Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Propozycja konkursów

Konkurs cykliczny TOP3  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniacie ten pomysł?

    • Jestem za
      1
    • Ja również
      1
    • Dobry
      3
    • Słaby
      7


23 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

chciałbym zaproponować cykliczny konkurs, tzn.:

1) 4 konkursy w miesiącu, każdy trwa tydzień

2) w każdym konkursie nagradzane jest top3 serwera (vip na 2tyg., vip na tyd., vip na 3 dni lub vip na tydzien, vip na 4 dni, vip na 2 dni)

3) po zakończeniu każdego konkursu reset ranku oczywiście

4) ranking winnerów na stronie jako dodatkowa motywacja

 

Założenia:

1) ludzie będą grać żeby łapać się w top

2) wydaje mi się, że zwiększy się sprzedaż vipów, slotów na serwerach + jakiś tam ranków, odznak i modów na tych dziwnych serwerach :D

 

Wymagania:

1) Praktycznie 0we koszty

2) Serwer musi być monitorowany częściej przez adminów żeby wyeliminować cziterów którzy mogą psuć grę (może jakieś dyżury? tabelka w excelu, wyznaczona ilość godzin na każdego admina i każdy zaznacza kiedy swoje wykorzysta - zwiększona odpowiedzialność admina)

 

Konkurs można przetestować przez załóżmy pierwszy miesiąc i zobaczyć czy coś to da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352710634' post='89884']

2) wydaje mi się, że zwiększy się sprzedaż vipów, slotów na serwerach + jakiś tam ranków, odznak i modów na tych dziwnych serwerach

 

Jak konkurs to chyba nagroda darmowa, prawda? W takim razie jak zwiększy się sprzedaż?

 

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352710634' post='89884']

2) Serwer musi być monitorowany częściej przez adminów żeby wyeliminować cziterów którzy mogą psuć grę

 

Według mnie i tak niektórzy siedzą bardzo długo w grze i na forum, innych nie widzę w ogóle.

 

 

LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352710634' post='89884']

może jakieś dyżury?

 

Chciałbym zobaczyć kogoś, kto o 1:00 wejdzie i będzie pilnował serwera a potem wstanie o 7:00 do szkoły/pracy. Każdy siedzi przy komputerze i Steam jak ma taką możliwość, czasami nie wjedzie cały dzień bo nie może, czasami zrobi 5 godzin w jednym dniu i tym samym załatwi sobie "wolne" na dwa najbliższe (w regulaminie jest, że dziennie 2 godziny).

 

 

Ogólny zarys dobry, jedynie średnio dopracowany.

Edytowane przez C47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1
C47[/color]' timestamp='1352727490' post='89899']

Jak konkurs to chyba nagroda darmowa, prawda? W takim razie jak zwiększy się sprzedaż?

 

Tak wpłynie, że reszta graczy się wkurzy, bo będzie chciała mieć takie przywileje jak laureaci, ale może to też doprowadzić do odejścia biedniejszych graczy, bo nie będą mieli szans:P

 

Pomysł w miarę dobry,tylko jak nagrody będą mniej wartościowe będę na tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad. 3) Ale nie dyżury od 00:00 do 00:00 tylko powiedzmy od 7:00 do 24:00. Jest was 20, a w tyg. przy takim założeniu 119 godzin, wychodzi akurat po 6 godzin tygodniowo na każdego i rozpisać sobie kto kiedy, oczywiście są tacy którzy nie mogą do późna i tacy którzy dopiero o 23 siadają do csa. Chodzi o to żeby chociaż jeden admin był na którymś serwerze.

 

Ad. 2) To, że jedni siedzą dużo, inni w ogóle... Trafiłeś w sedno, właśnie o to mi chodzi. Każdy, nawet ja mówi "admini są do dupy, pełno cziterów, etc.", a tak naprawdę to jedni robią podwójną robotę, a drudzy nic i dlatego playerzy krzywdzą was takimi stwierdzeniami. Ja to rozumiem, ale to może zróbcie stały skład, który jednak ogarnie tą sieć.

 

Ad. 1) Chodziło mi o to, że ja teraz mając VIPa na TP mogę sobie na początku kupić MP5 i do tego mam granaty, defusa, kamizelke i deagla - jednym słowem mam "przewagę". Jeśli więcej ludzi na serwerze będzie miało przewagę to inni mogą chcieć dorównać im, albo zdobyć przewagę nad innymi i przez to kupią VIPa. Poza tym każdy ma świadomość, że gra o coś, a nie tak sobie marnuje czas. To by przyciągnęło graczy, a my (w sensie wy - admini, hosty) nie ponosicie żadnych kosztów, generujecie wirtualne rzeczy za które inni zapłacą. Proponowałbym to przetestować :)

Powiedzmy co tydzień rozdacie niecałe 2tyg. vipa na serwer, a niech choć jeden gracz kupi VIPa to zawsze macie kasę na serwer/domenę czy co tam trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wpłynie, że reszta graczy się wkurzy, bo będzie chciała mieć takie przywileje jak laureaci, ale może to też doprowadzić do odejścia biedniejszych graczy, bo nie będą mieli szans:P

 

Pomysł w miarę dobry,tylko jak nagrody będą mniej wartościowe będę na tak :P

 

No! Wkurzy się i albo kupi sobie też VIPa, albo zacznie więcej grać żeby nadrobić :)

Nagrody są bardzo mało wartościowe, to tylko kilka dni VIPa...

