczył z czego składa się sieć serwerów, dzięki czemu może funkcjonować oraz co ją napędza. Jest wiele 'sieci', z adminami co myślą podobnie jak TY typu dupa.xxa.pl, które rozpadają się po 2 miesiącach. Ale jak już wspomniałem dużo jest w tym aspekcie do napisania.

 

Twoje super pomysły opierały się tylko na 1. Wprowadzeniu reklam na forum. No tak.. nie pomyślałem o tym. Wbijasz na sieć, która istnieje 3 lata i tak po prostu informujesz o możliwości wprowadzenia reklam... geniusz. Google adsense ma bardzi restrykcyjne podejście do stron z małym pozycjonowaniem. Próbowałem kilka razy, jednak za każdym razem konto zostaje po kilku miesiącach zanim się zdąży wypłacić pierwszy raz kasę (trzeba czekać na pocztę) zbanowane i można szukać wiatru w polu. Odwołania nic nie dają, na tym po prostu żerują. Inne serwisy, które proponują wynagrodzenie np. za rejestracje itp przynoszą znikome zyski.

 

@ Co to cheaterów.

Nie wiem co Was tak irytuje. Nie ja Wam to robię, tylko sami gracze chcą uprzykrzać życie innym. Istnieje tylko garstka ludzi mających kropelkę przyzwoitości ( nie mówię tu o 12-latkach ... ) , a reszta po prostu ma 0 honoru i raz potrafi grać na serwie czysto, a za drugim razem wchodzi na innym nicku, aby uprzykrzyć życie innym. Wszędzie, na każdym serwerze choćby było ile adminów, zawsze jest masa haxów i banów. Irytuje to Was tak, iż można sądzić, że pierwszy raz się z tym spotykacie.

Chcesz ogólnie pomagać, piszesz bezsensowne posty, a to ten cheatował i wycinki z konsoli zamiast wypełnić w 10 sekund wzór i dodać demko z hltv.

 

Piszesz o sieciach, gdzie są wspaniali admini (nie podam tak jak ty linku), a więc czemu się kurczliwie uczepiłeś mnie!?

 

ps. Jakbyś zrobił wszystko jak należy to byś już dawno miał admina, ale jak widać wolisz tylko pokazywać swoją dominację zamiast trochę pokory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zarówno tak jak i Ty, tak samo ja mamy swój honor i dumę i dlatego ani ja, ani Ty nie ustąpisz. Ty mi mówisz, że jestem idiotą, bo mówię o najprostszych sprawach, próbuję zorganizować coś i napinam się bo są cziterzy. Stary, mi nie o to chodzi, że oni są, bo to jest plaga i są wszędzie. Chodzi mi o to, że mógłbym pomóc z tym walczyć, a Ty tą pomoc odrzucasz, bo nie mam 30 dni na forum? <o kurwa>

 

Po drugie wrzucam te wycinki, bo zajmuje to 10 sekund. Wyobraź sobie, że siedzę na speccie i każdemu cziterowi kręce 5 minut dema. Później dema wrzucam na serwer i daje link na forum. Nie wiem jak Ty to robisz, ale ja to robię tak jak właśnie napisałem krok po kroku i zajmuje to z pół godziny. Żeby usunąć wszystkich cziterów (widocznych) z serwera musiałbym siedzieć cały dzień na speccie i tylko kręcić, więc dlaczego nie ułatwić sobie życia? Włączasz konsole, robisz screeny i gitara, gość sam się martwi o ich wrzucenie, a cziterów brak.

Tylko o to mi się rozchodzi.

 

Co do pomysłów to mam ich więcej, ale jakoś nie udało mi się Ciebie złapać, ani na gadu, ani na forum (nie odpisałeś na priv) więc skąd wiesz na czym się one opierały?

