Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które...
Szukaj wyników w...
KuRaK

Mc

8 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

Mam pewną, pewnie dla większości beznadziejną, propozycje :P Mianowicie chcę aby powstał serwer Minecraft naszej sieci :P Jak Petrus miałby budżet to by wykupił i by było git :P Ten kto chce ze mną pograć łapka w górę :P Albo chociaż powiedzieć kto gra na jakimś multiplayer to pogadamy i wgl : PDziękuję i proszę bez obelg :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petrus już powiedział i ja też o to ubiegałem, że następny w kolejce jest serwe FFA. Mam nadzieję, że z jakimiś fajnymi mapkami, np. de_rats 1337, de_aztec, de_dust2, de_wetwood, awp_india, fy_snow, de_eldorado. <beisbol>

 

@edit

DomaS zależy co kto lubi. ;)

Edytowane przez `CR7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem całkowice za albo może

Server West mapki typu:

-westwood

-westwood_big

-eldorado

-westwood_newstyle itp.

Na pewnym serverze na tym serverze jest po 25 osób codziennie super się tam gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałby dojść nowy serwer to moja propozycja:

- zmiana TP który jest na TP, ale z mapami ESL

- dodanie FFA z głównymi mapami (dust, dust2, aztec, inferno, train, westwood, eldorado, assault, awp_india, kabul) - tego mi brakuje tutaj :D i do tego głosowanie która mapa next - 25-32 miejsca na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że każdy chciałby nowy inny mod, jednak na to trzeba mieć fundusze, czas i dobrze rozkręcone pozostałe servery.

Czas? Postawienie dobrego servera oraz jego doglądanie i w razie błędów raportowanie do hostingu wymaga czasu.

Fundusze? Z doświadczenia wiem, że po prostu an tym etapie nie opłaca się kupować nowego servera, tylko trzeba wyszukać okazję i kupić już rozkręcony. Koszt kilka Set zł.

Dopiero co servery się jako taki rozkręciły. Jeżeli podepnę pusty server to gracze się rozproszą ;)

 

Co do MC, to nie znam się na tym, a nie mam czasu puki co do ogarnięcia tego. Na razie musimy dać sobie na wszczynanie. Jak przyjdzie na to czas to będzie dodany kolejny server.

 

hej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×