Slotów nie ma co rozdawać, bo nie są praktycznie przydatne.

Do tego ranking zwycięzców "weekly game" i jakaś lepsza nagroda za największą ilość tygodniowych wygranych raz do roku czy na kwartał i będzie gites :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352729811' post='89906']

Ad. 2) To, że jedni siedzą dużo, inni w ogóle... Trafiłeś w sedno, właśnie o to mi chodzi. Każdy, nawet ja mówi "admini są do dupy, pełno cziterów, etc.", a tak naprawdę to jedni robią podwójną robotę, a drudzy nic i dlatego playerzy krzywdzą was takimi stwierdzeniami. Ja to rozumiem, ale to może zróbcie stały skład, który jednak ogarnie tą sieć.

 

Cała prawda i tylko prawda: P Kto ostatnio widział '10 , Cappy'iego , viertnika albo gn1ewa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda i tylko prawda: P Kto ostatnio widział '10 , Cappy'iego , viertnika albo gn1ewa?

 

Viertnika widać w każdy praktycznie wieczór,a czasem wcześniej również .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KuRaK[/color]' timestamp='1352730470' post='89912']

Kto ostatnio widział '10 , Cappy'iego , viertnika albo gn1ewa?

 

Ja ich widzę codziennie. Ty ich prawdopodobnie nie widzisz, iż grasz na COD a oni na DD2..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352729811' post='89906']

Chodziło mi o to, że ja teraz mając VIPa na TP mogę sobie na początku kupić MP5 i do tego mam granaty, defusa, kamizelke i deagla - jednym słowem mam "przewagę".

 

Nie do końca, po to jest zakaz używania MP5 w pierwszej rundzie aby tej przewagi nie było ;) (Czerwony napis w say'u na początku rund).

 

 

KuRaK[/color]' timestamp='1352730470' post='89912']

Cała prawda i tylko prawda: P Kto ostatnio widział '10 , Cappy'iego , viertnika albo gn1ewa?

 

Viertnika często, gn1ewa tak, Capp'iego od bardzo dawna nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Lubię to! (+1 pkt) 1

Czemu on jeszcze adma ma hmm

 

Ogólnie to konkurs może się przyjąć ,ale nie raz w tygodniu ,ale może raz na miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352729978' post='89908']

No! Wkurzy się i albo kupi sobie też VIPa, albo zacznie więcej grać żeby nadrobić :)

Albo najnormalniej w swiecie zmieni serwerownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adminami zajmuje się Petrus, nie odbiegajmy od tematu.

 

Pomysł jak najbardziej w porządku, ale trzeba to dopracować, na pewno nie może być zbyt długotrwałych nagród, przypuśćmy konkurs top5 trwa tydzień to sam vip maksymalnie 3-4 dni, to wszystko... Staje się nierówna walka czego wszyscy jesteśmy świadkami ;)

 

Dyżury to nawet nie wiem jak bardzo byśmy chcieli i tak nie przejdą, każdy ma swoje życie prywatne, rodzinę, dom, prace czy szkołę, poza tym z przyczyn losowych czasem nie można wejść na serwer czy forum (chociażby admini, których wyżej wymieniliście...)

 

Sam pomysł spoko, jakieś zyski powinny być, zawsze ktoś się trafi aby zakupić konto VIP, ale z drugiej strony, jak już ktoś wyżej pisał, 'biedniejsza' część graczy po prostu zmieni serwer na inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, konkurs może zniechęcić część graczy. Ale ogólnie idea jakaś padła.

 

Co do konkursów za reklamy to ok, ale nie jestem pewny czy to przyciągnie do nas graczy hmm

 

Chodziło mi o to, żeby na serwerze była jakaś rywalizacja, a nie tylko o fragi w ranku, który i tak jest co jakiś czas resetowany, każdy na pewno chce żeby coś po nim zostało, np. ranking zwycięzców tygodniowych.

 

A może powiedzmy za 1 miejsce w top co tydzień jest 15 pkt? za 2 - 14, 3 - 13, 4 - 12, 5 - 11 i tak do 15, albo chociaż dla top 3? (3-2-1pkt)

I po zebraniu kilkudziesięciu-kilkuset punktów można coś tam wygrać, albo chociaż tabela mistrzów na stronie?

 

Co wy na taki pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352789591' post='89984']

A może powiedzmy za 1 miejsce w top co tydzień jest 15 pkt? za 2 - 14, 3 - 13, 4 - 12, 5 - 11 i tak do 15, albo chociaż dla top 3? (3-2-1pkt)

I po zebraniu kilkudziesięciu-kilkuset punktów można coś tam wygrać, albo chociaż tabela mistrzów na stronie?