Co do reklam to nie jestem "geniuszem" i nie wszedłem na forum ze spamem "zrób reklamy! zrób reklamy!" (taki będzie moj nastepny nick) tylko zaproponowałem takie rozwiązanie i gdybyś tylko chciał ze mną zamienić w tym temacie kilka słów to bym Ci pomógł. Wydaje Ci się, że wiesz wszystko o google adsense... Zakładasz konto, reklamy przez miesiąc i ban... Nie jest tak, ja dostawałem od nich kase normalnie, do tej pory przysyłają mi jakieś karty, bony i inne pierdoły (fakt miałem 1 bana, ale to z własnej głupoty). Mówisz, że inne strony mało płacą - nie prawda, AdTaily u mnie prosperowało lepiej niż google i tam chyba wypłaciłem najwięcej. Inne reklamy prowizyjne też nie są złe, mamy dział o sporcie, książkach, filmie i powiedzmy, że trochę się tam dzieje, to gdzie programy partnerskie?

 

Petrus, zostawmy już ten temat, ja uważam, że się mylisz co do mnie, ale masz prawo mieć swoje zdanie, ja również. Uważam, że szkoda klawiatur na tego typu konwersacje, bo moja jest obliczona na 3 mln kliknięć więc oszczędźmy ją.

Aha, szkoda trochę, że nikt inny się nie wypowiada w tym temacie, może wprowadziłby coś nowego? Boją się? Nie ma chyba o co? Nikt tutaj nie gryzie...

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352471728' post='89613']

Nie wiem jak Ty to robisz, ale ja to robię tak jak właśnie napisałem krok po kroku i zajmuje to z pół godziny

Ja wolę skopiować link z hltv.

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352471728' post='89613']

ale jakoś nie udało mi się Ciebie złapać, ani na gadu, ani na forum

Nie udało Ci się mnie "złapać" bo ignoruję wszystkie wiadomości tylko "siema", "cześć, mam sprawę" - piszesz co chcesz, a jak nie i chcesz pogadać to sory, ale mam kolegów od tego.

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352471728' post='89613']

Aha, szkoda trochę, że nikt inny się nie wypowiada w tym temacie, może wprowadziłby coś nowego?

Pewnie zastosowali się do Twojej 'nowinki', że posty są niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że też nie pisałem do Ciebie w sprawach prywatnych tylko dotyczących forum.. :)

 

Posty nic nie wnoszące do tematu rzeczywiście są niepotrzebne, a na tym forum 90% to właśnie takie posty.

 

Dobra Petrus, nie skaczmy sobie już do gardeł, bo nic to nie zmieni. Proponuję zawieszenie broni, chyba, że dalej chcesz w to brnąć.

Ja ze swojej strony mogę przeprosić wszystkich, których w jakiś sposób uraziłem, Ciebie również.

Nie będę już tłumaczył o co mi chodziło, bo czuje się jakbym mówił do ściany (tylko porównanie), więc jeśli uważacie, że wszystko jest ok, to niech tak zostanie.

 

Chciałbym prosić o zdjęcie warna z konta LooQ, trochę przesadziłem, ale to z nerwów, a myślę, że temat sobie wyjaśniliśmy i można wrócić do tego co było na początku bez stresów. Tylko Petrus, błagam, nie mów mi o odrabianiu go zamieszczając reklamy w tematach gdzie i tak nikt nie wchodzi - oszczędź mi tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole jak patrze jakie wy tu opowiadania piszecie to głowa mała xd. Ja bym złożył podanie. miałem swój serwer więc znam ftp adminów miałem pełno na różnych modach bez zarzutów ale posty mnie blokują a nie będe sziedział i nabijał postów pierdołami wypowiadam sie rzadko ale z sensem. Adminów tez macie udanych jeden jest jakiś dziwny pisze mu na u@ kto ma wh żeby go sprawdził taki jego obowiązeka on gra dalej sobie w najlepsze drugi jakiś nie ogar siedzi na tym spekcie patrzy na nie wiadomo kogo i nie widzi jak koleś celuje przez ściane . pzdr :D Także to było tak jakby moje podanie :D

Edytowane przez {WGW} Dodo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×