Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
gula111

[Call of Duty] Proszę o odbanowanie

4 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: gula

server : Call of Duty

SteamID : brak

IP : zmienne

Data zbanowania : 21-10-2012 godz :15:23

Powód bana : To było tak dostalem bana zw wulgaryzmy na 4 h ale zignorowałem to i wszedłem dalej na serva ale dostałem perma potem po pewnej rozmowie z GRINGO postanowilem grać i już mnie nie banował jak i inni wtajemniczeni admini ale teraz jak wchodzi jakiś inny admin to caly czas sypią sie permy za aktywnego więc prosze o odbanowanie

Nick admina : kin0l

link do ssow : brak - powód bana obraza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zaszła pomyłka którą własnie staram się wyjaśnić, póki co z tego co widzę masz zmienne IP, zmień je ponownie i graj póki się nie wyjaśni sytuacja z banami.

Zaraz napiszę do H@ aby usunął wszystkie aktywne bany, są one bardzo mylące i dlatego nie tylko ja nakładamy kolejne "Aktywne Bany"

 

PS

To chyba pierwszy gracz który spokojnie, kolejno wyjaśnia sytuację nie rzucając się na samym początku.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Ok, więc wg. mnie gula popełnił błąd wchodząc na serwer, nie czekając aż miną te 4 h (ten ban za obraze). Z drugiej strony kin0l też się nie popisał "5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min" iczyli ban powinien być na 1h.... poźniej poniosły go chyba troche emocje i poleciały już Permy. Jak wspomniał C47, poźniejsze bany to po prostu BŁĄD I NIEDOPATRZENIE RESZTY ADMINÓW. Dawali oni kolejne Permy, chociaż jakby się przyjrzeli - nie było tak naprawdę powodu. Cóz, przychylam się do prośby o UB, w końcu gula to jeden z tych "starych wyjadaczy" CoDa.

 

P.S.

@C47, pierwszy gracz bo zamiast lecieć od razu z problem na forum napisał do ogarniętego admina, który mu jak widzisz całkiem nieźle poradził ;>

Edytowane przez GRINGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
GRINGO[/color]' timestamp='1352408546' post='89581']

"5. Wyzywanie/obrażanie innych graczy lub admina - 5-60 min" iczyli ban powinien być na 1h.... poźniej poniosły go chyba troche emocje i poleciały już Permy

Tego to ja w tym momencie to już nie rozumiem. Dostał bana za obrazę Admina, ale dziecko nie wytrzyma bez cs-a i musi wejść na AKTYWNYM. Nie było by problemu gdyby odczekał te 5 min i ochłonął. Później wchodzi na serwer i jeszcze pyta za co bana dostał (chyba krótka pamięć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę aktywnego bana z powodem Czitujesz lub też innym niż "Aktywny Ban" przed serią tych banów, więc UB.

 

Co do gracza, jeżeli dostałeś bana, a masz zmienne IP to należy wejść na forum od razu i sprawę wyjaśnić, a nie wbijać na serva. To tyko pogarsza sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×