Nie wiem czym to się różni od psychostats. Robi to samo, zlicza wszystkie fragi i na ich podstawie (oraz ilości śmierci) oblicza skilla oraz pozycję gracza w rankingu.

Specjalnie są osobne psycho na każdy server, aby nie było nieporozumień, że inaczej się gra na COD, a inaczej na FFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352796789' post='90000']

Tak przy okazji, da się zrobić, że zamiast tygodnia VIP, np. 7 godzin gry jako vip? Czyli gracz wchodzi i odlicza mu czas vipa...?

 

Raczej nie.

Chodzi ogólnie o to, że jest to mega kłopotliwe, weryfikacja, kontakt i dodawanie vipów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się zgłaszam w takim razie na ochotnika. Będę co tydzień w niedziele robił screeny i w danym temacie ogłaszał kolejnych zwycięzców oraz sumował punkty.

3pkt za 1 miejsce

2pkt za 2

1pkt za 3 miejsce

 

Mogę do tego prowadzić ranking zwycięzców, pozostałaby tylko kwestia nagród - tym też mogę się zająć tylko trzeba ustalić co za ile punktów można dostać/kupić. Tobie by został reset ranku każdego tygodnia.

Ja bym proponował np. za 10pkt - jakiś vip na tydzień, 6pkt - slot na tydzień - coś takiego, chyba, że macie inne pomysły?

Można zrobić tak, że każdy punkt x5 to % zniżki w sklepiku online przy płatności przelewem (maks. 50%), czyli ktoś ma załóżmy 10 pkt.(min. 3 tyg.) i ma 50% zniżki na VIPa, slot czy coś takiego?

 

 

@edit

Petrus, a na czym polega w Psychostatsach zakładka KLAN? Da się to jakoś rozkminić żeby liczyło fragi klanowe? Na jakiej to jest zasadzie?

Edytowane przez LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LOOQchcialDOBRZEwyszloZLE[/color]' timestamp='1352798093' post='90003']

Petrus, a na czym polega w Psychostatsach zakładka KLAN? Da się to jakoś rozkminić żeby liczyło fragi klanowe? Na jakiej to jest zasadzie?

To jest lipne. Wykrywa po prostu wszystkich mających coś wpisane w formie jakiegoś tagu np. [kopytko], i zlicza graczy, którzy grają z tym tagiem. Wyłączyłem to, bezsensowne zapychanie bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co? Robimy jakieś konkursy? :)

Jak już mówiłem, mogę się zająć zliczaniem punktów itd, to co będzie potrzebne.

 

Ja nadal jestem za tygodniowymi, dwutygodniowymi, miesięcznymi cyklicznymi konkursami. Nagroda to punkty, albo slot/vip na tydzien czy cos. Tak żeby sieć nie traciła na tym, a graczy przybywało.

 

Głosy są podzielone 4:3 na korzyść konkursów. Petrus? Działamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 5:5 to będzie trochę zły pomysł z konkursem co 2 tygodnie bo jak każdy będzie miał vip-a np : 1 miesiąc to się za bardzo nie da grać jak np:COD gość co ma 130 lvl i vip-a to wszystkich będzie cisną i dupa zbita .

 

1 konkurs na 1 miesiąc albo co 2 miesiące w zupełności starczy . Za dużo będzie pracy miał Petrus przy tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdybyś czytal ze zrozumieniem to byś wiedział, że konkurs by trwał tydzień albo dwa a nagroda o połowe krócej czyli 3/7 dni więc ktoś kto by wygrał miałby nagrodę tylko na połowe trwania następnego konkursu.

 

Innym rozwiązaniem są punkty TOP3 dostaje kolejno (3,2,1 punkt) które są do wykorzystania na złotówki w sklepie cs-kopytko. Wygrywasz 3 razy konkurs tygodniowy i masz 9 zł do wykorzystania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i moze jeszcze dodatkowo zrobmy tak, ze punkty mozna wymienic na prawdziwy hajs... moim zdaniem za bardzo kombinujesz, a przy okazji komplikujesz zycie innym. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
S!ndbad[/color]' timestamp='1353875626' post='91079']

a przy okazji komplikujesz zycie innym. :P

coś w tym jest :)

 

Wracając do tematu to takie stałe konkursy raczej nie przejdą. Chętnie wysłucham jakiś fajnych propozycji jednorazowych konkursów, lecz pomyśl również jak zachęcić ludzi. Widziałem też, że gdzieś proponowałeś zrobienie filmiku. Było już wiele takich tematów i jest niezwykle małe zainteresowanie.

Poza tym miej na uwadze, że takimi sprawami muszę się zająć osobiście. Oczywiście mogę Ci dać jakieś zadanie, lecz nie mogę jedynie polegać na kimś. Były już nie raz takie sytuacje, że ktoś się podjął czegoś dużego, miał straszny zapał, a po 2 dniach mu się znudziło.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×